УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Німеччини, Хоккенхайм
Written by Alex Andrushchak   
nedilya, 20 lypen` 2008
hokenhimering.gifСогодні, 20 липня 2008 року, черговий етап королівських перегонів приймає Німеччина. Гонка відбудеться у Хокенхаймі на треку Хокенхаймринг.

Вчора, у кваліфікації поул виборов Льюіс Хемільтон, Макларен. Другий Феліпе Маса - Ферарі. Другу лінію стартового поля займають Хейкі Ковалайнен - Макларен та Ярно Трулі Тойота. Фернандо Алонсо - Рено та діючий чемпіон Кімі Райконен - Ферарі, п'ятий та шостий відповідно. Далі Кубіца - БМВ, Вебер - Редбул, Фетель - Торо Росо.  Замикає чільну десятку Девід Кулхард - Редбул.

Впродовж 67 кіл сьогоднішнього гран-прі можливий дощ, але наразі сухо. Більшість гонщиків стартуватимуть на м'якому типі гуми. Боліди вишикувались на стартовій решітці - розпочалось формовочне коло. Пілоти вишиковуються для старту. Старт!

Гонка в Німеччині розпочалась. В першому повороті Хемільтон, Маса, Ковалайнен, Трулі, Алоснсо, Кубіца. Алонсо атакує Трулі але не проходить його, цим скористався Кубіца і він вже четвертий! Найгірший старт у Кулхарда, він втратив відразу 5 позицій і зараз 15-ий. Найкраще старт вдався для Кубіци - 4тий та Бюрдє - 12-ий. Барікело проходить Накаджіму і виходить на 16-ту позицію.

Кулхард повертає одну позицію, він проходить Росберга. Райконен проходить Алонсо і  виходить на 6-ту позицію. Хемільтону вдалось відірватись від Маси вже на 3 секунди. Хемільтон - Маса, відрив вже 4.1 сек. Схоже що Трулі стримує цілу групу пілотів на чолі з Кімі Райконеном. Кулхард атакує Батона, це боротьба за 13-ту позицію. Маса програє Хемільтону вже 5.5 секунди.

Барікело витрумує пресинг зі сторони Піке та Накаджіми. Чергове краще коло від Хемільтона - 1:16.078.  Трулі - Райконен - Алонсо розтягнулись і припинили активну боротьбу. Для тактики двох піт-стопів, перша хвиля ропочнеться в районі 20-го кола. Кулхард проходить Батона і виходить на 13-ту позицію а Батона вже атакує Росберг. За 14 кіл Хемільтон зміг відірватись майже на 10 секунд - вражаючий темп від Льюіса.
Райконен застряв між Трулі та Алонсо. Сутіль проходить Фізікелу і вихоить на передостанню позицію. Загалом Форсе Індія твердо замикає пелетон. Знову кращий час кола від Хемільтона - 1:16.039. Накаджіму розвертає. Піке та Сутіль проходять його а Фізікела застряє за Накаджімою. Хемільтон в піті, 9 секунд піт-стоп, жорсткий тип гуми. Кубіца в піті. Хемільтон повернувся в гонку попереду Трулі але Трулі проходить його. Трулі та Алонсо в піті. Обидва вибрали новий комплект м'якої гуми.

Маса в піті. 7.9 сек. - м'який тип гуми. Маса повертається у гонку 5-им. Ковалайнен в піті за 1-ї позиції, залишається на жорсткому типі. Фетель та Кулхард роблять свою першу зупинку. Райконен в піті на 23 колі, 8 сек зупинка, м'який тип. Повертається в гонку на 4-ій позиції попереду Глока. Невеликий вильот Кулхарда та піт-стоп Бюрдє. Вебер в піті. Перша зупинка Сутіля.

Хайдфельд в піті. Батон також. Фізікела в піті. Тільки Глок, який зараз йде третім ще не зупинявся. Глок в піті. Глок повертається відразу позаду напарника на сьомій позиції. Фетель проходить Глока і виходить на сьому позицію. Барікело в піті. Глок не відпускає Фетеля у боротьбі за 7-му позицію. Барікело повернувся в гонку поряд з Батоном і Хонда їде дуетом. Накаджіма вилітає з треку але йому вдається повернутись.

Піке в піті на середині дистанції, можливо це єдиний піт-стоп бразильця. Аварія Глока, на трасі машина безпеки. На повторі видно, що в останьому повороті в нього заблокувались задні колеса і болід викинуло на стіну піт-лейна. Батон в піті але можливо він заїхав ще до сейфіті-кара. Глок вибирається з болід і виглядає сейозно шокованим. Піт-лейн відкрито, команди готові прийняти боліди.

Боліди ринули на піт-лейн. Ферарі в черзі на піт-лейні. Дим валить з задньої частини боліда Вебера при виїзді з піт-лейн. Усе це в режимі машини безпеки. Хемільтон в піт не заїзджав. На повторі видно що Алонсо ледве на наїхав на білу лінію при виїзді з піт-лейн. Вебер на трасі незважаючи на дим що йде з його боліда.

Машина безпеки все ще на трасі. Піке знаходиться на третій позиції і якщо він на тактиці одного піт-стопу, то це чудова новина для нього. Вебер зупиняється на траві. Машина безпеки покине трасу на цьому колі. Рестарт і Хемільтон лідирує. Алонсо висить на хвості у Фетеля. Райконен проходить Росберга і виходить на 10-ту позицію. Ковалайнен проходить Кубіцу.

Райконен проходить Алонсо скориставшись боротьбою між ним та Фетелем - фін 9-ий. Росберг проходить Алонсо також. Райконен проходить Фетеля і виходить на 8-ту позицію. Хемільтон лідирує та нарощує відрив але йому потрібно виграти цілий піт-стоп. А Райконен проходить Трулі і виходить на 7-му позицію.

20 кіл до закінчення гонки. Хемільтон виграє у Маси 12.5 сек. Райконен переслідує Кубіцу - це боротьба за 6-ту позицію. Контакт між Барікело та Кулхардом, обох розвернуло але обидва продовжують гонку. Барікело в піті для ремонту. Редбул готує новий ніс також. Хемільтон в піті! Він повертається позаду Ковалайнена на 5-й позиції. Чому ж Макларен не робив піт-стоп для Хемільтона за машиною безпеки?

Слідуюче питання чи буде Ковалайнен пропускати Хемільтона? Кращий час кола від Хайдфельда - 1:15.987. Хемільтон проходить Ковалайнена і виходить на 4-ту позицію. Барікело покидає болід - його гонку завершено. Хайдфельд в піті і він повертається перед Ковалайненом. Піке лідирує в гран-прі Німеччини!

Хемільтон швидко наздоганяє Масу. А той в свою чергу пресує Піке. Але Піке швидший за Масу на останьому колі! А Райконену ніяк не вдається пройти Кубіцу. Хемільтон проходить Масу в шпильці, причому боліди майже зіштовхуються. Маса проводить контратаку але невдало. Відрив Піке від Хемільтона 2 секунди. Але Хемільтон швидко з'їдає цю перевагу. Розворот Алонсо і втрата позиції Росбергу.

А Масу вже атакує Файдфельд. Хемілтон проходить Піке у шпильці! Райконен нарешті зміг пройти Кубіцу. Він - шостий. Сім кіл до завершення гонки. Чи вдасться Піке попасти на подіум? Трулі помиляється і Фетель проходить його та виходить на 8-му позицію. 

Тойота повідомляє, що немає видимих ушкоджень у Глока. Два кола до закінчення гонки і схоже ситуація стабілізувалась. Тільки Хайдфельд знаходиться на відстанні атаки на Масу.

Фініш! Прекрасна перемога від Хемільтона. Несподіваний подіум від Піке - для нього це справжнє свято! Маса - третій. Далі Ковалайнен та Райконен. А замикають очкову зону Кубіца та Фетель.  За очками перегони очолює Хемільтон - 58, Маса - 54, Райконен - 51.

До зустріччі на гран-прі Угорщини, 3 серпня!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам’янець-Подільський Онлайн

Кам’янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Discuss (3 posts)
Формула 1. Гран-прі Німеччини, Хоккенхайм   20.07.2008 [13:30:53]
** Обговорення статті: Формула 1. Гран-прі Німеччини, Хоккенхайм **

Макларен доводить, що він і справді сильніший у цій гонці.

Ферарі виступили досить блідо та беззубо.

Хайдфельду вчергове вдалось переграти свого напарника Кубіцу і перевага поляка над німцем вже не так очевидна.

Піке приносить перший подіум Рено. Це заставить його критиків замовкнути.

Фетель набирає чергове очко для Торо Росо і лишній раз підтверджує, що не місце красить людину а людина місце.
#376
RE: Формула 1. Гран-прі Німеччини, Хоккенхайм   23.07.2008 [06:23:22]
Ферари - отстой.
#394
RE: Формула 1. Гран-прі Німеччини, Хоккенхайм   30.07.2008 [09:11:27]


Формула 1. Сезон 2008. Етап 10 з 18. Гран-Прі Німеччини. ГОНКА. Premiere + звук Мегаспорт (2008) SATRip + UA-IX

Якість: SATRip
Відео: XviD, 720х400, 2377 кб/с
Звук #1: Українською (Оригінал), MP3, 128 кб/с
Звук #2: англійською (оригінальна доріжка офіційної трансляції F1), MP3, 192 кб/с

Бажаючим можу скинути на офлайнові носії.
#465

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
28 guests online