УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кам'янець-Подільську школу обладнають комплектом енергоефективної техніки Electrolux
Written by Наталія   
sereda, 25 sichen` 2017

16 грудня в рамках соціального проекту «Зберігай власні гроші і енергоресурси України разом з Electrolux» відбувся розіграш комплекту енергоефективної техніки. Переможницею акції стала мешканка Кам'янця-Подільського Юлія Бойчук (https://vk.com/boychuck). Вона вже обрала школу, трудовий клас якої обладнають технікою, але поки її офіційно не оголошує - це стане приємним подарунком для навчального закладу.

«Як тільки дізналася про цей проект - одразу вирішила приєднатися. Вважаю такі ініціативи дуже правильними і своєчасними. Якщо ми будемо з дитинства формувати у дітей правильне ставлення до ресурсів, то зможемо виростити абсолютно нове покоління, якою будемо пишатися. Я просто щаслива, що отримала право зробити для однієї зі шкіл такий цінний подарунок», - коментує Юлія Бойчук.

У комплект увійдуть холодильник Electrolux Frigorifero EN3889MFX з класом енергоспоживання А++, посудомийна машина Electrolux ESL8825RA з самої високою енергоефективністю А+++ (30% економія), варильна поверхня Electrolux EHD96740FK з функцією EcoTimer™ для економної витрати електрики і духову шафу Electrolux OPEB9953X з класом енергоспоживання А+.

Процес передачі техніки школі почнеться вже в лютому. Детальну інформацію про всі етапи реалізації акції можна буде дізнатися на офіційній facebook-сторінці Electrolux і на онлайн-платформі http://savemoney-electrolux.com.ua/.

«Енергоефективність - один з ключових пріоритетів для компанії Electrolux. Прагнучи поліпшити життя людей, ми не тільки пропонуємо їм функціональну і енергоефективну техніку, а й реалізуємо різні проекти по всьому світу для розвитку культури раціонального та економного споживання енергоресурсів, - коментує Олександр Кузик, генеральний директор Electrolux LLC. - До нашої акції приєдналися понад 1 500 українців. Це говорить про те, що людям не все одно, що чекає їх у майбутньому, і вже сьогодні вони готові самі дбати про те, щоб завтра їм та їхнім дітям жилося краще».

Для участі в акції необхідно було підписати декларацію енергонезалежності України на сайті http://savemoney-electrolux.com.ua/ - онлайн-платформі, яка була запущена в рамках проекту, щоб допомогти українцям дізнатися більше про раціональне і економне споживання енергії. Крім декларації, на сайті представлені понад 60 лайфхаків по економії, а також інтерактивна тест-гра, яка буквально за кілька хвилин навчить простим і ефективним способам економії.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
11 guests online