УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Безкоштовне навчання в Словаччині
Написал Наталя   
30.01.17

Громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство»

04 лютого 2017 р. в м.Хмельницький громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство» презентує Європейську освітню програму «Free Student» безкоштовне навчання в державних університетах Словаччини.

Представник програми: Роман Фрич - кандидат юридичних наук, доцент Ружомберзького католицького Університету.

Програма «Free student» - перший масштабний проект безкоштовного навчання українських студентів в державних університетах Словацької Республіки. Її особливістю є те, що вступні тестування та співбесіда відбуваються в Україні, в обласних центрах та інших великих містах на українській мові, за участю представників словацьких вузів.

Програма передбачає:

•          безкоштовне навчання українських студентів у трьох державних вузах Католицькому університеті в Ружомберку, Прешовському університеті в м. Прешов та Кошицькому технічному Університеті, що фінансується урядом Словаччини;

•          для учасників програми є можливість пройти мовні курси та отримати сертифікат;

•          всім учасникам програми буде надано місця в гуртожитках поряд з університетами за пільговою вартістю; окрім того, для учасників програми також передбачена дотація на харчування;

•          кращі студенти будуть отримувати стипендії в рамках національної стипендіальної програми, затвердженої урядом Словацької Республіки;

•          важливим є те, що диплом словацьких державних університетів дійсний не тільки на території Євросоюзу, а й у США, Канаді, Австралії та Україні.

Минулорічні учасники програми «Free student» успішно приступили до навчання в Словацьких університетах. Вдалося і цього навчального року пролонгувати цю освітню програму та доповнити її новими цікавими спеціальностями: медичного напрямку. Цього року є багато різних та цікавих можливостей для 9-тикласників, а саме, медичне училище, економіка. Для хлопців - будівельні спеціальності, такі як сантехнік, тесляр, будівельник та інші. Для студентів, які отримали ступінь бакалавра в українському вузі, є можливість взяти участь в програмі з метою продовження навчання в словацькому університеті та здобути ступінь магістра.

Також для студентів цих трьох вузів є можливість поєднувати декілька споріднених спеціальностей під час навчання, що значно розширює можливості майбутнього працевлаштування.

Презентаційна зустріч з майбутніми студентами та їх батьками за участю представників словацьких університетів, на якій можна більше дізнатись про навчання в Словаччині відбудеться у м. Хмельницький, 04 лютого 2017 року о 13.00 у конференц-залі Оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб» за адресою: вулиця Свободи, 1а, 2-й поверх.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Додаткову інформацію можете отримати на сайті,а також за телефонами:

www.free-student-slovakia.org

+421949658146

+380635478288

 
Обсуждение (1 комментариев)
Безкоштовне навчання в Словаччині   12.07.2020 [19:48:42]
** Обговорення статті: Безкоштовне навчання в Словаччині **

Несколько лет назад обучилась на мастера татуажа, и в этом направлении у них хорошее преподавание на высоком уровне. Советую качественное оборудование в интернет-магазине На Игле https://na-igle.ru/oborudovanie-dlya-tatuazha/mashinki-dlya-tatuazha/
#116147

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 6