УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
ЗАВЕРШЕНО СУДОВИЙ РОЗГЛЯД У СПРАВІ ПАЛІЯ ВАТ «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ»
Автор: Кам'янець-Подільська місцева прокуратура   
26.05.17

18 травня 2017 року у справі палія ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів» прийнято судове рішення у вигляді вироку.

Згадуючи обставини кримінального провадження, 10 січня 2017 року близько 14 год. 00 хв. житель села Кам’янець-Подільського району проник на територію ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів», де за допомогою сірників підпалив сидіння автомобіля ЗИЛ, внаслідок чого сталась пожежа, в результаті якої було пошкоджено вогнем салон вказаного автомобіля. В подальшому, ця ж особа зайшла у приміщення будівлі зерноскладу №14 та №17, де назбирав паперу та картонних коробок і за допомогою сірників підпалив їх, внаслідок чого сталось загоряння приміщень зерноскладів і їх пошкодження вогнем. Такими діями палія спричинено збитків ВАТ «Кам’янець-Подільський комбінат хлібопродуктів» на суму 8500 грн

Слідчим відділом Кам’янець-Подільського ВП ГУНП у Хмельницькій області у вказаному кримінальному провадженні проведено досудове розслідування, за результатами якого 7 березня 2017 року до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду направлено обвинувальний акт за ознаками умисного пошкодження чужого майна, вчиненого шляхом підпалу, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України.

На суді свою вину обвинувачений визнав повністю, розповів про обставини вчинення даних підпалів, однак так і не зумів пояснити причини, якими він керувався.

18 травня 2017 року у судовому розгляді цього провадження прийнято законне рішення. Обвинуваченого у вчиненні даного кримінального правопорушення визнано винуватим та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки і 1 місяць.

Напевно, після відбуття покарання у виді позбавлення волі у горе-палія зникне бажання вчиняти підпали в майбутньому.
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
213 гостей