УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Презентація книги „Під за­хистом мурів"
Written by Alex Andrushchak   
p'yatnytsya, 12 zhovten` 2007

 

pid_zahustom_muriv.jpg
У рамках III міжнарод­ного військово-історич­ного фестивалю „TERRA HEROICA-2007", що пройшов 5-7 жовтня в Кам'янці-Подільському,' відбулася презентація книги про оборонну архі­тектуру України „Під за­хистом мурів". Це друга книга з серії „Невідома Україна", що пропонує читачам столичне видав­ництво „Наш час".

 

Олекса Руденко, ор­ганізатор та концепто-лог фестивалю, отаман київського козацького реєстрового полку, від­значив вихід цієї кни­ги як особливу подію, адже в царині історії роз­витку ' військової спра­ви мало інформації. Ав­торка книги, Катерина Липа, в науково-попу­лярному форматі подає історію розвитку оборонної архітектури Ук­раїни. ' Найпотужніші оборонні споруди Украї­ни, уславлені захисники твердинь, тактика обло­ги та оборони фортець, фортифікаційне мистец­тво та будівельні техно­логії і, звичайно, історія Кам'янець-Подільської фортеці - все це віднині стає відомим в Україні.

Дякуючи особистій підтримці заступника мера, пана Олега Демчука, представники видав­ництва взяли участь у відкритті та прес-конфе­ренції Фестивалю і пре­зентували книгу. Пе­редбачаючи цінність видання для кам'янчан та просвітницьких осе­редків міста, представник видавництва „Наш час" Тіна Пересунько переда­ла десяток примірників завідувачу відділу куль­тури Кам'янець-Поділь­ської міської ради, депу­тату міської ради Ользі Чорнобиль.

„Мати книгу „Під захистом мурів" для нас важливо, - заува­жила пані Ольга. - Кни­ги будуть спрямовані, в першу чергу, до бібліотек та до історичного музею-заповідника. Хотілося б, аби книги потрапили до усіх шкіл, Кам'янець-Подільського державно­го університету, Держав­ного аграрцоготехнічного університету, Училища культури, п'яти шкіл ес­тетичного виховання, до історико-культурних то­вариств та інших публіч­них осередків культури. Наші мешканці "отри­мають не лише додатко­ву інформацію про рідну фортецю, але дізнають­ся й про інші пам'ятки військової архітектури з усієї України".

Тож, відтепер, книга з історії української фор­тифікації відкривається як для кам'янчан, так і для кожного бажаючо­го пізнати історію звитяг власної країни.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
8 guests online