УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 

Наш Кам'янець-Подільський

        Кам’янець-Подільський належить до найдавніших міст України з майже тисячолітньою історією. Спочатку місто називалось просто Кам’янцем, в імені своєму утверджуючи свою сутність.

        Заповідна його частина - Старе місто - розташована на скелястому острові, висотою 20-30м, утвореному каньйоном річки Смотрич. Петлею, яка нагадує грецьку “омегу”, охоплює Смотрич Старе місто і розходиться по обидва боки від Замкового мосту.

        Замковий міст - міст, що лежить між двома правими берегами однієї річки - міст, який викликав немало суперечок щодо свого походження. За однією з гіпотез, міст було зведено римлянами у II столітті під час походу Траянового війська на Дакію.

        Використавши своєрідні та унікальні властивості ландшафту, для оборони міста, протягом століть військові інженери створили фортифікаційну систему, що немає аналогів у Європі.

        Невід’ємною частиною Старого міста, його перлиною, є Стара фортеця, яка стала візитною карткою Кам’янця-Подільського, його символом. Історія заснування фортеці починається в XII столітті. Немов продовження кам’яних скель височать башти фортеці. Одинадцять башт входять до складу фортеці, кожна має свою назву і свою історію. Так, наприклад, найвища башта названа Папською тому, що була збудована на кошти, виділені папою римським Юлієм II. Ще її називають Кармелюковою, бо в ній тричі був ув’язнений Устим Кармелюк. У Чорній (кутовій) башті знаходиться криниця глибиною 40 м і в діаметрі 5 м видовбана в скалі. Досі в її стінах збереглося величезне дерев’яне колесо з пристроєм для підняття води на поверхню.

Прочитати повністю...
33 сесія міської ради Кам'янця-Подільського.
Автор: Alex Andrushchak   
08.08.08

7 серпня 2008 року відбулася 33 сесія міської ради Кам'янця-Подільського. На розгляд сесії було винесено наступні питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за І півріччя 2008 року.
 2. Про внесення змін до рішення ХХV сесії міської ради від 11.01.2008 року №3 «Про міський бюджет на 2008 рік» та додатків до нього з врахуванням змін та доповнень.
 3. Про надання пільг по сплаті ринкового збору.
 4. Про внесення змін в структуру виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради.
 5. Про внесення змін в рішення ХХVІІІ сесії міської ради від 02.04.2008 року №3 «Про упорядкування оплати праці міського голови та його заступників».
 6. Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Кам’янець-Подільський.
 7. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 4.01.2007 р. №4 «Про утворення ради з питань сприяння залученню інвестицій в економіку міста».
 8. Про внесення доповнень до рішення ХХІV сесії міської ради від 21.12.2007 року №2 “Про план діяльності міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2008 рік”, та доповнень до нього згідно рішення ХХІХ сесії міської ради від 25.04.2008р. №6, рішення ХХХІІ сесії міської ради від 8.07.2008р. №9.
 9. Про внесення доповнення до рішення ХХVІІ сесії Кам’янець-Подільської міської ради №23 від 27.02. 2008р. „Про затвердження програми ЗАТ „Тепловоденергія” основних робіт з проведення капітальних ремонтів на 2008 рік за рахунок амортизаційних відрахувань”.
 10. Про проведення повторної експертної оцінки переданого в оренду цілісного майнового комплексу КП «Кам’янець-Подільськтеплокомуненрго».
 11. Про внесення змін в рішення ХХХ сесії міської ради від 29.05.2008 р. № 12 Про передачу сіті-лайтів на баланс КП «Рекламсервіс»
 12. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії міської ради від 16.05.2006 року №12 “Про затвердження складу конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Кам’янця-Подільського».
 13. Про внесення змін та доповнень до рішення ХХIV сесії від 21.12.207 року №13 «Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності Кам’янець-Подільської міської ради на 2008 рік та Переліку об’єктів комунальної власності, що пропонується для приватизації у 2008 році».
 14. Про розгляд протесту прокурора від 25.07.2008 року на рішення ХХІ сесії Кам’янець-Подільської міської ради №18 від 27.04.2004 року «Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Кам’янець-Подільськтеплокомуненерго», та рішення ХVІ сесії міської ради №13 від 16.05.2007 року «Про передачу в оренду ЗАТ «Тепловоденергія» цілісного майнового комплексу – котельні на с.Першотравневому за адресою вул. Молодіжна».
 15. Про виділення коштів з міського бюджету на внески в статутні фонди комунальних підприємств.
 16. Про перереєстрацію Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області.
 17. Про затвердження Програми розвитку архівної справи у м. Кам’янці-Подільському на 2007-2010 роки у новій редакції
 18. Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян та контролю за приватизацією комунальної власності.
 19. Про внесення змін до Комплексної програми підвищення рівня безпеки жителів міста, туристів та охорони пам’яток архітектури «Безпечне місто»
 20. Земельні питання.

За інформацією офіційного сайту Кам'янець-Подільської міської ради.

 
Обговорення (1 коментарів)
33 сесія міської ради Кам'янця-Подільського.   08.08.2008 [10:44:02]
** Обговорення статті: 33 сесія міської ради Кам'янця-Подільського. **

Дуже цікаво які рішення були прийняті по пп. 10, 14 порядку денного.
#515

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Місцеві лінки
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
16 гостей