УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
100 днів мера Кам'янця-Подільського Анатолія Нестерука
Написал Alex Andrushchak   
12.09.08

1 червня 2008 року відбулися позачергові вибори міського голови. 5 червня 2008 року сесія міської ради затвердила повноваження міського голови.
Я ще раз хочу подякувати кам’янчанам за довіру і ще раз підкреслити, що я обов’язково реалізую свою передвиборчу програму. 12 вересня виповнюється 100 днів мого перебування на посаді міського голови.

Не знаю ким таке рішення прийнято, але починаючи з Прем’єр-Міністра і до міського голови всі звітують, що зроблено за цей період.
В першу чергу, були внесені деякі кадрові зміни в апарат виконавчого комітету та відділів і управлінь. На посаду заступника міського голови з фінансово-економічних питань призначено Андруховича В.М., керуючого справами Нечая М.А., начальника управління ЖКГ Шкільнюка О. І., начальника відділу обліку, розподілу та приватизації житла Бузікову О. М.

Кадрові зміни будуть і надалі, усе буде залежати від посадовців, які займають ті чи інші посади і як вони виконують свої функції та обов’язки. Я перед виборами наголошував, що я дам можливість усім проявити себе. Свого слова я дотримався, але в мене є претензії до керівників деяких відділів та управлінь.

В своїй повсякденній праці відчуваю підтримку депутатів міської ради та жителів міста. Кам'янець-Подільською міською радою з 1 червня було проведено 4 сесії, на яких прийнято 146 рішень. З них:

 • фінансових - 10 рішень;
 • економічних - 3;
 • з питань комунальної власності - 20;
 • житлово-комунальних - 8;
 • гуманітарних - 6;
 • організаційного характеру - 14;
 • земельних - 75 рішень.

Серед найбільш вагомих слід відмітити:

 • підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009 років;
 • створення комунальних підприємств «Міська лазня №1» та «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом у місті Кам' янець-Подільський»;
 • реорганізацію комунального підприємства «Санорит» шляхом приєднання до комунального підприємства «Спецкомунтранс»;
 • міську Програму «Репродуктивне здоров'я населення міста Кам'янця-Подільського»;
 • внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Кам'янець-Подільського щодо проведення невід'ємних поліпшень та дозволу на приватизації орендованого майна комунальної власності;
 • затвердження Переліку земельних ділянок, право на оренду яких буде визначено шляхом аукціону;
 • звернення міської ради щодо закриття ДП «Довжоцький спиртовий завод»;
 • затвердження звіту про виконання бюджету міста за 6 місяців 2008 року;
 • положення про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста;
 • задоволено протест прокурора від 25.07.2008 р. на рішення XXI сесії Кам'янець-Подільської міської ради №18 від 27.04.2004 року "Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства "Кам'янець-Подільськтеплокомуненерго" та рішення 16 сесії Кам'янець-Подільської міської ради №13 від 16.05.2007 року "Про передачу в оренду закритому акціонерному товариству "Тепловодоенергія" цілісного майнового комплексу - котельні на с. Першотравневому за адресою вул. Молодіжна";
 • тимчасове Положення про порядок набуття на аукціоні права на оренду земельних ділянок у місті;
 • передача проїзної частини автомобільних доріг, що суміщаються з дорогами загального користування в межах міста з комунальної власності у державну.

Проведено сім засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 595 питань різного характеру. Основні зусилля були направлені на збільшення обсягів виробництва та реалізації продукції – цей показник збільшено у 2 рази, більше 100% маємо приросту промислової продукції, значно покращився фінансовий стан підприємств основного кола, це дало можливість перевиконати бюджет міста за півріччя по загальному фонду на 5,8 млн.грн. і ця тенденція зберігалась в липні та серпні.

Проведено зустріч з керівниками промислових підприємств та будівельних організацій міста, де обговорювались питання співпраці виробничо-промислового арсеналу з міською владою.

Проводиться робота над удосконаленням економічної стратегії, залученням інвесторів у місто. Основними джерелами капітальних інвестицій та інвестицій в основний капітал є власні кошти підприємств і організацій, кредити банків, інші позики.

В цьому році освоєно вже більше 150 млн. грн.. інвестицій, що становить до минулого року більше 170%. Сесією міської ради затверджено «Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженернотрансортної та соціальної інфраструктури міста», що дасть змогу залучити додаткові кошти з бюджету міста та формувати фонд соціального житла.

З метою наповнення міського бюджету розроблено та затверджено Положення про порядок набуття на аукціоні права на оренду земельних ділянок. Реалізовано операцію «Нічна тиша», обмежено графіки роботи підприємств торгівлі та ресторанного господарства, що створювали незручності мешканцям житлових будинків: магазин «Гранд», вул. Червоноармійська,  4,магазин «Принцип», вул. Червоноармійська, 4, магазин «Принцип», вул. 30 років Перемоги 4, магазину – кафетерій «Імперія», вул. Смірнова 8, магазину «Княжий Келих», вул.Фрунзе, 1А.

Вирішено питання з керівництвом центрального ринку про роботу ринку без вихідних. Підприємці і усі хто продавав сільськогосподарську продукцію, роками кожний понеділок реалізовували її з тротуарів навколо ринку. На прохання квітникарів, визначено місця для реалізації квітів вирощених на присадибних ділянках.

Під час виборчої компанії жителі міста неодноразово просили звернути увагу на міську лазню в Старому місті по вул. Татарській, яку чотири роки тому міська влада передала на 10 років оренду київському інвестору разом з майном КП « Теплокомуненергія». Стан лазні незадовільний і значно погіршився за роки оренди, тому сесія міської ради прийняла рішення про розірвання договору оренди та створено КП «Міська лазня», призначено директора, виділено кошти 350 тис. грн.. з міського бюджету, ведуться ремонтні роботи . В 2009 році буде завершено повністю реконструкцію.

Для забезпечення належного контролю за благоустроєм та санітарним станом міста створено комунальне підприємство та призначено директора Грицанчука В.І. В місті було часто так, що ведуться земляні роботи, руйнуються елементи благоустрою, влаштовуються тимчасові переходи по тротуарах біля кіосків розкидані пластикові стакани інше побутове сміття, належного контролю не було. Це є основним завданням новоствореного підприємства. Реорганізовано комунальне підприємство «Спецкомунтранс» шляхом приєднання КП laquo;Санорит». Основне завдання якого – контроль за санітарним станом. Це дало можливість в першу чергу покращити фінансовий стан КП «Спецкомунтранс», змінити відношення до виконання своїх обов’язків, привести в належний стан всі кладовища міста, особливо Русько – фільварецьке, зайнятись більш предметно регулюванням чисельності бродячих собак в місті, покращити якість надання ритуальних послуг.

За цей період розпочаті і продовжуються роботи за реконструкцією скверу Водойма., який на протязі останніх років був захаращений, в занедбаному стані. На День незалежності відбулось загальноміське свято в сквері Водойма, на жаль сильна злива, не дала можливості реалізувати святковий проект. Я переконаний, що сквер «Гунські Криниці» буде й надалі улюбленим місцем для відпочинку жителів та гостей міста. По суботах з 14.00 до 15.00 в сквері Гунські криниці грає військовий духовий оркестр.

Проведено благоустрій скверу біля готелю «Україна». В центральному парку декілька днів підряд силами військових проведено розчистку від зарослів та бур’янів, відновлено освітлення, заборонено рух автомобільного транспорту по території парку. В 2009 році буде здійснено реконструкцію парку.

КП «Кам’янецький парк» регулярно проводяться роботи по влаштуванню клумб, викошуванню трави, видаленню сухих дерев, утриманню в належному стані місць загального користування. Спеціалізованим підприємством «Міськліфт – світло» за 100 днів виконано робіт з ремонту вуличного освітлення на 91,8 тис. грн..- це ремонт освітлення понтонного містечка, вул.. Пушкінська, Вутіша, Л. Українки, Уральської, Червоноармійської, Північної, Хмельницького шосе, І. Кам’янчанина. Відремонтовано мережі вуличного освітлення скверу «Гунські криниці».на суму 150 тис. грн.. Здійснено підсвітку знакових будівель у Старому місті на суму 93, 8 тис.грн.

Влаштовано світлофори на суму 177,4 тис.грн.це пішохідний перехід по вул.. Кн.. Коріатовичів (район центрального ринку та перехрестя вул.. Д. Галицького – вул.. Привокзальна). Комунальним підприємством «Комунбуд» відремонтовано лавки та автобусні павільйони на зупинках. Встановлено 5 нових автопавільйонів , які прикрасили місто, буде ще встановлено 10. Відремонтована оглядова площадка на Руських фільварках. Завершуються роботи по влаштуванню тротуару на мікрорайоні Черьомушки. Виконуються роботи по влаштуванню тротуару по проспекту Грушевського від Князів Коріатовичів до вул.. Д. Галицького.

Встановлюються примусові пристрої зниження швидкості « лежачі поліцейські» біля навчальних закладів. Розпочато роботи по будівництву спортивного майданчика в селищі Жовтневе.

Отримано з Державного бюджету 300 тис. грн.. по програмі підтоплення уже розпочато роботи. Проведено ямковий ремонт вулиць міста: вул.. Каліська, Укрмергеська, Суворова, Огієнко, Лесі Українки, Нігинське шосе, Хмельницьке шосе, . Молодіжна, Оринінське шосе, вул. Шевченко, Князів Коріатовичів, Уральська, Привокзальна. Проведено поточний ремонт перехрестя Нігинського шосе - вул.. Молодіжна , біля ЗОШ №10 по вул. Короленко. Проводиться капремонт вул..Пархоменко, Розвадовського, Першотравневої, Князів Коріатовичів з її розширенням. Розробляється проектно кошторисна  документація  по будівництву об’їздної дороги. З 1 серпня 12,9 км. доріг починаючи від пр. Грушевського до вул. Франко передано Укравтодору на обслуговування. Проведено горизонтальну розмітку доріг, пішохідні переходи, нанесено біля навчальних закладів дорожню розмітку «Увага діти».

Вирішено питання на рівні Уряду про виділення з резервного фонду Уряду 10 млн 066 тис грн. для відселення громадян з аварійного житлового будинку по Нігинському шосе 1А. 7 квартир вже придбано на вторинному ринку .Фірма «РОКОР» ЛТД веде нове будівництво по Хмельницькому шосе для відселення 63 сімей.

Введено в експлуатацію два блоки на 103 і 15 квартир житлового будинку по пр Грушевського для, 50  сімей військовослужбовців. Вирішено питання про будівництво ще 108 квартирного житлового будинків для сімей військових.

Розпочато будівництво корпусу дитячого навчального закладу №16 по вулиці Гагаріна, 60 на що виділено з держбюджету 1054 тис. гривень, ведуться роботи по реконструкції амбулаторії сімейної медицини по вулиці Тімірязєва, виділено – 254,5 тис гривень.

В галузі туризму:

 • Спільно з НПП "Подільські Товтри" підготовлено матеріали на конкурс "7 природних чудес України" де стали переможцями;
 • Реалізовано проект "Вказівники Старого міста", встановлені вказівники на основні об’єкти туристичного значення;
 • Проведено атестацію гідів-екскурсоводів, створено базу даних екскурсоводів;
 • Відкрито два нових готелі "Тарас Бульба та "Старий банк", в стані завершення готель "Амадеус  клаб".

В галузі розбудови Старого міста:

 • виконані роботи пішохідної дороги до воріт Фортеці;
 • розпочаті роботи по реставрації пам’яток архітектури Старого міста;
 • розпочалась робота над розробкою проекту Державної програми розбудови та розвитку Національного заповідника;
 • проведена робота з забудівниками втраченої історичної забудови на території Старого міста. Винесено попередження 16 забудовникам, 2 забудовників позбавлено права на відтворення об’єктів;
 • на території Старого міста відкрито громадський туалет.

Соціальний захист

Виділено додаткові кошти на фінансування видатків програми "Милосердя", а саме пільгове перевезення населення, скасування боргів ЖКГ громадським організаціям та малозабезпеченим громадянам, пільгове зубопротезування непрацюючих та одиноких громадян.

Додатково збільшено видатки на 200 тис гривень для проведення реконструкції п’ятого поверху приміщення центру медико-соціальної реабілітації "Довголіття".

Відповідно до програми "ГАЗ – малозабезпеченим" прийнято рішення виконкому для 33 малозабезпечених громадян в наданні допомоги по заміні газового обладнання;

Здійснено 15 підведень газу та встановлення газових приладів . Прокладено газові мережі по вул. Карвасари.

За літній період оздоровлено 1197 дітей підлітків нашого міста, що значно більше ніж в 2007 році, Міською радою виділено на проведення оздоровчого сезону 170 тис гривень. Запущено 253 тис. грн..з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Залучено фінансування 60 путівок з обласного бюджету та 7 з державного.

До дня молоді в стінах Старої Фортеці було вперше організовано загальноміський корпоративний захід для молоді міста.

1 вересня організовано загальноміський захід День знань.

Управління охорони здоров’я міської  ради.

 1. В червні 2008 р. відбулось засідання медичної ради за участю начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації М.А. Янчука , в ході якої були визначені пріоритети закупівлі обладнання та технічне переозброєння всіх служб за кошти  обласного бюджету.
 2. Відкриття філії Центру екстракорпоральної детоксикації Хмельницької обласної клінічної лікарні.
 3. 5 серпня 2008 року в місті Кам'янець-Подільському сталась знакова подія — в міській лікарні № 1 відкрилась філія Центру екстракорпоральної детоксикації Хмельницької обласної клінічної лікарні.

  До цього часу хворі з хронічними захворюваннями нирок, які потребували гемодіалізу, були змушені щотижнево діставатись до м. Хмельницького в обласну лікарню, аби провести цю важливу для життя процедуру.

  Для здійснення цієї події було проведено реконструкцію II поверху хірургічного корпусу лікарні, на яку було виділено з міського бюджету більше 300 тисяч гривень. За кошти обласного бюджету закуплено та встановлено 4 апарати INNOVA фірми « Gambro Dasco S.P.A.» та 1 система підготовки води на загальну суму 1878000 грн.

 4. Закупівля лапароскопічного комплексу для міської лікарні №1.
 5. В серпні 2008 р. в  наше місто поступив новий сучасний ендоскопічний комплекс фірми «Карл Шторц». Кошти на його придбання у сумі 360000 грн виділені міською радою.

  Лапароскопічний комплекс – унікальне обладнання, яке дає змогу малотроавматичним методом виконувати великі операції на органах черевної порожнини, проводити діагностичний пошук не розтинаючи шкіри.

  Таке обладнання вже було в хірургічному відділенні Кам’янець-Подільської міської лікарні № 1. Воно працювало на протязі дев’яти років. За цей час було виконано понад 1300 операцій по видаленню жовчного міхура при жовчно-кам’яній хворобі, кіст яйників, при панкреатитах, виконано понад 300 діагностичних маніпуляцій. Знайомлячись із роботою цього обладнання, представники фірми-виробника були приємно здивовані тим, що обладнання так інтенсивно працює, зберігаючи при цьому свій ресурс. Адже за стандартами фірми та досвідом використання аналогічного обладнання іншими клініками, ресурс його значно менший.

 6. Відкриття центрального входу міської лікарні №1.
 7. Вік головного корпусу міської лікарні становить понад 200 років. Будувався він відповідно до тогочасних стандартів та вимог, тому з часом деякі його частини змінили функціональне призначення. Так, центральний вхід в головний корпус Кам’янець-Подільської міської лікарні № 1 був закритий на протязі більше 30 років.

  Певно вже навіть важко знайти людину, яка останньою проходила по його величавому холу.

  В серпні 2008 р. двері центрального ходу були відкриті. Безперечно, потрібно провести певні ремонтні роботи для того, щоб прибрати руйнівний вплив часу, але перший крок здійснено. Ремонтні роботи розпочались. За два-три тижні спільними зусиллями лікарні та медичного училища вхід буде мати оновлений, гарний вигляд.

 8. Відкриття кабінету магнітно-резонансної томографії.
 9. З 15 серпня 2008 р. в м. Кам’янці-Подільському на базі міської лікарні №1 розпочав роботу магнітно-резонансний томограф (МРТ).. Лікарі-неврологи, нейрохірурги на протязі багатьох років піднімали питання про необхідність МРТ на зібраннях усіх рівнів. І ось обладнання, на яке чекали кам’янчани та медичні працівники, запрацювало. Магнітно-резонансний томограф “Simens-megnetom”, потужністю 1 тесла, є розробкою Оксфордського університету. Таких апаратів на наших теренах в радіусі 150 км немає. Відкриття у місті кабінету МРТ дало змогу медичним працівникам візуалізувати безліч патологічних змін головного і спинного мозку, зміни у внутрішніх органах, суглобах, кістах, а поставивши вірний діагноз, можна швидше і якісніше допомогти хворій людині.

  В планах до кінця року запуск комп’ютерного томографа.

Управління освіти і науки міської ради.

Управління освіти і науки подає інформацію, щодо виконання робіт та використання коштів в період з 05.06.08р. по 12.09.08р., а саме:

БЮДЖЕТ РОЗВИТКУ МІСТА:

 1. Проведено виконання робіт по програмах:
  • Реконструкція приміщень ЗОШ№7 для інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство - 86,5 тис.грн;
  • Реконструкція гуртожитку НВК - 50,0 тис.грн;
  • Реконструкція даху ЗОШ№12 - 233,0 тис.грн.
 2. Рішенням сесії міської ради №3 від 07.08.2008 року додатково виділені кошти на виконання програм:
  • Корпус дитячого навчального закладу №16 по вул. Гагаріна, 60, м.Кам'янець- Подільський - будівництво (в т.ч.ПКД) - 1054,5 тис.грн. ( субвенції з державного бюджету);
  • Реконструкція даху ЗОШ№12, в т.ч. ПКД - 455,1 тис.грн;
  • Реконструкція адміністративного будинку станції юних техніків на мотобольному стадіоні - 172,2 тис.грн;
  • Будівництво туалету та внутрішніх мереж на міському мотобольному стадіоні - 127,8 тис.грн.

ФОНД СОЦІАЛЬНО - ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА:

 • Проведено капітальний ремонт даху ДНЗ№1 - 25,0 тис.грн.;
 • Проведено капітальний ремонт даху ЗОШ№7 - 58,0 тис.грн.

БЮДЖЕТ ЗАГАЛЬНОГО ФОНДУ:

 1. 1. Рішенням сесії міської ради №3 від 07.08.08р. виділено додатково кошти в загальній сумі 1282,9 тис.грн, в т.ч.:
  • Продукти харчування - 721,8 тис.грн.;
  • Шкільний автобус - 50,8 тис.грн.;
  • Енергоносії - 20,0 тис.грн;
  • Придбання меблів для ДНЗ№5 - 18,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт даху ДНЗ№8 - 140,0 тис.грн;
  • Капітальний ремонт системи опалення НВК№17 - 25,0 тис.грн;
  • Капітальний ремонт електрощитової ЗОШ№1 - 25,0 тис.грн;
  • Капітальний ремонт котельні ЗОШ№11-25,0 тис.грн;
  • Капітальний ремонт даху ДНЗ№17 - 84,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт електрощитової ДНЗ№ 18 - 30,0 тис.грн;
  • Капітальний ремонт огорожі Ліцею - 55,0 тис.грне;
  • Поточний ремонт установ освіти - 26,5 тис.грн.
 2. Рішенням виконавчого комітету №1384 від 24.07.08р. встановлено та затверджено нові норми харчування та розмір плати за харчування в дошкільний навчальних закладах , а також збільшено вартість харчування дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та учнів 1-4 класів з 01.09.08р.
 3. До початку навчального року проведено поточні ремонти та капітальні ремонти даху, фасадів, приміщень по установах, придбано комп'ютерну техніку та шкільні меблі, а саме:
  • Капітальний ремонт даху НВК№17 - 34,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт даху ДНЗ№2 - 31,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт санвузлів та каналізації ЗОШ№15-32,0тис.грн.;
  • Капітальний ремонт сантехмереж ДНЗ№1 - 20,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт фасаду ДНЗ№ 16 - 20,0 тис.грн;
  • Капітальний ремонт їдальні НВК№13 - 15,0 тис.грн.;
  • Капітальний ремонт даху будівлі початкових кладсів ЗОШ№10 -25,0 тис.грн
  • Придбано 2 комп'ютерних класи для ЗОШ№6 та НВК№8 на загальну суму 70,0 тис.грн.

Відділ культури Кам'янець-Подільської міської ради.

Відділ культури Кам'янець-Подільської міської ради в період з 5 червня по 12 вересня 2008 року повідомляє Що було проведено наступні заходи:

 1. Культурно-дозвілєві заходи:
  • День народного майстра - 14 червня;
  • Презентація книги "Прошлое забвению не подлежит" - 17 червня;
  • День Скорботи - 22 червня;
  • День Конституції України - 27 червня;
  • День будівельника - 8 серпня;
  • День Державного Прапора України - 23 серпня;
  • Виставка робіт учнів та викладачів дитячої художньої школи -24 серпня;
  • День Незалежності України - 24 серпня;
  • День підприємця - 5 вересня;
  • День фізичної культури і спорту.
 2. Заходи, спрямовані на матеріально-технічне забезпечення закладів культури:
  • Завершено капітальний ремонт міського Будинку культури (заміна вікон) на суму 21,3 тис. грн.;
  • Завершено капітальний ремонт фасаду дитячої хорової школи на суму 78,0 тис. грн.;
  • Завершено капітальний ремонт фасаду дитячої художньої школи на суму 110,7 тис. грн.;
  • В історичному музеї-заповіднику розпочато модернізацію пожежно-охоронної сигналізації на суму 15,7 тис. гри.;
  • Проводиться капітальний ремонт бібліотеки-філії №3 на суму 96 тис. грн.;
  • Проводиться реконструкція дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького на суму 261,0 тис. грн.;
  • Придбано музичні інструменти в початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади на загальну суму 55 тис. грн.

Інформація з офіційного сайту міської ради Кам'янця-Подільського.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
< Пред.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 88