УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Підготовка до IV Міжнародного військово-історичного фестивалю “Terra Heroika-2008” триває
Автор: Галина Муясарова   
15.09.08

У Кам’янці-Подільському триває підготовка до IV Міжнародного військово-історичного фестивалю “Terra Heroika-2008”.

Містом блукають чутки про відміну заходу. Але оргкомітет, на чолі з заступником міського голови з гуманітарних питань О.В.Демчуком, продовжують ретельно готуватися до події. Це дає надію всім бажаючим приєднатися до історичного минулого на виправдання своїх сподівань. Дійсно, на сьогоднішній день основною проблемою реалізації проекту залишається фінансове забезпечення, спонсорська підтримка. Міські підприємці та бізнесмени неохоче діляться коштами. Керівникам фестивалю приходиться відмовлятися від деяких цікавих ідей, які складали повний задум.

Над розробкою проекту “Terra Heroika” вже четвертий рік поспіль натхненно працює ціла творча група, яка сприяє просуванню інформації про Кам’янець-Подільський по всьому світу. Розробляється безліч відео матеріалів, бренд-буків, прес-релізів, створюються нові Інтернет-портали, налагоджено партнерство з періодичними виданнями. Унікальна історія Кам’янця-Подільського манить до себе тисячі туристів, прихильників військово-історичних шоу. А це означає, що спонсори можуть багато виграти, залучившись до свята.

Стало відомо, що генеральний спонсор “Terra Heroika” – мережа оптово-роздрібних магазинів «Фуршет» - як і в минулі роки, виділив для видовища 150 тис. гривень. Але і цих коштів замало для повної реконструкції запланованих подій.

Фестивальна агенція «Ратуша», яка веде підготовку видовища, запрошує до партнерства організації, обіцяючи активне просування брендів.

 
Обговорення (2 коментарів)
Підготовка до IV Міжнародного військово-історичного фестивалю “Terra Heroika-2008” триває   15.09.2008 [11:43:07]
Обговорення статті: Підготовка до IV Міжнародного військово-історичного фестивалю “Terra Heroika-2008” триває

Думаю виділити достатню кількість грошей для проведення такого унікального свята в інтересах не лише міської влади, але безпосередньо бізнесменів (перш за все мав на увазі власників готельних комплексів). Готелі навпроти піцерії "New York Street" думаю повинні бути перші в списку зацікавлених.
Щодо мене, сам дуже хочу побачити це дійство, оскільки так склалось що останні 2 роки не був на Батьківщині, але чув що видовище просто грандіозне. Навідь знайомі з Росії мене неодноразово запитували про це дійство. Хотілося б щоб усе пройшло як і планувалось і погода посприяла!))))
#786
RE: Підготовка до IV Міжнародного військово-історичного фестивалю “Terra Heroika-2008” триває   15.09.2008 [12:10:51]
Думаю що готельним комплексам це не потрібно, їх замало, як для такого маштабного заходу, ї всі номери вже заброньовані, так що вони свої гроші отрумають і без участі у фінансуванні "Терра Героїка 2008". Я думаю бульш зацікавлені загально національні торгові марки типа Фуршет, Сільпо, і т.п. Готелі більш зацікавлені давати гроші на невеличкі заходи "на кожен вихідний", бо між великими заходами води не дуже забиті.
#787

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
24 гостей