УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Дорослі ігри на “Terra Heroica”
Написал Галина Муясарова   
16.09.08
Image

Грою перевтілення у героїв доби Сарматизму захопилися не лише шанувальники минулого, але й адміністрація Кам’янця-Подільського. Фестиваль “Terra Heroica -2008” дає змогу можновладцям міста відчути себе заможними громадянами часів ХVII ст.

З цією метою 12 кам’янецьких посадовців та підприємців готують собі історичні костюми, в яких пройдуть колоною на відкритті “Terra Heroica”. У кам’янчан та гостей міста буде можливість оцінити роботу дизайнера такого вбрання Олександра Заремби. Костюми готуються на замовлення в ательє Москви та Львова. Майстри з пошиття старовинного туалету з максимальною точністю намагаються реконструювати зовнішній вигляд шляхтичів ХVII ст.: це і полотняні шаровари та жупани, і хутряні шапки, і шкіряні чоботи… До найменшої дрібнички продумано і решта спорядження.

В такому вигляді деякі представники уряду та підприємницької діяльності Кам’янця-Подільського зустрінуть свято історії, намагаючись відчути себе її частиною. Обіцяють залучити до процесії і своїх жінок, які досі вагалися зіграти ролі шляхетних громадянок. За словами одного з учасників цього костюмованого шоу, обійдеться їм така розвага зовсім не дешево… Але на те ж вони і шляхтичі!

 
Обсуждение (1 комментариев)
Дорослі ігри на “Terra Heroica”   16.09.2008 [18:22:01]
Обговорення статті: Дорослі ігри на “Terra Heroica”

мдаааааа...так це стає модно - "зливатись" в такий спосіб із святкуванням. думаю при даній ситуації (недостатність коштів), могли б наші "шляхтичі" цього року піти...ну скажімо у вишиванках на крайній випадок, а гроші відведені на недешеві шати "інвестувати" в свято.
одяг такого зразка не дешевий. знаю це точно. і ціна самого простого починає стартувати із 500 "хохло-баксів" враховуючи те, що можновладців таких не менше десятка, то...думаю сума пожертвувань допомогла суттєво...
#797

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 11