УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Мій бізнес
Написал Андрій Зломинога   
17.09.08

Богатство измеряется не деньгами, а возможностями.
(Владимир Борисов)

Як заробити більше грошей? – запитання, яке турбує кожного громадянина. Проте, як їх отримати, що для цього потрібно робити? Поглянувши навколо важко отримати однозначну відповідь – підвищення заробітної платні чи просування по службі: не дочекаєшся; займатись підприємництвом: невже в місті можна знайти ще щось чим вже хтось не займається, та й скільки для цього коштів потрібно…

Але ж де взяти ідею для розгортання справжнього бізнесу, з виробництвом, найманою працею?.. Повірте, Вас оточує величезна кількість – головне вміти їх розпізнати та знайти для себе саме ту єдину… а можливо й не одну. Вам залишилось лише спостерігати за потребами жителів міста.

Одного разу придумавши власну ідею, вони самі почнуть заповнювати Ваші думки. Головне в цьому процесі не засмічувати голову сторонніми речами. Не копіюйте чужу ідею наосліп: головне в чужій ідеї – це повірити в те, що вона можлива, приймайте до уваги лише загальну схему здійснення діяльності, а далі уява та думки самі її удосконалять. І як тільки справа почне приносити прибуток – Ви самостійно навчитесь розвивати бізнес, навчитесь його вдосконалювати.

Давайте для початку розглянемо найбільш очевидні ідеї бізнесу. Кожний спеціаліст своєї справи при наявності певних педагогічних здібностей має надзвичайну кількість можливостей. Якщо Ви володієте знаннями в певній галузі, то вони найвірогідніше будуть користуватись певним попитом серед населення, а відповідно – без клієнтів Ви не залишитесь. Навчати людей можна практично будь-чому: фізика, математика, хімія…; іноземні мови; ведення бухгалтерської звітності; музика, танці, малювання…;робота з комп’ютером, друкування тощо.

Для даного виду бізнесу не потрібно ніяких капіталовкладень, Ваш капітал – Ваші знання, якими залюбки скористаються люди, щоб отримати досвід та навички і будуть готові за це заплатити. Надалі розглядатимуться ідеї більш конкретнішого змісту з певними обґрунтуваннями та поясненнями.

Масаж – послуги, які потрібні дорослим, дітям, пенсіонерам, хворим та здоровим, чоловікам та жінкам. Якщо Ви вирішити присвятити себе цьому виду заробітку – браку клієнтів не буде.

Для початку Вам потрібно буде засвоїти основи та пройти курси масажу (безкоштовного в наш час нажаль буває дуже мало), що може зробити практично будь-хто. Якщо із власною справою не складеться, ці вміння ніколи не завадять вдома для дитини, чоловіка/дружини… Початок справи покладено, проте відразу ж подавати оголошення і заявляти ціну послуг 30 грн. за сеанс не варто, спочатку потрібно набути досвіду: робіть нескладні масажі, не пов’язані з специфічними медичними захворюваннями, родичам, сусідам, знайомим (навіть безкоштовно). Практикуючись Ви вдосконалюєте свої вміння та отримуєте свою першу клієнтуру, при цьому не забуваючи теоретично себе розвивати.

Маркетинговий план дуже простий: чим більше знайомих залишиться задоволеними проробленою роботою, тим більше їхніх знайомих дізнається про Вас. Проте не завадить уже й опублікувати оголошення в газеті, але будьте обережні: коректно продумайте його текстову складову, адже ніхто не гарантує відсутності великої кількості непристойних пропозицій.

Проаналізувавши ціни в місті можна встановити на рівні 10 грн. за сеанс тривалістю півгодини, що порівняно недорого.

Тепер підрахуємо можливі прибутки: при частковій зайнятості за сумісництвом з основною роботою можна проводити 2-3 сеанси в день в позаробочий час, що відповідно при 20 робочих днях в місяць дасть дохід розміром 400-600 грн. в місяць. Якщо зайнятись цією справою серйозно та проводити по 6-8 масажів щоденно, то доходи відповідно зростають до 1200-1600 грн. щомісячно, що досить непогано для такого міста як Кам’янець-Подільський. Поряд з цим заробітком паралельно можна отримувати дохід з продажу специфічних кремів для масажу (антицеллюлітні, лікувальні, зігріваючі…). Витрати ж обмежуються транспортними (масаж на дому в клієнта, які можна додавати до вартості послуг), вартістю стандартних кремів для масажу (специфічні та ексклюзивні за окремою оплатою), необхідність декількох змінних наборів постільної білизни для масажу в домашніх умовах. При зростанні авторитету потрібно придбати масажне ліжко, що цілком виправдає себе за короткий термін.

Проте ця справа потребує значної уваги та серйозності намірів, адже без відповідної підготовки, докладання фізичної сили, удосконалення своїх знань, освоєння медичної сторони масажу, неможливе процвітання бізнесу, аж до втрати клієнтів. Всім відомо, що погані новини розповсюджуються набагато швидше гарних.

Є ще один аспект, який вартий уваги – відносини з державою. Для виключення будь-яких неприємних інцидентів рекомендую дотриматись всіх реєстраційних та дозвільних процедур, якщо Ви вирішите займатись справою з повною серйозністю.

Бажаю успіхів! Хай щастить!

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: Этот адрес e-mail защищен от спам-ботов. Чтобы увидеть его, у Вас должен быть включен Java-Script

Андрій Зломинога

 

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Обсуждение (29 комментариев)
Мій бізнес   29.11.2020 [08:36:24]
Мне нужна резка и фрезерные работы по металлу, куда лучше обратится за такими работами?
#116327
Мій бізнес   29.11.2020 [08:39:27]
Плазменная резка – один из наиболее современных и высокотехнологичных методов металлообработки, которому присущи высокие показатели точности и обширный спектр возможностей, так что я решил выйти на ту самую компанию, где все же будет сделано на качественном уровне и мне пришлось реально на этом потерять не мало драгоценного времени, но в результате я остался доволен, ведь здесь https://autopragma.com/ есть резка и фрезерные работы по металлу на заказ. Прекрасно справляются со своей работой, в чем и вы можете быстро убедится.
#116328
Мій бізнес   30.11.2020 [12:00:09]
Я думаю сделать свое кафе, только на вынос. У меня будут разные блюда, и кофе с чаем. Все рассчитал, надо только деньги. Начал изучать условия https://miloan.ua/ru/blog/money4you-uslovia-kreditovania все не очень простые. Реально придется переплачивать, так как буду брать не на 1 год. Это наверное самая большая проблема в Украине.
#116331
Мій бізнес   01.12.2020 [09:43:36]
Ось ще тут з приводу кредитування можна знайти інформацію http://uzhgorod.in/ua/novini/2020/iyul/bezvidsotkova_pozika_privablivist_i_riziki Ділюсь посиланням, випадково пригодится. Зі свого досвіду скажу, головне вчасно все повернути, а також розумно користуватись кредитом. Ми декілька раз звертались за послугами в банк і МФО для свого бізнесу.
#116334
Мій бізнес   03.01.2021 [06:25:35]
Подскажите компании, которые делают фигурную и лазерную резку металлов?
#116349
Мій бізнес   04.01.2021 [05:21:56]
Как же так. Никогда о таком не слышала…
#116351
Мій бізнес   04.01.2021 [07:41:36]
Если вы об этом не слышали, то всем необязательно об этом знать!
#116352
Мій бізнес   04.01.2021 [07:44:56]
Действительно странно, что многие не слышали о таком методе металлообработки, как лазерная резка. Скоро она будет по всем показателям на первом месте среди всех методов резки металла. А если вам сейчас нужна лазерная резка металла в Киеве, то обращайтесь в компанию https://porezki.net/lazernaya-rezka-metalla/.
#116353
Мій бізнес   05.01.2021 [15:53:52]
Главное не боятся и начать свой бизнес. Несколько лет назад занялся производством мороженного, на данный момент бизнес благотворно процветает, в большей степени благодаря качественным продуктам без "химии" и хорошим условиям хранения с сервисным обслуживанием от https://holodservice.com.ua/
Успехов в ваших начинаниях.
#116354
Мій бізнес   13.01.2021 [23:16:15]
Для полноценного и нормального бизнеса многое нужно учитывать, чтобы всё работало как часы. Вот сейчас думаю новую кафе открывать, поэтому присматриваю Торговое Холодильное оборудование: шкафы, витрины, холодильники вот тут https://kms.com.ua/productions/holodilnoe_oborudovanie . Неплохо выглядит, мало ли кому пригодится так же!
#116359
Мій бізнес   03.03.2021 [14:23:38]
Полностью согласна, боятся точно не стоит, не попробуешь не узнаешь как говориться. Немного креативности и желания, вот к примеру очень необычное дело фотопечать на зонтах https://ultradruk.com/item/suvenirnaja-produkcija/pechat-na-zontah свежо и необычно.
#116398
Мій бізнес   20.03.2021 [10:32:39]
Сейчас многие занимаеются бизнесом в интернете. Торгут товарами, консультируют за деньги и так далее.
#116413
Мій бізнес   20.03.2021 [12:17:05]
Я бы хотел как-то подзаработать. Но пока не знаю чем заняться, чтобы прибыль приносило и не так сложно было.
#116414
Мій бізнес   20.03.2021 [12:20:21]
Проще всего - это открыть свой интернет-магазин, я вот текстилем торгую уже второй год. А моя знакомая шьет шторы на заказ - тоже принимает заказы по интернету, ткани покупает вот тут https://tk.ua/ru/catalog/vse-tkani/blekaut/filter/ton=chernyi/ Неплохо зарабатывает, правда в рекламу много отдает, но она окупается практически сразу. Клиентов много, и работы много - она даже думает помощника нанять.
#116415
Мій бізнес   27.10.2021 [07:21:24]
А як вам ідея з відкриття магазину квітів? Так, потрібні інвестиції, потрібно потрудитись, але можна досягти стабільного прибутку. Ось почитайте тут https://zakarpattya.net.ua/News/214711-Troianda---koroleva-sviata!- якою популярністю користуються троянди. Мене якраз ця стаття і надихнула на відкриття такого бізнесу.
#116474
Показана только часть комментариев. Смотрите все комментарии в форуме.
You need to login or register to post comments.
< Пред.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 12