УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Послуги садівника
Written by Андрій Зломинога   
sereda, 01 zhovten` 2008

Наростаючі темпи урбанізації зумовили стрімкий ріст міст, що викликало різку необхідність в забезпеченні населення великою кількістю житла швидко та за умов економії територій. Міста перетворились в скупчення житлових багатоповерхівок, в яких ще до недавно майже кожен мріяв отримати власну квартиру. Проте ця тенденція поступово згасла, створивши новий напрямок розвитку житлового будівництва. Дедалі більше людей надають перевагу тихим спальним районам на околицях, мріючи про приватний будинок на власній земельній ділянці.

Відокремлені будинки приваблюють своєю тишею та індивідуальністю. Для досягнення повної гармонії з природою та заради естетичної насолоди багато власників надають перевагу декоративним зеленим насадженням, аніж створенню вимушених городів. Проте, як в першому, так і в другому випадку рослинність потребує догляду.

Отже, припустимо: Ви маєте власну ділянку, будинок, садочок, клумбочку і затишну альтанку…, а ще сім’ю, улюблену роботу, друзів і … ніскільки часу для догляду за газонами, для підрізання дерев, виполювання бур’янів, вирощування квітів, – для того, щоб створити навколо омріяного дому красу та затишок.

Сьогодні Кам’янець-Подільський та його околиці виступають величезним потенційним ринком для створення власного бізнесу садівника: с. Довжок, с. Жовтневе, с. Лисогірка, райони міста Біланівка, Смірнова, Підзамче, проекти забудови котеджних містечок “Сонячне”, “Сонячна долина” тощо. Окрім приватних будинків все частіше намагаються впорядкувати власну територію і юридичні особи.

Конкурентне середовище є досить слабким, що дозволить з легкістю увійти на даний ринок послуг, а при вірній ціновій політиці зайняти значну його частку. Серед конкурентів можна відмітити лише КП “Кам’янець Парк”, та ще декілька незначних фірм і підприємців.

Початок бізнесу розпочинається впевненості в тому, що це саме те, що Вам потрібно, а вже потім реєстрація як суб’єкта господарської діяльності та відповідного взяття на облік в податковій інспекції. Щойно Ви пройшли всі реєстраційні процедури, отримали свідоцтво про реєстрацію та, бажано, свідоцтво платника єдиного податку – можете розпочинати діяльність.

Для початку необхідний транспорт, адже потрібно бути мобільним та мати спосіб перевезення обладнання. Якщо вже є транспорт, то це полегшує справу, якщо ж ні – доведеться мати справу з одним із міських позичальників (банком, кредитною спілкою тощо). 50 тис. грн. буде цілком достатньо для придбання вітчизняного автомобіля прийнятного для подібних цілей. Із важкого обладнання слід зазначити: мотокоса, газонокосарка, бензопила; із додаткового інвентарю: ручні знаряддя праці, набір пил по дереву, набір секаторів та ножиці, оприскувач, набори інструментів для саду. Для забезпечення роботи потрібний запас розхідних матеріалів: хімія (пестициди, гербіциди, інсектициди…), добрива, насіння (газонна трава, квіти) тощо. Сукупні витрати на придбання всього необхідного обладнання складуть за приблизними підрахунками близько 15 тис. грн., проте варто зазначити, що їх придбання може бути не одноразовим, а по мірі необхідності. Серед витрат слід зазначити витрати на рекламу, які включатимуть: виготовлення візитних карток, подання оголошень в місцеві ЗМІ, виготовлення рекламних листівок тощо загальною вартістю близько 2 тис. грн. Щодо освіти, то варто зазначити необхідність знання ботаніки та інших наук про рослинництво, кращим варіантом була б освіта агронома або подібна до неї.

Номенклатура послуг може варіюватись від простого підстригання газонів до систематичного догляду за квітниками та садами, з відповідною роботою по хімічному захисту, підживленням, щепленням та окуліровкою, консультаційною допомогою.

Обсяг робіт можна оцінити наступним чином: період догляду за присадибною ділянкою залежно від сезону, типу рослинності, площі, бажання господарів може варіюватись від 1 тижня до 1 місяця, витрати часу на догляд аналогічно можуть коливатись від півгодинного огляду до 3-4-годинної роботи. Для узагальнення візьмемо період між доглядом 3 тижня та середній час роботи 2 години, що дозволить обслуговувати при 8 годинному робочому дні з врахуванням витрат часу на підготовчі та завершальні роботи, а також час переїзду до клієнта – 48 присадибних ділянок.

При вартості 1 години роботи 25 гривень при фактичній денній зайнятості 6 годин та 20 робочих днях в місяць загальний місячний дохід складатиме 3000 грн. Вартість послуг збільшуватимуть використання обладнання та ускладнюючі умови (занедбаний стан ділянки, особливості ґрунту …)Щомісячні витрати включатимуть 200 грн. єдиного податку (максимальна ставка), витрати на утримання автомобіля близько 500 грн. Вартість розхідних матеріалів (добрива, хімія…) включається до кінцевого рахунку окремою статтею витрат. Чистий дохід складатиме близько 2300 грн., що цілком може покривати кредит на автомобіль та витрати на придбання основних засобів.

Потенційний дохід зростатиме пропорційно інтенсивності праці (збільшення тривалості робочого дня, кількості робочих днів в місяці), вартості години роботи (проте не потрібно забувати про закони попиту та пропозиції), цінових надбавок на витратні матеріали тощо.

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Андрій Зломинога

Всі статті з серії "Власна справа"

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Discuss (11 posts)
Послуги садівника   27.09.2020 [11:41:03]
** Обговорення статті: Послуги садівника **

Так, такі послуги часто можуть бити затребуваними, так як безліч людей постійно в робочому ритмі. Я сам по собі це знаю, інколи навіть рідних не встигаю привітати. Саме тому залучаюсь допомогою служби доставки квітів, яку тут знайшов. Посилання залишаю, можливо кому знадобиться.
#116265
Послуги садівника   14.09.2022 [15:15:31]
Мені потрібна допомога садівника. Хочу виростити собі вербену, що для цього мені буде потрібно? Де в Луцьку можна придбати насіння вербени?
#116521
Послуги садівника   14.09.2022 [15:17:48]
Особливих претензій щодо догляду вербена до господаря не пред'являє. Єдине прохання вербени: видаляти їй суцвіття, які в'януть - так воно цвістиме довше і пишніше. Також вчасно позбавляйтеся шкідників (виноградний слоник) та білого нальоту. І ось, якщо ви вирішите купити насіння вербени і грамотно за нею станете доглядати - вона відгукнеться обов'язковою подякою! Вербена в Луцьку продається ось тут https://zakupka.com/uk/lutsk/k/verbena/, є як насіння, так і саджанці.
#116522
Послуги садівника   19.04.2023 [20:25:18]
Підкажіть, де можна насіння оптом купити? Потрібні якісні пропозиції.
#116598
Послуги садівника   19.04.2023 [20:28:38]
Нещодавно насіння оптом https://hectare.ua/internet-magazin/category/nasinnya тут замовляли. Каталог на сайті дуже великий. І знайти усе необхідне можна. Якість хороша. І за ціною недорого. До речі, замовлення поштою доставляють.
#116599
Послуги садівника   02.06.2023 [09:16:37]
Я в саду беседку построил. Была территория , на которую так и просилась она. Беседка закрывается, как небольшой уютный домик. Почти всё готово. Окна хочу ролетами тканевыми прикрыть. Как думаете, норм будет?
#116617
Послуги садівника   03.06.2023 [12:50:51]
Так это здорово, что у вас полноценная беседка-домик будет на участке! Там точно можете время проводить с максимальным комфортом. А вот решить вопрос с тканевыми ролетами совсем несложно будет! Вот здесь вы точно можете тканевые ролеты блэкаут купить https://rolety-kiev.com.ua/rolety/rolety-blekaut/ . Почему именно блэкаут - такие гораздо лучше будут спасать от солнца, так как ткань используется специальная
#116618
Послуги садівника   21.06.2023 [06:59:23]
Зараз багато садових елементів з'явилось, завдяки яким все можна гарненько обладнати
#116632
Послуги садівника   27.06.2023 [06:51:41]
Да, вы правы на все сто процентов. Я вот хочу у себя вокруг дома сделать красивые садовые дорожки. Для этих целей вот этот садовый бордюр буду использовать. Вроде бы как с ним всё просто в плане монтажа и стоимость бордюра совсем невысокая
#116640
Послуги садівника   06.10.2023 [07:44:41]
Мені от цікаво скільки зараз заробляє садівник. Якщо свої послуги надає професійно
#116751
Послуги садівника   07.10.2023 [09:50:53]
А вы эту информацию можете очень чётко проследить по сайту, где собраны различные предложения по работе. Пример такого сайта - robota.ua . Там ведь когда работодатель размещает объявления об открытой вакансии, всегда указывается предполагаемая зарплата и условия труда. Вот и увидите реальные цифры, которые сейчас преобладают на рынке труда по вакансии садовника.
#116755

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
16 guests online