УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Алея слави
Автор: Андрій Зломинога   
22.12.08
alleya_small.jpg

Так вже створена людина, що їй постійно хочеться виражати свої емоції, або ж просто залишити пам’ятку про себе в публічних місцях. Способів безліч – хтось чіпляє замок на мості як символ кохання, хтось зав’язує вузли на дереві, хтось кидає монети, щоб повернутись, хтось пише чим може “Тут був Я…” Така “народна творчість” дуже захоплює, проте зазвичай має неестетичний вигляд, або ж взагалі псує архітектурні, природні пам’ятки. Для прихильників такого способу залишати пам’ятки про себе, а також бажаючим на цьому заробити пропонується цивілізований та благопристойний варіант – “Алея слави”. Праобразом даної ідеї є загальновідома “Алея зірок” в Голівуді, близьке за змістом можна знайти в м. Хмельницькому поряд із ляльковим театром. Щоправда, алея автографів Хмельницького втратила привабливість у зв’язку з невпорядкованістю, численними пошкодженнями та зменшенням інтересу до неї автора і реалізатора ідеї.

Суть проста: Ваші почуття, привітання і побажання будуть викарбувані на мармурових плитах та увіковічені на тротуарному полотні в людному місці, звичайно ж не безкоштовно. Платність даної послуги не зменшить кількість бажаючих нею скористатись. Хто не хотів би отримати такий подарунок на День народження, на весілля, від коханих, рідних та близьких просто так?

Стотисячне місто, економічний розвиток якого забезпечує діяльність близько 9 тис. підприємців та понад 800 підприємств, яке щороку відвідує понад 200 тис. туристів, цілком може забезпечити попит протягом довгого періоду та заплатити за благоустрій тротуарів центральної його частини.

Загальна концепція надзвичайно проста: замість асфальтування чи облаштування звичайною тротуарною плиткою за рахунок міського бюджету або ж підприємців запропонувати цілком прийнятну та естетично привабливу пропозицію – вкрити пішохідну частину вулиць плитами (мармуровими, гранітними…), з маленьким “але”: на них будуть викарбувані зображення та текст замовників. Необхідною умовою є узгодження даного проекту з міською владою для забезпечення підтримки певного архітектурного стилю та з метою вписання в загальну схему благоустрою території.

Досить клопітливо потрібно підійти до відбору повідомлень шляхом суворої цензури, не допускаючи чітко виражених рекламних оголошень, виразів типу “тут був…”, нецензурної лексики тощо, склавши певні вимоги-нормативи до змісту текстових повідомлень та зображень. Встановлення плит відбуватиметься партійно при наборі певної кількості замовлень (4, 8, 12…), що забезпечить рівномірність та послідовність заповнення алеї.

Маркетингова політика надзвичайно проста: декілька оголошень в місцевій пресі, і вже на наступний день все місто знатиме та обговорюватиме даний вид послуг, а заклавши перші плити мешканці вже ніколи не забудуть про них.

Вартість розміщення плит може варіюватись в досить широких межах в залежності від матеріалу виготовлення плит, технології нанесення написів та зображень, вартості підрядних робіт, проте перед початком роботи по встановленню перших з них необхідно визначитись з концепцією, яка надалі лягатиме в основу на даному відрізку алеї. Для прикладу розглянемо виконання плит із мармуру марки Berry Black.

Вартість даної марки мармуру складає близько 400 грн. за м.кв., при розмірах плит 0,5×0,5 м. та коефіцієнту розкрою 1,6 – вартість однієї чистої плити складе 160 грн. Вартість нанесення зображень та написів залежатиме від умов співпраці з підрядником та складатиме: зображення – 200-500 грн. та напис – 5-10 грн. за знак. Витрати на встановлення визначаються у розрахунку 100 грн. за кв.м. Безпосередня собівартість однієї плити складе 185 грн., а також вартість замовленого оформлення.

Дохідна частина складатиметься із цінової надбавки на вартість оформлення плити та норми прибутку 100-200 грн. за одну плиту. Валовий прибуток залежатиме лише від інтенсивності просування послуги та при щомісячному облаштуванні 2 кв.м. алеї (встановлені 8 плит) сягатиме 1000-2000 грн.

Отож, не залишайтеся байдужими до чиїхось почуттів, які знайшли своє відображення на тротуарі. Зупиніться на мить і порадійте за інших, знайдіть серед викарбуваних миттєвостей свою мармурову плитку. Якщо Ви їдете до Кам’янця – замовте подарунок, який місто берегтиме лише для Вас на людних вулицях завжди.

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

Андрій Зломинога

Всі статті з серії "Власна справа"

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Обговорення (8 коментарів)
Алея слави   05.04.2021 [09:49:51]
** Обговорення статті: Алея слави **

Порадьте, будь ласка, де в Києві замовити доставку смачних страв азіатської кухні?
#116425
Алея слави   05.04.2021 [09:54:02]
Я теж дуже полюбляю азіатську кухню, досить часто замовляю у https://ninjawok.com.ua/ Особливо мені подобається їхній суп з вонтонами та качка по-пекінськи. Відчувається, що готує хороший майстер, завжди нереально смачно і хочеться добавки. Доводиться тримати себе в руках, щоб не замовити ще) Рекомендую спробувати!
#116426
Алея слави   29.01.2023 [21:43:51]
Очень важные и красивые места. Такие если и посещать, то только красиво одетым! Я вот себе фаби обувь https://fabi.com.ua/rus/katalog/fabi-katalog-obuvi присмотрел для выхода на вечеринки и подобные места. Все таки обувь высокого качества, которая позволит выглядеть очень стильно, как по мне!
#116544
Алея слави   25.11.2023 [20:08:12]
А як можна знайти людину, з якою втрачений зв'язок?
#116812
Алея слави   12.01.2024 [17:46:30]
Ця людина на фронті? Нехай повертається живим та здоровим.
#116874
Алея слави   13.01.2024 [11:55:18]
Якщо на фронті людина ваша знайома, не переживайте так. Можливо зараз просто не має зв'язку, відповість вам пізніше. А взагалі, знаю, як воно складно очікувати. Сам часто не маю зв'язку з братом. От замовив йому в Camotec одяг, у них власне виробництво костюмів для ЗСУ https://camotec.ua/kostyumi-c118/ , усі розміри камуфляжних костюмів в наявності. Хочу передати. Можливо й вам щось потрібно, то дивіться. Якість речей дуже класна.
#116875
Алея слави   19.05.2024 [07:04:37]
Круто, коли люди досягають своїх цілей та мають великі успіхи у власному бізнесі
#117031
Алея слави   20.05.2024 [08:22:37]
Я так само подібними прикладами захоплююсь і дуже хочу бути в числі таких успішних людей! Роблю акцент зараз на трейдингу та хочу спробувати торгувати криптою. Судячи з того ,які я зараз бачу графіки криптовалют онлайн https://whitebit.com/ua/assets , слушний час для цього і варто ловити момент
#117039

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей