УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Кубок України з Пауерліфтінгу
Написал Viacheslav N Tararin   
04.11.07

З 5 по 10 листопада 2007 року в Фізкультурно Оздоровчиму Комплексі (ФОК) К-ПЕМЗ відбудуться змагання за кубок України та звання чемпіона України серед студентів вищих навчальних закладів з пауерліфтінгу.

В змаганнях приймають участь чемпіони та призери чемпіонатів світу, Європи та України.

 
Обсуждение (6 комментариев)
Кубок України з Пауерліфтінгу   23.08.2008 [15:11:35]
** Обговорення статті: Кубок України з Пауерліфтінгу **

як там наступні змагання
#634
Кубок України з Пауерліфтінгу   18.06.2020 [09:29:31]
Привіт всім. Ми з дружиною любимо проводити свій вільний час активно, і нам все рівно чим займатися. У зимовий час ми ходили в зал, і займалися самостійно пауерліфтінгом. А зараз зали закриті і нам захотілося повернутися до тренувань, де можна силові тренажери або фітнес станції подивитись і замовити?
#116093
Кубок України з Пауерліфтінгу   20.06.2020 [09:33:27]
Син захотів собі фітнес станцію, а ми не знали чи на довго це захоплення і вирішили вибрати не найдорожчу, шукали в різних спорттоварах, знайшли непоганий варіант на https://fitnessolution.com.ua/silovye-trenazhery.html, у порівнянні з іншими сайтами там ця модель була найдешевше, на тому й зупинилися. Син був дуже радий і захопився цим серйозно, займався, тренувався, за рік вирішили, що стоїть цю продати і замовили новий, серйозніший варіант і на тому ж сайті він знову був найдешевшим.
#116102
Кубок України з Пауерліфтінгу   20.03.2021 [22:20:01]
Спорт полезный , главное сильно не переутруждаться! Для меня прям силовые виды спорта не сильно интересны, вот сейчас занимаюсь игрой в теннис. Нашли теннисные корты в Киеве https://tennis-academy.com.ua/tennis/ отличные , где можно приятно поиграть без каких либо проблем. Советую иметь ввиду!
#116417
Кубок України з Пауерліфтінгу   26.08.2022 [10:50:27]
Спортивний кубок - це основний та найпопулярніший вид нагород, що вручається переможцям у змаганнях. Не підкажете, де ви їх замовляли? Які критерії вибору, чим вони можуть відрізнятись між собою? Нам в Одесі вони потрібні.
#116518
Кубок України з Пауерліфтінгу   26.08.2022 [11:06:23]
Між собою кубки відрізняються багатьма характеристиками. Наприклад, кубки можуть розрізняються за тематикою вибраного виду спорту. А також, бувають універсальні кубки, які підходять під будь-який вид спорту. Кубки між собою відрізняються по висоті. Зазвичай середня висота кубка дорівнює від 20 см до 40 см. Кубки понад 50 см називають високими. Зазвичай, чим вищий кубок, то вища його ціна. Спортивні кубки в Одесі https://zakupka.com/uk/odessa/k/sportivnye-kubki/ можна купити з різних кольорів: золото, срібло, бронза. Золото – це 1 місце, срібло – 2 місце, бронза – 3 місце. Однак, можна розділити між командами або гравцями 3 кубки одного кольору, вибравши спортивні кубки різної висоти та зробити написи на них. Так буде чітко зрозумілим поділ на місця для переможців.
#116519

You need to login or register to post comments.
< Пред.   След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 42