УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
“Этот стон у них песней зоветься”
Автор: Alex Andrushchak   
16.01.09

perl logoПрограмісти на Perl це героїчні люди! В кожного з них в голові засідає як мінімум Верховна Рада, а може й кілька, для того щоб справитись зі всіма тонкощами, нюансами та й просто прибамбасами цієї мови. Чому perl популярний? Мені важко сказати, може тому що на ньому просто писати простенькі скрипти. Але якщо ви побачите якусь дійсно багатофункціональну систему на перл, то знайте, що автору цієї програми потрібно ставити пам’ятник.

Символом perl є одногорбий верблюд. Автори мови зауважуть, що вони вибрали його тому, що хоч верблюд і не привабливий ззовні та неприємно пахне, зате він добре пристосований до життя в пустелі. Тим самим вони визнають, що перл це еволюційне творіння з історичними пластами та нашаруваннями. Особливо вони пишаються тим фактом, що ту чи іншу річ можна зробити кількома способами.

Звичайно, мова це тільки інструмент, кінцеве творіння залежить від того хто цей інструмент використовує. Але чи захоче хтось використовувати цей інструмент, якщо на його опанування треба витратити майже ціле життя.

Доводилося мати справу з багатьма мовами програмування, в тому числі скриптовими. Про перл думав - “Ну подумаєш, ще одна мова програмування, якісь нюанси синтаксису, чи особливості в режимі виконання”. Для таких наївних як я, наводжу простенький приклад:
if ( /abc/ ) {
print $_;
}

Розробники рекомендують використовувати перл для веб розробки та для вирішення задач адміністрування. Як на мене і для того і для іншого зараз є набагато більш зручні інструменти.

Моє резюме: “Перл для героїв!!!”

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
416 гостей