УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Засідання Ради директорів промислових підприємств Кам'янця-Подільського
Автор: Alex Andrushchak   
18.02.09

На початку зустрічі слово взяв міський голова Анатолій Нестерук. Він повідомив, що у місті на сьогодні є 181 велике, середнє та мале підприємство, проте усіх їх незалежно від розміру та обсягів виробництва хвилює питання того, як вижити у 2009 році в умовах кризи. Зі свого боку, міського голову не менше турбують проблеми соціального захисту працівників, зайнятості населення та надходжень до міського бюджету, які напряму залежать від кількості працюючих та рівня їхньої зарплатні. Також він зазначив, що левову частку (майже 80%) надходжень до міської казни забезпечують саме промислові підприємства. Анатолій Макарович задекларував готовність забезпечити в разі необхідності допомоги у просуванні важливих питань на загальнодержавний рівень, а також, з метою зменшення тиску на промисловість міста, прийняти соціальні об’єкти (наприклад, гуртожитки) цих підприємств у підпорядкування міської ради. У вступному слові міський голова також підняв питання підвищення рівня безробіття, закриття багатьох виробництв через фінансові негаразди, проблеми енергозбереження.

Наступним виступив заступник міського голови Валерій Андрухович, який заявив, що «міська рада робить ставку на промисловість» та навів дані стосовно рівня надходження коштів від промисловості, зайнятості населення, фонду заробітної плати.

До обговорення порушених головою та заступником питань були запрошені усі присутні. Виступили Наталя Постова (Центр зайнятості), Леонід Дьяконов (ВАТ «К-ПЕМЗ»), Сергій Ведерніков («Вікна-плюс»), Володимир Юр’єв (ТОВ «Український кристал»), Олександр Саф’ян (ВАТ «Модуль»), Валерій Солодковський (НТК ЗТМ), Святослав Бадик (ВАТ «Завод «Електрон»). У ході обговорення було визначено ряд пріоритетних питань, які потребують якнайшвидшого втручання. Серед них енергозбереження, незадовільна кредитна політика банківської системи, підтримка вітчизняного виробника, недостача консультативної структури, яка на місцевому рівні роз’яснювала б сутність енергозберігаючих альтернативних технологій, відсутність каталогу місцевих промислових підприємств та їх продукції, «засилля» контролюючих органів, зокрема, митниці.

Насамкінець міський голова пообіцяв якнайбільше посприяти вирішенню поставлених проблем та запропонував промисловцям допомогти місту у формування загонів дружинників для патрулювання у вечірній час та забезпечення громадського порядку.

 
Обговорення (2 коментарів)
Засідання Ради директорів промислових підприємств Кам'янця-Подільського   18.02.2009 [09:06:51]
** Обговорення статті: Засідання Ради директорів промислових підприємств Кам'янця-Подільського **

А каталог підриємств Кам'янця-Подільського вже є!
Кожен може сам зареєструвати своє підприємство в цьому каталозі та навіть додати файл з каталогом продукції.
#3851
RE: Засідання Ради директорів промислових підприємств Кам'янця-Подільського   18.02.2009 [09:11:52]
Каталог підприємств та організацій міста

На сьогодні зареєстровано 130 підприємств.
#3852

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
9 гостей