УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Підсумки 43 сесії міської ради Кам'янця-Подільського
Written by Alex Andrushchak   
ponedilok, 23 lyutyy 2009

17 лютого 2009 року у міській раді пройшла чергова XLIII сесія міської ради. До переліку питань, запропонованих на розгляд сесії увійшло 46 питань (25 земельних). Перш ніж розглянути планові питання, депутати приділили увагу кадровим змінам у складі виконавчого комітету.

На посаду заступника міського голови з питань будівництва, транспорту та зв’язку, проблем земельного устрою затверджено Марунчака Олега Володимировича (депутат районної ради V скликання ). Першим заступником міського голови став Валерій Миколайович Андрухович (досі обіймав посаду заступника).

Далі депутати розглянули і затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2009 рік, обговорили роботу Фонду підтримки малого підприємництва, затвердили Програму розвитку малого підприємництва в м. Кам’янці-Подільському на 2009-2010 роки та пролонгували Програму енергозбереження на 2006-2010 роки.

Програма спільних дій Кам’янець-Подільського МВ УМВС України в Хмельницькій області та виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради щодо проведення на території міста комплексу заходів по боротьбі зі злочинністю на 2009 рік знайшла підтримку депутатського корпусу. Підтримали депутати і вдосконалення роботи громадських формувань та зміцнення партнерських відносин між населенням та міліцією на 2009 рік, що виявляється на сьогодні у патрулюванні міста працівниками міської ради, учнями військового ліцею, до якого готові долучитись і представники підприємств та організацій міста.

Значну увагу приділили цього дня і питанням спортивного розвитку молоді, так, «Програма розвитку технічних видів спорту в м. Кам’янці-Подільському триватиме до 2014 року», окремо пройшла узгодження Програма розвитку мотоболу в м. Кам’янці-Подільському на 2009 рік, рішенням сесії створено і Кам’янець-Подільський міський центр «Спорт для всіх».

«Одним із пріоритетних напрямків розвитку міста залишається туристичний, який має тепер наповнитись економічними інвестиційним змістом», – прийшли до висновку депутати, затверджуючи звіт управління міжнародних зв’язків та туризму з виконання «Комплексної програми розвитку туристичної галузі міста Кам’янця-Подільського на 2005-2015 роки» за 2008 рік.

Завдяки ефективній роботі по розгляду питань порядку денного XLIII чергової сесії міської ради на депутатських комісіях, 17 лютого сесія завершила роботу ще до перерви (14.00) згідно регламенту.

За інформацією сайту Кам'янець-Подільської міської ради - http://city.kp.km.ua

 
Discuss (1 posts)
Підсумки 43 сесії міської ради Кам'янця-Подільського   23.02.2009 [09:41:13]
** Обговорення статті: Підсумки 43 сесії міської ради Кам'янця-Подільського **

Цікаво, скільки грошей виділили на розвиток технічних видів спорту та мотоболу зокрема.
На мотобол здається просили тисяч 150.
#4025

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
19 guests online