УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Стан збору твердих побутових відходів в Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
10.03.09

Щоденно 9 автомобілів комунального підприємства «Спецкомунтранс» здійснюють вивіз ТПВ з контейнерних майданчиків житлово-комунальних підприємств, приватних підприємств, бюджетних установ та приватного сектора згідно затверджених графіків. Середній об’єм вивозу складає близько 590 куб. м. в день.

    За 2008 рік автомобілями підприємства всього було вивезено 215 216 куб.м. ТПВ. На сьогодні, комунальним підприємством «Спецкомунтранс» обслуговуються:
  • 7 ЖЕКів (216 контейнерних майдаданчиків на яких розтащовано 715 звичайних контейнерів ємністю по 0,75 куб.м. та 226 євроконтейнерів ємністю по 1,1 куб.м.)
  • 36 ОСББ;
  • 28 великих підприємств;
  • 548 приватних малих та середніх підприємств;
  • 96 бюджетних установ;
  • 3780 приватних домоволодінь ( близько 80% від загальної кількості).

Всього на території Кам'янця-Подільського розміщено 1452 контейнери для збору ТПВ, з них 259 «євроконтейнери».

Скарг зі сторони населення та директорів ЖЕКів стосовно виконання підприємством робіт по вивезенню ТПВ практично немає. Контейнерні майданчики та територія біля них прибирається балансоутримувачем (ЖЕК, який відповідає за санітарний стан майданчика), підбирання сміття при загрузці (те, що випало з контейнерів) – працівниками «Спецкомунтранс». Великогабаритні відходи, предмети споживання, меблі, гілля, та таке інше прибирається ЖЕКами.

Для наведення належного санітарного стану в місті здійснюється вивіз ТПВ з контейнерних майданчиків також у вихідні дні: в суботу працюють 4-5 автомобілів, в неділю - 2 автомобіля. За останні 3 роки силами підприємства «Спецкомунтранс» за бюджетні кошти було виготовлено 150 контейнерів для збору ТПВ та 30 контейнерів за кошти самого підприємства.

Вивіз на полігон ТПВ власними силами здійснює 112 підприємств міста. Збір грошових коштів за останні 3 роки, в середньому, складає 92%. Весь приватний сектор міста, заводи, бюджетні установи та приватні підприємства обслуговують працівники абонентського відділу підприємства в кількості 5-ти чоловік.

На підприємстві створена належна технічна база, завдяки чому в наявності практично є всі основні запасні частини, які необхідні для оперативного ремонту автомобілів. Щоденно, згідно встановлених графіків, проводиться обслуговування спеціалізованої автомобільної техніки.

Для підтримки контейнерного господарства в належному стані необхідно в поточному році виготовити та встановити на контейнерні майданчики житлово-комунальних підприємств 70 контейнерів ємністю 0,75 куб.м. замін, тих, що непридатні для подальшого використання. Поточний ремонт необхідно провести для 249 контейнерів (в 2008р. виконано ремонт 50шт. євростандарту).

Цього року на придбання контейнерів буде виділено 40 тис.грн. бюджетних коштів. Крім того слід зазначити, що і парк автомобілів-сміттєвозів потребує ще 3-х машин для норми в 12 одиниць.

На території міста на сьогодні виявлено 44 стихійних сміттєзвалищ, які, як правило, щороку виникають на тих самих місцях. Однією з основних причин їх виникнення, наряду з низькою культурою населення в поводженні з відходами, являється не в повній мірі використання ресурсів по залученню мешканців приватних домоволодінь до заключення договорів на вивіз ТПВ з КП «Спецкомунтранс». Такі райони не важко визначити візуально, для прикладу каньйон річки Смотрич - вул. Карвасари, Річна, Смотрицька, Руська, Зіньковецька набережна та інші. Тут необхідно абонентській службі «Спецкомунтранс», підійти ретельніше. Хоч є місця де спецмашинам підприємства доволі складно добратись, особливо взимку. Але щорічні витрати на ліквідацію таких звалищ заставляють замислитись (минулого року ліквідовано звалищ на суму 86 928 грн., цього року виділяється 70 тис.грн., що є недостатньо)

За інформацією прес-служби міської ради Кам'янця-Подільського

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
229 гостей