УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Промінвестбанк в Кам'янці-Подільському працює стабільно
Автор: Промінвестбанк   
16.03.09

Восени минулого року Промінвестбанк зазнав рейдерської атаки, що призвела до різкого відтоку коштів клієнтів та значного зниження ліквідності банку. З метою стабілізації діяльності Промінвестбанку постановою Правління Національного банку України від 7 жовтня 2008 року у банку була призначена Тимчасова адміністрація. Враховуючи те, що Промінвестбанк як великий системний банк має провідне значення для банківської системи держави і має більше 4 мільйонів клієнтів – фізичних осіб, вперше Тимчасову адміністрацію очолив заступник Голови Національного банку Володимир Кротюк.

Головним завданням Тимчасової адміністрації було збереження активів і приведення діяльності банку у відповідність із вимогами чинного законодавства. Зараз можна з впевненістю констатувати, що Тимчасова адміністрація з цим завданням впоралася.

Завдяки висококваліфікованим діям Тимчасового адміністратора та Національного банку України вдалося за короткий термін стабілізувати діяльність банку. 25 грудня 2008 року Національним банком України були погоджені пропозиції Тимчасового адміністратора Промінвестбанку щодо капіталізації банку за участю акціонерів – Державної корпорації «Банк розвитку та зовнішньоекономічної діяльності (Зовнішекономбанк)» (Росія) та ТОВ «Сігнус».

Відповідно до затвердженого Плану фінансового оздоровлення інвестори банку 30 грудня 2008 року в повному обсязі внесли кошти на збільшення статутного капіталу у сумі 1,1 млрд. грн., і 15 січня цього року Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку України і Національний банк України зареєстрували збільшення статутного капіталу у більш ніж 6 разів – до 1,3 млрд. грн.

Крім того, Зовнішекономбанк (Росія) виділив кредит ПІБ в сумі 1 млрд.дол США, з якого 715 млн.дол. США вже отримано, 285 млн.дол. США буде отримано до кінця березня. Створені всі умови для покращення фінансового стану банку, повного дотримання економічних нормативів та відновленню ліквідності банку.

Згідно з результатами викупу додаткової емісії акцій Державна корпорація «Банк розвитку та зовнішньоекономічної діяльності (Зовнішекономбанк)» (Росія) отримала контроль над 75 відсотками акцій Промінвестбанку, близько 15 відсотків контролюють юридичні особи, які входять до холдингу SLAV AG (Австрія). Решта акцій знаходиться у власності міноритарних акціонерів.

Завдяки стабілізації ситуації в банку Тимчасовим адміністратором Промінвестбанку прийнято рішення про дострокове розблокування коштів клієнтів (як в національній, так і в іноземній валюті), що знаходились під дією мораторію. Це свідчить про те, що банк має достатню ресурсну базу і повернувся до роботи у звичайному режимі. Головою правління ПІБ призначено Віктора Башкирова. Голова російського «Зовнішекономбанку» Володимир Дмитриєв заявив, що «Промінвестбанк» войдет в пятерку крупнейших украинских банков».

Філія «Відділення ПІБ в м.Кам»янець-Подільський « повернулась до роботи в стабільне нормальное русло. Платежі здійснюються в режимі «он-лайн», вклади видаються в повному обсязі після закінчення терміну депозиту. Населення приносить кошти на вклади, банкомати працюють цілодобово. Проблем в забезпечениі готівкою у філіі не має. Решенням конкурсної комісії по відбору банків від 27.02.09р подовжено Пенсійним фондом України строк дії договору співпраці по наданню послуг по виплаті пенсії та грошовогої допомоги з Промінвестбанком до 01 січня 2010року.

Працівники філії висловлують щиру подяку клієнтам філії, вкладникам, пенсіонерам за підтримку в період важної ситуації, яка склалася навколо банку. Разом з Вами ми пережили цей нелегкий час і надіємось на подальшу плідну роботу, а також запрошуємо на обслуговування нових клієнтів.

Відновлення повноцінної діяльності Промінвестбанку позитивно позначиться на стабілізації банківської системи України та стане важливим етапом у поверненні довіри населення до українських банків.

Довідка: Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк (Промінвестбанк) створений у 1992 році і входить до групи найбільших банків України. Обсяг коштів фізичних та юридичних осіб, розміщених у банку, на 1 лютого 2009 року становив 13,7 млрд. грн. Загалом зобов’язання банку – 22,5 млрд. грн.. Активи Промінвестбанку становили 29,4 млрд. грн. Кредитний портфель – 23,5 млрд. грн., при цьому кредити, спрямовані в реальну економіку, становлять 20,5 млрд. грн. Регулятивний капітал банку – 3,54 млрд. грн., статутний капітал – 1,3 млрд. грн.

 
Обговорення (1 коментарів)
Промінвестбанк в Кам'янці-Подільському працює стабільно   17.03.2009 [16:53:30]
Обговорення статті: Промінвестбанк в Кам'янці-Подільському працює стабільно

Цитата:
С завтрашнего дня, 18 марта 2009 года, в Проминвестбанке отменяется мораторий на удовлетворение требований кредиторов. Это предусмотрено постановлением Национального банка Украины №139 от 17.03.2009.


http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2009/03/17/154923
#4696

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
108 гостей