УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Аеротруба
Written by Андрій Зломинога   
vivtorok, 17 berezen` 2009

В продовження попередньої теми про парашутний спорт та використання для стрибків спеціальної конструкції “парашутна вишка”, хотілося б відзначити існування ще однієї не менш цікавої та захоплюючої альтернативи – аеродинамічна труба. Аеропотік – це симулятор вільного польоту, нескінченного падіння в безодню. Ви падаєте і злітаєте одночасно! В даному випадку Ви вже не обмежені висотою підйому над землею. Ви можете літати стільки, скільки захочете.

Чому саме аеродинамічна труба? Особливість польоту в аеротрубі полягає в тому, що він завжди починається із землі; політ в аеротрубі абсолютно безпечний, він також є відмінним тренажером для Вашого здоров’я; це не стрибки з парашутом на величезній відстані від землі – політ створюється штучно, і великої висоти Ви не наберете.

Коло потенційних користувачів значно розширюється через зниження вимог до фізичних даних клієнтів та зниженням рівня екстремальності, що дозволить залучити навіть тих людей, які бояться висоти та стрибків. Проте, щоб політ проходив успішно і не супроводжувався фізичним дискомфортом, необхідно мати хоч би середню фізичну підготовку. Необхідна хороша реакція і здатність управляти своїм тілом. Отже, потенційно даною послугою можуть скористатись 70% населення міста (за виключенням пенсіонерів та дітей віком до 10 років) та близько 50% туристичного потоку, що в загальному складає 170 тис. потенційних користувачів протягом року. Нехай лише 10% із них скористається Вашими послугами, що дозволить досягти показника 17 тис. користувачів в рік.

Конструкторські розробки в даній галузі розпочались ще в 70-их роках ХІХ ст. як завжди в військово-промисловому комплексі. Проте в другій половині XX століття аеродинамічну трубу почали застосовувати в спортивно-розважальних цілях. Вперше інженерна наука, що століттями намагалася навчити людину літати, зуміла надати можливість для вільного польоту без яких-небудь громіздких пристосувань і з мінімальним ризиком для життя! Вся справа в потужному повітряному потоці, створеному в аеродинамічній трубі, який підхоплює людину і дозволяє їй вільно парити. На сьогодні існує величезна кількість різноманітних конструкції даного атракціону. Найскладніші інженерні розробки із застосуванням новітніх технологій мають розміри приблизно 20х15м при висоті будівлі 25м. У особливих обставинах ці розміри можуть бути змінені і варіюються залежно від місцевих будівельних норм і вимог. Сам пропелер може приводитися в рух за допомогою дизеля, природного газу або електрики. Дані проекти оцінюються у мільйони доларів і розраховані на міста-мегаполіси з високим рівнем доходів та великим потоком клієнтів.

Проте існує і ряд більш економних варіантів, простіше говорячи: пластикова труба, гратчасте дно і величезна турбіна, що піднімає людину над гратами. Такі атракціони переважно є мобільними і можуть бути змонтовані на певний термін та незабаром переміщені на нове місце. Одним із таких мобільних атракціонів є, для прикладу, аеродинамічна установка “Тайфун-1”. Як і в попередньому проекті для обслуговування цілком достатньо буде 2 осіб, бажано із досвідом стрибків із парашутами (знанням основ управління повітряними потоками та повітряної гімнастики) та технічною освітою (для обслуговування установки).

Розміщення установки є сезонним та тимчасовим, що є чудовим варіантом для пошуку найкращого місця розташування (пристосування до потоку клієнтів, а не клієнтів до розташування атракціону), та не вимагає отримання дозвільної документації як у випадку стаціонарної споруди.

Для залучення якомого більшої кількості клієнтів важливим буде проведення широкої рекламної кампанії: реклама в місцевих та регіональних ЗМІ, кілька місяців інформативні біл-борди, постійне розповсюдження листівок по туристичних маршрутах, створення постійних рубрик на інформаційно-розважальних Інтернет-порталах.

Серед витрат потрібно відзначити такі основні: витрати на оплату праці – 28 тис. грн. (4 тис. грн. за 2-ох працівників протягом 7-ми місяців), технічне обслуговування – 24 тис. грн. (2 тис. грн. протягом 12-ти місяців), охорона – 24 тис. грн. (2 тис. грн. протягом 12-ти місяців), електроенергія – 14 тис. грн. (2 тис. грн. протягом 7-ми місяців), рекламна кампанія – 16 тис. грн. (2 тис. грн. протягом 8-ми місяців), податкове навантаження, адміністративні та інші накладні витрати – 20 тис. грн., що сумарно потребуватиме 126 тис. грн. на рік.

Дохід протягом року при вартості квитка 10 грн. за 1 хв. (ціна може варіюватись в залежності від наявності абонементу, тривалості польоту, додаткових послуг таких як: програма навчання, відео-фотозйомка…) та середній тривалості польоту 2 хв. складе 340 тис. грн. Що за мінусом витрат принесе власнику щорічний прибуток у розмірі 214 тис. грн.

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Андрій Зломинога

Всі статті з серії "Власна справа"

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Discuss (8 posts)
Аеротруба   17.03.2009 [19:04:46]
Обговорення статті: Аеротруба

Вот это супер! Действительно безопасно,но кайфа от адреналина не меньше! А где такое есть ,тобеш атракцион что ли?
#4700
RE: Аеротруба   17.03.2009 [21:31:15]
В Новій Зеландії точно є, на днях по СТБ Мішка Кожухов продувався...читайте уважніше це поки бізнес план із уже десятка запропонованих автором...а ще на човні на повітряній подушці тіпа цього http://www.boatprice.ru/show/ekranoplany/538.html по каньйону скажімо від фортеці до лані і в зворотньому напрямку , рахуйте гроші
#4703
RE: Аеротруба   18.03.2009 [06:52:53]
Ну и в организации мероприятия, по сравнению с прыжками, гораздо проще, порядка на два наверно.
#4704
Аеротруба   27.04.2024 [05:12:43]
Интересный вид отдыха. Но для меня он слишком однообразный....
#117002
Аеротруба   29.04.2024 [05:18:30]
Я недавно в квест комнате побывал! До сих пор море эмоций от такой игры
#117003
Аеротруба   30.04.2024 [04:41:06]
Прикольно. А какую тематику самого квеста вы для себя выбрали? Мы вот с друзьями у себя в Днепре планируем посетить на выходных квест перфоманс Хостел https://xroom.com.ua/hostel . Очень много хороших отзывов слышали о данном квесте, так что есть желание пробовать и ощутить всё на себе
#117004
Аеротруба   10.05.2024 [08:23:11]
А я б хотів в такій трубі політати.
#117018
Аеротруба   11.05.2024 [14:41:12]
Тут пошукайте https://kava.ua/uk/ivano-frankovsk/certificates , є гарні ідеї для активного відпочинку. Сертифікат для здійснення своєї мрії тут можна обрати для себе або на подарунок своїм друзям. Мені вже декілька пропозицій приглянулось.
#117020

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
110 guests online