УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Колегія облдержадміністрації
Автор: Administrator   
14.09.07
28 серпня у нашому місті відбулось виїзне засідання колегії Хмельницької облдержадміністрації. Були присутні керівники Хмельницької обласної ради, голови районних та державних адміністрацій області й міст обласного значення, керівники обласних управлінь, установ та організацій,  Кам’янець-Подільської міської ради та районної адміністрації та інші.   
Зранку голова Хмельницької обласної адміністрації Олександр Буханевич, його заступники та начальники управлінь зустрічались із селянами у 16 селах Кам’янець-Подільського району. Найчастіше громадяни порушували питання газифікації сіл, покращення матеріально-технічного стану будинків культури, ремонту доріг між селами. Багато було й особистих прохань: придбання інвалідних колясок та інших необхідних предметів інвалідам,  житла та палива на зиму, безоплатне навчання студентів із малозабезпечених сімей тощо. Також було звернення щодо продовження роботи Довжоцького спиртзаводу.    
О другій половині дня  розширене засідання колегії продовжилось у міському будинку культури.
На порядок денний  виносилось питання про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2007 року  - доповідав начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Сергій Іляшкевич. Він, зокрема, зазначив, що область виконала показники бюджету на 113% до відповідного періоду минулого  року, або на 23 млн. грн. більше. Всіма районами та містами обласного значення виконані та перевиконані планові призначення шести місяців. Темп приросту до відповідного періоду минулого року склав 44,4%. У структурі доходів до обласного бюджету найбільшу вагу складає податок із доходів фізичних осіб. Найскладніше виявилось спрацювати по збільшенню розміру середньомісячної зарплати. Є значні досягнення у виконанні бюджетів сільськими та селищними радами (запланованих обсягів досягли 527 з 599 рад).
Перспективи формування бюджету на 2008 рік  прокоментував голова облдержадміністрації Олександр Буханевич.  Він також торкнувся „болючої” теми – середньомісячної зарплати службовців (вона очікується у розмірі 1000 грн., хоча по Україні  становить до 1600 грн.), і повідомив, що  сьогодні хмельничани - одні із перших в державі по приросту зарплати. Олександр Миколайович назвав і позитивні тенденції. Враховуючи цьогорічні темпи росту, у 2008 мають зрости грошові витрати на харчування у школах, на медикаменти тощо. Реальні розрахунки по цих статтях передані до Міністерства фінансів.
Збільшення доходів області та громад губернатор вбачає у правильному використанні земельних ресурсів і комунального майна через конкурси та аукціони.
Заступник голови, керівник апарату облдержадміністрації Олег ФЕДОРЧУК доповів про стан реалізації політики у сфері державної служби в районних адміністраціях. Керівництво області ставить за мету забезпечення управлінськими кадрами нового типу, тому підготовка кадрів повинна носити системний і плановий характер. Зараз середній вік службовців по області становить 38 років.  Особливу увагу потрібно і надалі приділяти боротьбі з корупцією. Так,  кількість держслужбовців місцевих держадміністрацій, які вчинили корупційні дії, зменшилась у два рази ( за 6 місяців 2006 року складено 40 протоколів, за цей рік – 21).
Про роботу у формуванні кадрів агропромислового комплексу доповів заступник начальника головного управління агропромислового розвитку Валерій Брицький.
Члени колегії також зосередились на нагальному питанні сьогодення: підготовка закладів освіти області до нового навчального року. Доповідав Сергій Возняк – начальник управління науки і освіти облдержадміністрації. Він зазначив, що на потреби освіти у цьому році виділено на 25 % відсотків більше коштів, ніж у минулі роки. Середня зарплата педагогів сьогодні становить 793 грн., забезпечено вчасно всі нарахування та виплати.       
Серед порядку денного було питання  реалізації повноважень Кам’янець-Подільського виконкому та соціально-економічного розвитку міста. Доповів про сьогодення та перспективи Кам’янця-Подільського міський голова Олександр Мазурчак. Він почав свій виступ із соціального захисту мешканців, як пріоритетного виду діяльності влади, перерахувавши значні досягнення в цій галузі. Не дарма  Міністерство у справах міжнародного розвитку Великобританії обрало наше місто пілотним для запровадження сучасних моделей для надання соціальних послуг. Було проаналізовано стан медицини у Кам’янці,  реалізацію молодіжної політики, підтримку та розвиток культури, туризм.
Окремо Олександр Мазурчак зупинився на стані справ у житлово-комунальній сфері, розповів про міські програми енергозбереження.
Особливу зацікавленість викликав у присутніх перегляд на слайдах об’єктів, які нещодавно збудовано та планується побудувати у Кам’янці-Подільському.       
Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янець-Подільського  району  в першому півріччі 2007 році розповів голова Кам’­янець-Подільської райдержадміністрації Анатолій Занюк. Він наголосив, що головні завдання та намічені заходи по всіх 12 підрозділах виконуються. Підвищилась рейтингова оцінка району за показниками соціально-економічного розвитку. Покращення досягнуто по 27 показниках із 41, але по 14 допущено зниження темпів.
Члени колегії облдержадміністрації та присутні  також розглянули доручення голови секретаріату Президента України, яке стосується формування районного, сільського і селищних бюджетів з урахуванням соціальних ініціатив Президента; виконання указу Президента щодо забезпечення виборчих прав громадян.
Після засідання голова облдержадміністрації  провів прийом громадян.
 
Обговорення (1 коментарів)
Колегія облдержадміністрації   26.06.2023 [14:16:26]
** Обговорення статті: Колегія облдержадміністрації **

тут
#116638

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
16 гостей