УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Сесія міської ради
Автор: Administrator   
14.09.07
Депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 1 півріччя 2007 року, внесли зміни та доповнення до рішення дванадцятої сесії міської ради від 04.01.2007 року «Про міський бюджет 2007 року» та додатки до нього.  Перерозподіл коштів торкнувся житлово-комунальної сфери, де сесія міської ради вирішила виділити 536,88 тис. грн. на модернізацію систем теплопостачання (18 будинків), капітальний ремонт покрівель (17 будинків), реконструкцію будинків застарілого типу, інше. Депутати дали протокольне доручення управлінню житлово-комунального господарства та заступнику міського голови В.Дибашу розробити прозорий механізм проведення технічного обслуговування будинків та надання інших послуг ЗАТ «Тепловоденергією» та ЖЕКами.
Слухали звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології. Йшлося про перспективи будівництва соціального житла, ініціативу міського голови О.Мазурчака гаряче підтримали депутати міської ради. Про необхідність такого будівництва, можливість залучення інвестицій самих потребуючих поліпшень житлових умов, - говорив депутат міської ради Микола Розбам. У своєму виступі він порушив і важливі питання несанкціонованого будівництва, упорядкування сміттєзвалища, підготовки до зими.
Відзнакою «Честь і шана» вирішили нагородити начальника міліції Миколу Семенишина. Про його сумлінну роботу на цій посаді говорив міський голова Олександр Мазурчак. Депутати також звернулися до відповідного міністерства з проханням залишити Миколу Олександровича працювати у Кам’янці-Подільському, адже і на їх думку правопорядок та дисципліна у місті за часів керівництва Миколи Семенишина значно покращилися.
Сесія розглянула також 35 земельних питань, серед них надання дозволів на виготовлення проектів відведення, передача в оренду, продовження дії договорів, передача у власність земельних ділянок.
Серед іншого розглянули питання запуску лінії гарячого оцинкування ВАТ «Модуль». Депутати активно обговорювали діяльність підприємства, висловили стурбованість тим, що керівництво ігнорує рішення сесії та прокуратури. З іншого боку, для того, щоб оцінити екологічну обстановку, проаналізувати спектр забруднюючих речовин, підприємство повинно провести пусконалагоджуючі роботи, а його вплив мають оцінити експерти. Заступник міського голови Володимир Казачук повідомив, що у вересні на ВАТ «Модуль» працюватиме незалежна група експертів під керівництвом доктора геолого-мінеральних наук, міжнародного експерта з екобезпеки, професора Георгія Білявського, тоді і буде доведено до громадськості степінь шкідливості даного виробництва та його вплив на довкілля.
Депутати розглянули ще кілька звернень і по обіді сесія завершилася.
 
Обговорення (3 коментарів)
Сесія міської ради   24.02.2016 [16:22:30]
** Обговорення статті: Сесія міської ради **

#80982
RE: Сесія міської ради   11.01.2020 [19:12:03]
#106067
Сесія міської ради   14.05.2020 [05:37:50]
Today we have a good example to present.

slotxo
#116020

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
14 гостей