УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Звіт фракції БЮТ та міського голови
Автор: Administrator   
14.09.07
9 серпня цього року в приміщенні міського будинку культури фракція БЮТ та міський голова Кам'янця-Подільського Олександр МАЗУРЧАК звітували перед виборцями про свою роботу. Image - Нині в лавах партії ВО "Батьківщина" перебуває більше 250 тисяч активістів, - заявив на від­критті зустрічі голова міської організації ВО "Батьківщина" Михайло АНОСОВ. - Тільки в Хмельницькій області на обліку перебуває 27 тисяч партійців. У нашому місті Блок Юлії Ти­мошенко здобув очевидну перевагу, сформу­вавши в міській раді фракцію з 21 депутата.
На нашому прапорі поєднались три кольори: білий - чисті помисли, чорний - наша чорнова робота, без якої немислимий поступ уперед, та червоний колір - наші гарячі серця. Про авторитет нашої партійної організації свідчить хоча б той факт, що в нинішніх зборах громади беруть участь народні депутати Верховної Ради України V скликання Сергій БУРЯК та лідер обласної організації ВО "Батьківщина" Олександр БУДЖЕРАК, заступник голови Хмельницької обласної ради Олег ХАВРОНЮК, котрий також є членом фракції БЮТ в Хмельницькій обласній раді.
- Основним робочим документом нашої фракції стали накази виборців, - наголосив у своєму звіті керівник міської фракції БЮТ Ігор ЗЕМСКОВ. Ігор Володимирович звернув увагу учасників зібрання на те, що в розданих матеріалах є повна таблиця з детальним описом, що зробили депутати від БЮТ з реалізації наказів виборців у різних мікрорайонах міста. Доповідач підкреслив, що пріоритетом у діяльності фракції БЮТ є саме інтереси виборців, інтереси міста. Фракція БЮТ - перша в місті депутатська фракція, котра все місто розділила за округами та дала доручення своїм депутатам здійснювати прийом громадян за місцем проживання.
За запрошенням доповідача під оплески присутніх на сцену піднялись всі депутати-бютівці.
...Під час прес-конференції, що відбулась перед початком звіту міського голови Олександра Мазурчака та фракції БЮТ, голова Хмельницької обласної організації ВО "Батьківщина", депутат Верховної Ради України V скликання Олександр Буджерак підкреслив, що Кам'янець-Подільський є школою муніципального управління на теренах України. Олег Хавронюк у розмові з журналістами зауважив, що всім делегаціям, котрі приїздять  на Хмельниччину за досвідом, обласна влада рекомендує відвідати Кам'янець-Подільський.
Перед початком звіту Олександра Мазурчака глядачі переглянули короткий фільм про успі­хи Кам'янця-Подільського в соціальній сфері.
Свій виступ міський голова  розпочав із типових 12 запитань, які зазвичай міг би задати кожний виборець, та дав вичерпну відповідь на кожне із поставлених запитань.
  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
21 гостей