УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Розміщення зовнішньої реклами в Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
20.07.09

13 липня в приміщені міської ради відбулося заключне засідання робочої групи в рамках проведення громадських слухань з підготовки регуляторного акту щодо проекту Порядку визначення розміру плати за користування місцями, які перебувають у комунальній власності та надаються розповсюджувачам зовнішньої реклами для розташування спеціальних конструкцій.

Ініціатором проведення засідання виступило КП «Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом в м. Кам’янці-Подільскому» як орган регулювання діяльністю з розміщення зовнішньої реклами.

До складу робочої групи, яка брала участь розробці та обговоренні проекту, ввійшли як представники робочого органу (Цугель С., Білоус П.) так і підприємці, які надають рекламні послуги (Бабчинський О., Папевський Р.), в тому числі й депутати (Ведерніков С., Яворський Г., Гаврилюк В.).

Під час засідання йшлося про внесення змін в "Порядок визначення розміру плати" з метою приведення його у відповідність до чинного законодавства, зокрема Закону України «Про захист економічної конкуренції». Однак найбільша дискусія була під час обговорення розміру ставки для нарахування плати за місця розташування зовнішньої реклами, адже дана ставка є визначальною як для наповнення бюджету комунального підприємства, так і для функціонування та розвитку підприємств рекламного бізнесу у місті.

Дилема, що виникла, знаходиться в економічній площині: з одного боку, цілком закономірним є бажання зібрати додаткові кошти для поповнення бюджету міста, з іншого боку – зменшення охочих розміщувати рекламу на біл-бордах та сітілайтах. Швидкий розвиток нових видів реклами, здешевлення телереклами і зменшення рекламодавців ставить підприємців у скрутне фінансове становище.

Під час засідання робочої групи вдалося досягти компромісного рішення щодо розміру ставки для нарахування плати, а також інших корегуючих коефіцієнті в, та прийнято рішення подати проект вищезазначеного Порядку визначення розміру плати на затвердження виконкому міської ради.

 
Обговорення (1 коментарів)
Розміщення зовнішньої реклами в Кам'янці-Подільському   22.07.2009 [16:29:40]
** Обговорення статті: Розміщення зовнішньої реклами в Кам'янці-Подільському **

Какая дилема?! "Зменшення охочих"?! Выборы на носу! Рекламные агенства планируют даже аукционы устраивать, чтоб побольше куш урвать, ведь желающих будет много. Цены у них обломаны! А нефиг было столько щитов ставить, в особенности на проспекте. А качество установки по Кориатовичей вообще поражает. Такое чувство - кинули в кусты - и всё. Фотки добавлю в доказательство.
#9612

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
8 гостей