УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Інформація управління туризму м. Кам'янець-Подільський
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 30 lypen` 2009

Офіційна делегація міста в складі депутатів Василя Сукача, Андрія Мастикаша та начальника управління міжнародних зв’язків та туризму Віктора Травінського відвідали місто-партнер Санок (Польща).Метою візиту були урочистості з нагоди 15-ї річниці підписання Договору про співпрацю між Саноком та німецьким містом Рейнхайм. В цьому заході приймали участь міста-партнери з Франції, Словаччини, Швеції, Угорщини. України. Головний підсумок візиту – було досягнуто домовленостей про приїзд представників провідних каналів з Польщі та Франції, які планують власним коштом зняти фільм про наше місто та транслювати в Європі.

Кам’янець-Подільський отримав пропозиції від Буковинського центру реконструкції та розвитку для участі в грандовій програмі створення спільного проекту залучення туристів. Проект реалізовуватиметься по програмі транскордонного співробітництва Україна-Румунія-Молдова. Планується участь в ньому міст Кам’янця-Подільського,Хотина,Чернівців,Сороки (Молдова),Сучава (Румунія). В разі реалізації цього проекту, місто матиме гарні перспективи залучення туристів з даного регіону.

Наряд-путівка ( ваучер), наявність якого обов’язкова при проведенні екскурсій, тепер буде носити єдину форму, затверджену рішенням виконкому, відповідно до Закону України «Про туризм». До цього ваучери видавалися туристичними фірмами, а в більшості випадках взагалі були відсутні. Це дасть можливість здійснювати контроль за екскурсійною діяльністю та проводити статистику відвідувань міста туристами та екскурсантами.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >
Останні надходження

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
104 guests online