УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
Селище Першотравневе отримало нову бібліотеку.
Written by Alex Andrushchak   
ponedilok, 07 veresen` 2009

Жителі селища Першотравневого, які користувалися послугами бібліотеки №1 для дорослих з дитячим відділенням відвідуватимуть її за новою адресою – вул. Миру,2. Саме тут, у будівлі міської поліклініки №2 виділено частину приміщення під розміщення бібліотеки, виконано перебудову та ремонтні роботи.

До цього, працівники бібліотеки та її користувачі працювали в приміщенні будівлі колишнього дитячого садка, що багато років знаходилась в аварійному стані, відсутнє було тепло, вода, електроосвітлення.

Зберегти єдиний інформаційно-культурний центр в даному мікрорайоні міста вдалося завдяки розумінню проблеми з боку міського голови та його команди. Саме міський голова Нестерук Анатолій Макарович запропонував приміщення під розміщення бібліотеки, з розумінням до цього поставився і начальник УОЗ Пливанюк Ю.В, перший заступник міського голови Андрухович В.М, заступник міського голови Марунчак О.В.

«Відкриття бібліотеки - це дійсно вагома подія у місті. В січні 2009 року ми відкрили бібліотеку - філію на селищі Біланівка, за адресою Тімірязєва,38, наступного року плануємо відкрити бібліотеку і на селищі Цукрового заводу»- зазначив міський голова Анатолій Нестерук. Будівельні роботи виконувало ЖКП «Комунсервіс»

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
18 guests online