УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
КП «Міськтепловоденергія» розраховується з боргами своїх попередників
Written by Administrator   
vivtorok, 02 berezen` 2010
no tve

З 16 лютого комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» розпочало приймати платежі за комунальні послуги, які надавалися у січні 2010 року та попередні періоди на спеціальний рахунок, щоб цими коштами розрахуватися за газ та електроенергію. Але 26 лютого на адресу директора «Міськтепловоденергії» Віктора Твердохлєбова надійшов лист від в.о. голови правління ЗАТ «Тепловоденергія» Євгена Радченка з проханням перерахувати зібрані кошти для виплати заробітної плати працівникам.

У листі йдеться, що колишні роботодавці заборгували людям 2 млн. 40 тис. грн. З них – 51 тис. 749 грн. за листопад, 383 тис. 487 грн. за грудень та 1 млн. 604 тис. 912 грн. за січень. Нагадаємо, що в цей же день представники закритого акціонерного товариства на брифінгу запевняли, що станом на 1 січня 2010 року у них не було заборгованості по зарплаті, а остання виникла лише через те, що міський бюджет не розрахувався з ними за отримані послуги.

Виявляється, що інформація не зовсім відповідала дійсності. На жаль, у листі не сказано жодного слова про причини, через які ЗАТ «Тепловоденергія» не розраховувалося зі своїми працівниками, хоча кошти на підприємстві були. Міська влада та керівництво «Міськтепловоденергії», з метою зняття соціальної напруги, вирішили перерахувати кошти на зарплату, адже мова йде майже про тисячу кам’янецьких сімей.1 млн. 40 тис. грн. надійшло з міського бюджету, як плата за спожиті послуги, решта було перераховано зі спеціального рахунку комунального підприємва.

Цей факт є підтвердженням того, що влада та комунальне підприємство діє виключно в інтересах громади, тому вкотре звертається до кам’янчан з проханням платити за послуги, отримані в грудні та січні, на рахунок КП «Міськтепловоденергія». Це стане запорукою законного використання ваших коштів.

Звертаємо вашу увагу на те, що у всіх відділеннях «Приватбанку» без додаткової комісії приймаються платежі за комунальні послуги, які надає КП «Міськтепловоденергії». Ви можете розрахуватися за тепло, холодну і гарячу воду та водовідведення без черг та додаткової переплати. Платежі приймаються як за старими, так і за новини розрахунковими книжками.

З повагою, адміністрація КП «Міськтепловоденергія»
 
Discuss (1 posts)
КП «Міськтепловоденергія» розраховується з боргами своїх попередників   02.03.2010 [08:47:31]
Обговорення статті: КП «Міськтепловоденергія» розраховується з боргами своїх попередників

Ха-ха, просто "міська влада заборгувала тільки 1.5 млн.грн."
Ну хоть би не так якось написали, а то з числами якось спалились.
#16523

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
200 guests and 8 members online
Elevina Gracie58W2 zaw12 Shpakel Alegovickiy kotgool Антон neefda