УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
71-річниця Карпатської України
ponedilok, 15 berezen` 2010
У рамках безстрокової акції "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань" Хмельницька "Студентська Свобода" розпочала просвітницький захід, присвячений 71-й річниці проголошення Карпатської України.

У рамках безстрокової акції "Пам'ятай про великі дні наших Визвольних змагань" Хмельницька "Студентська Свобода" розпочала просвітницький захід, присвячений 71-й річниці проголошення Карпатської України.


Студенти-"свободівці" відвідали вищі навчальні заклади Хмельницького, де презентували світлини "Карпатська Україна в боротьбі 1938-1939", видані за сприяння ВО "Свобода". Презентація світлин супроводжувалася демонстрацією документального фільму з історії Карпатської України із серії "Собор на крові". Бібліотеки вишів та викладачі історії отримали в подарунок набір світлин.

Відповідальний за проведення заходу Володимир Гончарук зазначив, що вузівські курси історії України звертають незначну увагу на таку важливу сторінку нашого державотворення як Карпатська Україна.

"Ми, студенти хмельницьких вишів, популяризуємо визначні події серед своїх ровесників. Переконанні, що молоде покоління потрібно виховувати на героїчних сторінках наших визвольних змагань. Карпатська Україна – це важлива сторінка в історії, приклад боротьби за рідну державу усіма своїми силами. Захисники Закарпаття воювали під синьо-жовтим прапором, зі "Ще не вмерла Україна" і стояли до кінця. Чого лише варті слова начальника штабу "Карпатської Січі" Михайла Колодзінського: "В словнику українського націоналіста немає слова "капітулювати" і ніякий ворог не поставить нас на коліна", - сказав Володимир Гончарук.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
207 guests and 5 members online
DamaPik fata CathernG53 namun kotgool