УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нет событий
Free Humans Fest!
Написал Administrator   
04.10.10

Сучасне прагнення людини вивільнитися від тягаря буденних проблем, знайти гармонію душі та тіла продемонстрував Free Humans Fest, що проходить цими днями у Кам’янці-Подільському.

Вже з самого ранку Старе місто було переповнене людьми, обличчя яких світилися від бажання відчути не лише яскраві емоції, але й справжній драйв. Причому ні дощ, ні холод не стали цьому на заваді, адже для вільних людей перешкод не існує. Всі бажаючи могли вибрати для себе заняття на будь-який смак. Кого заводить відчуття небезпеки, ритми гучної барабанної музики та веселі компанії альпіністів і туристів – їх запрошує майданчик «Адреналін», який розкинувся під Новоплановим мостом. Найсміливіші мали змогу не обтяжуватись довгим спуском крутими сходами – учасники Федерації Екстремальних Тренінгів доставляли їх на місце на мотузці прямо з мосту.

А тут і переправа через річку (якщо спроба видалася невдалою і прийшлося скупатися у холодній водичці Смотрича, не біда – сервіс у наметовому містечку на найвищому рівні – підмочені штани ви сушите прямо над вогнищем), і подолання перешкод через мотузки, і гра на варганах. Відвідавши майстер-клас по Айкідо Йошинкан, який давав Олександр Синьогуб та його учні, ви можете бути впевнені – ніякі вуличні хулігани вам тепер не загроза – кілька влучних прийомів і злочинець сильно пожаліє, що зустрівся з вами.

Наступний пункт Free Humans Fest – Стара Фортеця. Музика гриміла одразу на трьох майданчиках. Зі сцени доносилися творіння сучасних груп, прихильники яких дружнім хороводом та шаленими танцями підтримували їх. А на двох подіумах змінювали один одного хореографи, які навчали всіх бажаючих, а їх знайшлося немало, основам сучасних танців. В приміщенні одного з музеїв розташувався справжній масажний салон, де зібрався цілий натовп бажаючих повчитися не тільки гавайському, але й елементам еротичного масажу – адже, звичайно, такі знання в житті можуть згодитися.

Отже, Кам’янець-Подільський радо приймає гостей на Free Humans Fest. Шкода тільки, що серед великої кількості чужинців місцевих мешканців майже не було. Мабуть, кам’янчани з великою натяжкою можуть віднести себе до категорії вільних людей.

  Нет комментариев.
You need to login or register to post comments.
След. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Каменец-Подольский
Блог
Политика
Коммуналка
Статьи
Каталог предприятий
Фото
Поиск на сайте
Открытки
Форум
Фестивали
Карта сайта
Веб-мастеру
Группы
Гостевая книга
Бронирование гостиниц
Партнеры сайта
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
Сейчас на сайте:
Гостей - 67