УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Уточніть, чи правильно вам виплачується пенсія
Автор: УПФУ в м.Кам.-Под. та Кам.-Под. р-ні   
06.08.15
   З метою забезпечення правильності виплати пенсій пенсіонерам міста та району управлінням прооведено звірку баз даних, в результаті якої виявлено зверх 1 тисячі осіб, які протягом 2014 року не отримували доходу.
   Враховуючи зазначене, управління Пенсійного фонду в місті та районі, просить усіх пенсіонерів, хто звільнився з роботи, припинив (закрив) підприємницьку діяльність з'явитися до управління з трудовою книжкою, паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера та написати заяву, щоб надалі отримувати свою повну пенсійну виплату, а не як працююча особа.
   При цьому зауважуємо, що органи Пенсійного фонду за даними персоніфікованого обліку можуть працевлаштувати пенсіонера, щоб зменшити розміри переплат пенсій, але занести дані до пенсійної справи про звільнення пенсіонера з роботи, чи закриття підприємницької діяльності можливо лише, відповідно до Порядку при особистому зверненні пенсіонера, написанні заяви та наданні відповідних документів.
   Крім того, кожна особа, яка звертається до органів Пенсійного фонду вперше за призначенням будь-якої пенсійної виплати ( за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника) особисто пише заяву і ознайомлюється з її текстом, де зазначено, що про прийняття на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі сім'ї, зміну місця проживання, виїзд за кордон на постійне місце проживання та інші обставини, що можуть вплинути на її пенсійне забезпечення, зобов'язується своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду.
   Просимо прийняти дану інформацію до уваги, а усіх, хто звільнився з роботи (припинив підприємницьку діяльність) звернутися до управління у відділ з обслуговування і розгляду звернень громадян ( кабінети 4,5,6 ) написати заяви ( якщо не звертались), щоб отримати свої недоотримані кошти.

   За додатковою інформацією звертатись до управління Пенсійного фонду України в м.Кам'янці-Подільському та Кам'янець-Подільському районі за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 10 , або за телефоном "гарячої лінії" 3-38-94.
 
Обговорення (1 коментарів)
Уточніть, чи правильно вам виплачується пенсія   08.09.2015 [18:52:28]
Обговорення статті: Уточніть, чи правильно вам виплачується пенсія

Задрали ці бюрократи! Їм би тільки забирати в народа гроші!
#80692

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
256 гостей