УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
За пропозицію та надання службовій особі неправомірної вигоди засуджено жителя району
Written by Кам'янець-Подільська окружна прокуратура   
sereda, 21 kviten` 2021

За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом засуджено мешканця Кам’янця-Подільського району за вчинення останнім кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням, проведеним за процесуального керівництва окружної прокуратури, встановлено, що в другій декаді лютого цього року обвинувачений з метою непритягнення його до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 КУпАП та повернення транспортного засобу звернувся до посадової особи Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області з пропозицією надання неправомірної вигоди останньому за сприяння у вирішенні вказаних питань, на що отримав відмову та попередження про протиправність вказаних дії та передбачену законом відповідальність.

Однак, не зважаючи на попередження та відмову працівника поліції, засуджений надав працівнику поліції неправомірну вигоду в сумі 7000 грн., після чого одразу ж був затриманий на місці події.

За результатами судового розгляду Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено обвинувальний вирок, згідно з яким обвинуваченого визнано винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 17 000 гривень.

 
Discuss (1 posts)
За пропозицію та надання службовій особі неправомірної вигоди засуджено жителя району   29.04.2021 [23:46:52]
** Обговорення статті: За пропозицію та надання службовій особі неправомірної вигоди засуджено жителя району **

Сейчас конечно коммунальные услуги не стоят своих денег, но я надеюсь что в будущем ситуация изменится в лучшую сторону. По крайней мере сейчас стало возможно платить по всем основным коммунальным услугам в онлайне, через сайт https://bank24.com.ua/ru/oplata-komunalnykh-posluh обычно плачу каждый месяц. Все отлично проходит.
#116434

You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
10 guests online