УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Мій бізнес
Written by Андрій Зломинога   
sereda, 17 veresen` 2008

Богатство измеряется не деньгами, а возможностями.
(Владимир Борисов)

Як заробити більше грошей? – запитання, яке турбує кожного громадянина. Проте, як їх отримати, що для цього потрібно робити? Поглянувши навколо важко отримати однозначну відповідь – підвищення заробітної платні чи просування по службі: не дочекаєшся; займатись підприємництвом: невже в місті можна знайти ще щось чим вже хтось не займається, та й скільки для цього коштів потрібно…

Але ж де взяти ідею для розгортання справжнього бізнесу, з виробництвом, найманою працею?.. Повірте, Вас оточує величезна кількість – головне вміти їх розпізнати та знайти для себе саме ту єдину… а можливо й не одну. Вам залишилось лише спостерігати за потребами жителів міста.

Одного разу придумавши власну ідею, вони самі почнуть заповнювати Ваші думки. Головне в цьому процесі не засмічувати голову сторонніми речами. Не копіюйте чужу ідею наосліп: головне в чужій ідеї – це повірити в те, що вона можлива, приймайте до уваги лише загальну схему здійснення діяльності, а далі уява та думки самі її удосконалять. І як тільки справа почне приносити прибуток – Ви самостійно навчитесь розвивати бізнес, навчитесь його вдосконалювати.

Давайте для початку розглянемо найбільш очевидні ідеї бізнесу. Кожний спеціаліст своєї справи при наявності певних педагогічних здібностей має надзвичайну кількість можливостей. Якщо Ви володієте знаннями в певній галузі, то вони найвірогідніше будуть користуватись певним попитом серед населення, а відповідно – без клієнтів Ви не залишитесь. Навчати людей можна практично будь-чому: фізика, математика, хімія…; іноземні мови; ведення бухгалтерської звітності; музика, танці, малювання…;робота з комп’ютером, друкування тощо.

Для даного виду бізнесу не потрібно ніяких капіталовкладень, Ваш капітал – Ваші знання, якими залюбки скористаються люди, щоб отримати досвід та навички і будуть готові за це заплатити. Надалі розглядатимуться ідеї більш конкретнішого змісту з певними обґрунтуваннями та поясненнями.

Масаж – послуги, які потрібні дорослим, дітям, пенсіонерам, хворим та здоровим, чоловікам та жінкам. Якщо Ви вирішити присвятити себе цьому виду заробітку – браку клієнтів не буде.

Для початку Вам потрібно буде засвоїти основи та пройти курси масажу (безкоштовного в наш час нажаль буває дуже мало), що може зробити практично будь-хто. Якщо із власною справою не складеться, ці вміння ніколи не завадять вдома для дитини, чоловіка/дружини… Початок справи покладено, проте відразу ж подавати оголошення і заявляти ціну послуг 30 грн. за сеанс не варто, спочатку потрібно набути досвіду: робіть нескладні масажі, не пов’язані з специфічними медичними захворюваннями, родичам, сусідам, знайомим (навіть безкоштовно). Практикуючись Ви вдосконалюєте свої вміння та отримуєте свою першу клієнтуру, при цьому не забуваючи теоретично себе розвивати.

Маркетинговий план дуже простий: чим більше знайомих залишиться задоволеними проробленою роботою, тим більше їхніх знайомих дізнається про Вас. Проте не завадить уже й опублікувати оголошення в газеті, але будьте обережні: коректно продумайте його текстову складову, адже ніхто не гарантує відсутності великої кількості непристойних пропозицій.

Проаналізувавши ціни в місті можна встановити на рівні 10 грн. за сеанс тривалістю півгодини, що порівняно недорого.

Тепер підрахуємо можливі прибутки: при частковій зайнятості за сумісництвом з основною роботою можна проводити 2-3 сеанси в день в позаробочий час, що відповідно при 20 робочих днях в місяць дасть дохід розміром 400-600 грн. в місяць. Якщо зайнятись цією справою серйозно та проводити по 6-8 масажів щоденно, то доходи відповідно зростають до 1200-1600 грн. щомісячно, що досить непогано для такого міста як Кам’янець-Подільський. Поряд з цим заробітком паралельно можна отримувати дохід з продажу специфічних кремів для масажу (антицеллюлітні, лікувальні, зігріваючі…). Витрати ж обмежуються транспортними (масаж на дому в клієнта, які можна додавати до вартості послуг), вартістю стандартних кремів для масажу (специфічні та ексклюзивні за окремою оплатою), необхідність декількох змінних наборів постільної білизни для масажу в домашніх умовах. При зростанні авторитету потрібно придбати масажне ліжко, що цілком виправдає себе за короткий термін.

Проте ця справа потребує значної уваги та серйозності намірів, адже без відповідної підготовки, докладання фізичної сили, удосконалення своїх знань, освоєння медичної сторони масажу, неможливе процвітання бізнесу, аж до втрати клієнтів. Всім відомо, що погані новини розповсюджуються набагато швидше гарних.

Є ще один аспект, який вартий уваги – відносини з державою. Для виключення будь-яких неприємних інцидентів рекомендую дотриматись всіх реєстраційних та дозвільних процедур, якщо Ви вирішите займатись справою з повною серйозністю.

Бажаю успіхів! Хай щастить!

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it

Андрій Зломинога

 

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Discuss (13 posts)
Мій бізнес   17.06.2020 [05:01:33]
** Обговорення статті: Мій бізнес **

Хочу начать работать с металлом. Но мне иногда будет нужно резать его под разным углом. Какой для этого станок нужно выбрать с ножами для резки или рубки?
#116091
Мій бізнес   17.06.2020 [05:02:42]
Вам повезло, что я в этой сфере разбираюсь! Внимательно читайте описание станка, там всегда должно быть написано. В основном распилы бывают - прямые, косые и угловые. У большинства ножей резка или рубка происходит под определённым углом, выберите достаточный вам. Я работал с фирмой https://ocean.biz.ua/. У них очень надежная техника и высокопроизводительная. Если надумаете брать, то оптимальный рубочный вариант.
#116092
Мій бізнес   18.06.2020 [19:34:07]
Бизнес у нас вести можно и заработать легче чем в Европе например. Но у нас тяжело иметь дело со всякими госсударственными органами это реально проблема.
#116097
Мій бізнес   23.06.2020 [06:33:46]
А мы бизнес в интернете придумали и воплотили в жизнь, на своем сайте продаем ткани от производителя Текстиль Контакт, у них закупаем оптом на сайте https://tk.ua/ru/catalog/vse-tkani/kotton-dzhins.html на самых выгодных условиях. Плюс ткани сейчас очень хорошо раскупаются, шить одежду стало модным и выгодным, так что бизнес идет не плохо, даже в карантин.
#116112
Мій бізнес   12.07.2020 [20:12:19]
Вот дополнительный заработок в интернете https://2captcha.com/ онлайн-сервис 2Captcha, подработка на капче. Не бизнес конечно, но прибыль тоже приносит.
#116149
Мій бізнес   12.07.2020 [20:13:28]
Вот дополнительный заработок в интернете https://2captcha.com/ онлайн-сервис 2Captcha, подработка на капче. Не бизнес конечно, но прибыль тоже приносит.
#116150
Мій бізнес   12.07.2020 [20:15:42]
Вот дополнительный заработок в интернете http://captchaforum.com/ онлайн-сервис 2Captcha, подработка на капче. Не бизнес конечно, но прибыль тоже приносит.
#116151
Мій бізнес   12.07.2020 [20:26:07]
https://2captcha.com/
#116153
Мій бізнес   16.07.2020 [17:24:39]
https://2captcha.com/
#116168
Мій бізнес   16.07.2020 [17:26:12]
https://2captcha.com/
#116169
Мій бізнес   24.09.2020 [17:58:12]
Делюсь полезными координатами http://ndsb2b.ru/ где можно купить счет фактуру, для бизнеса нужная вещь
#116255
Мій бізнес   24.09.2020 [18:13:51]
И за одно списание долгов по кредитам https://netdeneg.com/00/ если уж такие появятся
#116256
Мій бізнес   27.09.2020 [11:38:10]
Добавляю к списку "Протеже" - рекламное агентство в городе Киеве https://protege.kiev.ua/
#116263

You need to login or register to post comments.
< Prev

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
81 guests online