УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Мій бізнес
Автор: Андрій Зломинога   
17.09.08

Богатство измеряется не деньгами, а возможностями.
(Владимир Борисов)

Як заробити більше грошей? – запитання, яке турбує кожного громадянина. Проте, як їх отримати, що для цього потрібно робити? Поглянувши навколо важко отримати однозначну відповідь – підвищення заробітної платні чи просування по службі: не дочекаєшся; займатись підприємництвом: невже в місті можна знайти ще щось чим вже хтось не займається, та й скільки для цього коштів потрібно…

Але ж де взяти ідею для розгортання справжнього бізнесу, з виробництвом, найманою працею?.. Повірте, Вас оточує величезна кількість – головне вміти їх розпізнати та знайти для себе саме ту єдину… а можливо й не одну. Вам залишилось лише спостерігати за потребами жителів міста.

Одного разу придумавши власну ідею, вони самі почнуть заповнювати Ваші думки. Головне в цьому процесі не засмічувати голову сторонніми речами. Не копіюйте чужу ідею наосліп: головне в чужій ідеї – це повірити в те, що вона можлива, приймайте до уваги лише загальну схему здійснення діяльності, а далі уява та думки самі її удосконалять. І як тільки справа почне приносити прибуток – Ви самостійно навчитесь розвивати бізнес, навчитесь його вдосконалювати.

Давайте для початку розглянемо найбільш очевидні ідеї бізнесу. Кожний спеціаліст своєї справи при наявності певних педагогічних здібностей має надзвичайну кількість можливостей. Якщо Ви володієте знаннями в певній галузі, то вони найвірогідніше будуть користуватись певним попитом серед населення, а відповідно – без клієнтів Ви не залишитесь. Навчати людей можна практично будь-чому: фізика, математика, хімія…; іноземні мови; ведення бухгалтерської звітності; музика, танці, малювання…;робота з комп’ютером, друкування тощо.

Для даного виду бізнесу не потрібно ніяких капіталовкладень, Ваш капітал – Ваші знання, якими залюбки скористаються люди, щоб отримати досвід та навички і будуть готові за це заплатити. Надалі розглядатимуться ідеї більш конкретнішого змісту з певними обґрунтуваннями та поясненнями.

Масаж – послуги, які потрібні дорослим, дітям, пенсіонерам, хворим та здоровим, чоловікам та жінкам. Якщо Ви вирішити присвятити себе цьому виду заробітку – браку клієнтів не буде.

Для початку Вам потрібно буде засвоїти основи та пройти курси масажу (безкоштовного в наш час нажаль буває дуже мало), що може зробити практично будь-хто. Якщо із власною справою не складеться, ці вміння ніколи не завадять вдома для дитини, чоловіка/дружини… Початок справи покладено, проте відразу ж подавати оголошення і заявляти ціну послуг 30 грн. за сеанс не варто, спочатку потрібно набути досвіду: робіть нескладні масажі, не пов’язані з специфічними медичними захворюваннями, родичам, сусідам, знайомим (навіть безкоштовно). Практикуючись Ви вдосконалюєте свої вміння та отримуєте свою першу клієнтуру, при цьому не забуваючи теоретично себе розвивати.

Маркетинговий план дуже простий: чим більше знайомих залишиться задоволеними проробленою роботою, тим більше їхніх знайомих дізнається про Вас. Проте не завадить уже й опублікувати оголошення в газеті, але будьте обережні: коректно продумайте його текстову складову, адже ніхто не гарантує відсутності великої кількості непристойних пропозицій.

Проаналізувавши ціни в місті можна встановити на рівні 10 грн. за сеанс тривалістю півгодини, що порівняно недорого.

Тепер підрахуємо можливі прибутки: при частковій зайнятості за сумісництвом з основною роботою можна проводити 2-3 сеанси в день в позаробочий час, що відповідно при 20 робочих днях в місяць дасть дохід розміром 400-600 грн. в місяць. Якщо зайнятись цією справою серйозно та проводити по 6-8 масажів щоденно, то доходи відповідно зростають до 1200-1600 грн. щомісячно, що досить непогано для такого міста як Кам’янець-Подільський. Поряд з цим заробітком паралельно можна отримувати дохід з продажу специфічних кремів для масажу (антицеллюлітні, лікувальні, зігріваючі…). Витрати ж обмежуються транспортними (масаж на дому в клієнта, які можна додавати до вартості послуг), вартістю стандартних кремів для масажу (специфічні та ексклюзивні за окремою оплатою), необхідність декількох змінних наборів постільної білизни для масажу в домашніх умовах. При зростанні авторитету потрібно придбати масажне ліжко, що цілком виправдає себе за короткий термін.

Проте ця справа потребує значної уваги та серйозності намірів, адже без відповідної підготовки, докладання фізичної сили, удосконалення своїх знань, освоєння медичної сторони масажу, неможливе процвітання бізнесу, аж до втрати клієнтів. Всім відомо, що погані новини розповсюджуються набагато швидше гарних.

Є ще один аспект, який вартий уваги – відносини з державою. Для виключення будь-яких неприємних інцидентів рекомендую дотриматись всіх реєстраційних та дозвільних процедур, якщо Ви вирішите займатись справою з повною серйозністю.

Бажаю успіхів! Хай щастить!

P.S. Я буду радий отримати Ваші зауваження, пропозиції, побажання, ідеї. Пишіть мені на E-mail: Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт.

Андрій Зломинога

 

Вперше опубліковано в газеті "Ділове Місто", www.kam-podil.com

 
Обговорення (43 коментарів)
Мій бізнес   27.10.2021 [07:21:24]
А як вам ідея з відкриття магазину квітів? Так, потрібні інвестиції, потрібно потрудитись, але можна досягти стабільного прибутку. Ось почитайте тут https://zakarpattya.net.ua/News/214711-Troianda---koroleva-sviata!- якою популярністю користуються троянди. Мене якраз ця стаття і надихнула на відкриття такого бізнесу.
#116474
Мій бізнес   06.02.2023 [01:04:24]
#116545
Мій бізнес   07.02.2023 [14:38:28]
В індустрії краси зараз дуже вигідно свій бізнес розвивати
#116547
Мій бізнес   07.02.2023 [14:43:15]
Так ви праві. Але багато всього необхідного потрібно буде закупити з косметики та інструменту. Це в тому випадку якщо бути візажистом
#116548
Мій бізнес   07.02.2023 [14:49:36]
Ну а що ж ви хотіли! На початкових в будь-якому випадку потрібно будет розтратитись....
#116549
Мій бізнес   07.02.2023 [14:51:25]
Та я це розумію....Просто усе ретельно порахувати необхідно
#116550
Мій бізнес   08.02.2023 [08:36:48]
А ви думаєте із цим зараз можуть виникнути якісь проблеми?
#116551
Мій бізнес   08.02.2023 [09:29:51]
Та ні. Просто саму косметику потрібно знати де купувати. Ресурсів хороших є багато
#116553
Мій бізнес   10.02.2023 [08:51:53]
Ну так в тому то і справа, що питання придбання косметики можна закрити дуже швидко та успішно. Головне - це для себе таку ціль поставити. От і все! Я зараз записалась на курси по візажу. Поки що лише на самому початку навчання. Але косметику по трішки починаю закуповувати. Блиски для губ тут дивлюсь https://prostor.ua/ua/dekorativnaya-kosmetika/dlya-gub/bleski-dlya-gub/ . Хочу взяти найтрендовіші відтінки. І так свою косметичку і заповню.
#116554
Мій бізнес   13.07.2023 [19:47:49]
А мене цікавить дитяча косметика. Хочу купити гуртом для мого магазину.
#116648
Мій бізнес   17.07.2023 [14:05:58]
У магазині https://bontoy.ua/ дитяча косметика та косметика для дівчат Martinelia є, дуже хорошої якості, можна тут придбати гуртом для роздрібної торгівлі. Заходьте та обирайте все в каталозі. Менеджер Bontoy допоможе вам все підібрати та запропонує вигідні умови співпраці. Можливо ви ще захочете розширити асортимент свого магазину, то тут є дуже якісні іграшки для дітей різного віку та статі.
#116659
Мій бізнес   02.08.2023 [19:15:39]
Дякую вам за пораду
#116666
Мій бізнес   02.08.2023 [20:26:41]
У мене також свій бізнес й от я вивчаю, як залучити клієнтів в салон краси https://ua.salonmarketing.pro/blog/zagovir-na-zaluchennya-klintiv-v-salon-krasy.html . Думаю, з цього зрозуміло про який саме бізнес мова. Треба завжди опиратися на власну справу та шукати всі варіанти покращення її.
#116667
Мій бізнес   04.09.2023 [07:11:45]
Дома можно без проблем организовать свой бизнес
#116697
Мій бізнес   05.09.2023 [05:42:39]
Однозначно! Было бы желание, как говориться, и понимание того, для чего вы всё это делаете. У меня супруга сейчас дома сидит в декретном отпуске. Она не может совсем ничего не делать, поэтому начала через интернет продавать вещи связанные руками. Есть у неё талант и она прекрасно вяжет. Всё необходимое для вязания сейчас несложно купить, если нужны спицы или пряжа - купить в интернет-магазине https://ariadnafilati.com.ua/pryazha всегда можно. Она получает удовольствие от такого своего занятия и реально неплохо на этом зарабатывает
#116699
Показана лише частина коментарів. Всі пости дивіться на форумі.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
12 гостей та 1 користувач
kapriolexo