УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Календар сезону 2008
Автор: Alex Andrushchak   
13.06.08
 • Гран-прі Австралії – 16 березня, Мельбурн
 • Гран-прі Малайзії – 23 березня, Сепанг
 • Гран-прі Бахрейну – 6 квітня, Сакхір
 • Гран-прі Іспанії – 27 квітня, Барселона
 • Гран-прі Туреччини – 11 травня, Стамбул
 • Гран-прі Монако – 25 травня, Монте-Карло
 • Гран-прі Канади – 8 червня, Монреаль
 • Гран-прі Франції – 22 червня, Маньї-Кур
 • Гран-прі Великобританії – 6 липня, Сільверстоун
 • Гран-прі Німеччини – 20 липня, Хоккенхайм
 • Гран-прі Угорщини – 3 серпня, Хунгарорінг
 • Гран-прі Європи – 24 серпня, Валенсія
 • Гран-прі Бельгії – 7 вересня, Спа-Франкошамп
 • Гран-прі Італії – 14 вересня, Монца
 • Гран-прі Сінгапуру – 28 вересня, Сінгапур, нічна гонка
 • Гран-прі Японії – 12 жовтня, Фудзі
 • Гран-прі Китаю – 19 жовтня, Шанхай
 • Гран-прі Бразилії – 2 листопада, Сан-Паулу

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 


Формула 1. Гран-прі Бахрейну, Сакхір.
Автор: Alex Andrushchak   
13.06.08

На цьому етапі поул вперше для себе та для команди БМВ виборов поляк Роберт Кубіца. Другу позицію на стартовій решітці займає Маса, третій Хемільтон. Лише з четвертої позиції стартуватиме діючий чемпіон Кімі Райконен.

Старт гонки, і вже в першому повороті Маса проходить Кубіцу а Ковалайнен проходить Райконена. Невдалий старт для Хемільтона, зараз він тільки на 10-ій позиції. І вже закінчилась гонка для Бюрдє, він покидає болід. Хайфельд проходить Трулі і виходить на 5-ту позиції. На боліді Хемільтона зламано антикрило. Хемільтон в’їхав в бік Алонсо. Перепрошую, гонку покинув Фетель а не Бюрдє.

Райконен проходить Кубіцу і виходить на 2-гу позицію. Хемельтон в піті, йому замінили ніс та поставили свіжу гуму. Кулхард також в піті а Хайфельд проходить Ковалайнена і виходить на 4-ту позицію. Макларен виглядає дійсно блідо на цьому етапі. Трулі і Росберг борються за 6 позицію. Батон встановлює кращий час кола - він 20-ий. Кращий час кола Кубіци. Він на півсекунди позаду Райконена. Батон, як і Хемільтон, також стартував жахливо, він тільки 20-ий.

Відповідь Райконена Кубіці - кращий час кола. Барікело переслідує Фізікелу - це бортьба за 11-ту позицію. Піке наблизивзя до Бюрдє - це боротьба за 13-ту позицію. Накаджіма проходить Сато і виходить на 15-те місце. Лідери вже наближаються до кругових. Фізікела виходить на 11-ту позицію. Прекрасна гонка для Force India. Нічого не змінилось в боротьбі за 6-ту позицію - Росберг переслідує Трулі. Піке проходить Бюрдє і виходить на 13-ту позицію а Сато проходить партнера по команді Девідсона.

Відрив Маси від Райконена вже складає 5.1 сек. Кращий час кола від Маси. Хемільтон 18-ий, в десяти секундах позаду Девідсона. Кубіці вдається підтримувати темп Ферарі, він лише в 2 секундах позаду Райконена. Кращий час кола від Райконена, він дещо скорочує відставання від Маси - 4.5 сек. Наближається час першого піт-стопу і ми побачимо хто класифікувався з меньшою кількістю палива. Кубіца в піті з 3 позиції, він залишається на софті а Райконен покращує час кола.

Росберг в піті, переходить з жорсткого типу гуми на м’який. Піке в піті. Зіткнення Батона і Кулхарда, Батон втрачає переднє антикрило, Кулхард залишається попереду - це боротьба за 19-ту позицію. Батон в піті для ремонту, заміна носа, дозаправка і він залишається на м’якому типі.

А Ферарі готова до піту. Першим в піт відправляється Райконен. Він залишається на м’якому типі, піт тривав 9.6 сек. Трулі та Алонсо в піті. Батон все ще залишається в піті, більше пошкоджень ніж ми думали. Піт Маси тривав 8.5 сек. Хайфельд і Ковалайнен роблять свою першу зупинку. Кулхард також в піті. Вебер відправляється в піт. Ситуація з лідерами після піт-стопу не змінилась. Попереду Ферарі, слідом БМВ.

Хемльтон пройшов тільки Девідсона. Він легко проходить Сато. Глок та Бюрдє в піті. Майже всі залишили жорсткий тип гуми на останій відрізок. Веберу вдалось вклинитись між Трулі та Росбергом - він сьомий. Перша зупинка Сато. Батон покидає свій болід, його гонку завершено. Допоки тілька два сходи - Фетель та Батон.

Сутіль в піті з 20-ї позиції, останьої в пелетоні. Хемільтон на 14-й позиції, він на хвості у Фізікели. Схоже, що Накаджіма з Вільямса їде з тактикою одного піт-стопу. Хемільтон насідає все більше на Фізікелу і проходить його в першому повороті. Кращий час кола від Райконена 1:34.068.

Хемільтон в піті з 14-ї позиції. Гуму змінили на жорстку, піт тривав 9.9 сек. Накаджіма в піті - це його перша зупинка. 2 Ферарі йдуть в майже однаковому темпі. Хемільтон круговий по відношенню до Райконена. Кращий час кола від Маси - 1:33.852. Відповідь Райконена не забарилась - 1:33.709. Схоже, що другий піт-стоп Ферарі буде вирішальним.

Піке на другому піт-стопі. Боротьба Глока та Алонсо за 9-ту позицію. Перможцем залишається Глок. Піке сповільнився, технічні проблеми на його Рено. Алонсо в піті з 10-ї позиції. Райконен в піті - 9 сек. Маса покращує рекорд кола 1:33.600. Райконен виходить на 4-ій позиції а команда готова прийняти Масу. Маса, Сутіль та Бюрдє в піті. Чистий піт-стоп Маси і він залишається попереду Райконена.

Кубіца стає лідером. Росберг в піті. Друга зупинка Кубіци, 3-тя зупинка Кулхарда. Машина Піке попадає в гараж Рено. Схід? Вебер та Барікело в піті. Кубіца показує кращий час першого сектора а Фізікела відправляється на піт. Трулі в піті з 5-ї позиції. Хайфельд та Ковалайнен все ще не робили 2-ї зупинки. Кращий час 2-го сектора у Хайфельда. Девідсон та Глок в піті. Хайфельд в піті з 1-ї позиції, він повертається в гонку 5-им. Сато в піті.

Ковалайнен переслідує Райконена але він ще не робив другої зупинки. Ковалайнен в піті, чи вдасться йому покращити позицію? Ні, він повертається в гонку 5-им. Кращий час кола від Хайфельда - 1:33.565. Зараз БМВ їде швидше ніж Ферарі. Новий кращий час кола від Ковалайнена - 1:33.193. Тісна боротьба за 10-ту позицію між Алонсо та Барікело. Хемільтон проходить Накаджіму і виходить на 13-ту позицію. Кубіца відграв 0.5 сек. на колі у Райконена, між ними 2.5 сек. Схоже що Девідсон перемагає свого напарника Сато.

Фінальне коло - і Маса перемагає, другий рік поспіль у Бахрейні. Райконен фінішує 3-ім та стає лідером чемпіонату. 3-ій та четвертий результати Кубіци та Хайфельда дозволяють БМВ стати на чолі чемпіонату. Ковалайнен завершує невдалий для Макларен етап на 5-ій позиції. 6-ий -Трулі, 7-ий - Вебер. Останій хто набирає очки - Росберг. Прекрасна гонка для Ферарі, не менша вдала для БМВ.

До зустріччі на гран-прі Іспанії, що відбудеться 27 квітня.

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 


Формула 1. Гран-прі Малайзії, Сепанг.
Автор: Alex Andrushchak   
13.06.08

Команда McLaren, хотя Льюис Хэмилтон и настаивал на том, что их болиды не так хороши на Сепанге, как того хотелось бы, проиграли ГП Малайзии совсем по иной причине. С позволения сказать, проиграли по очень глупой и абсолютно неоправданной причине – уже после окончания квалификации, когда по официальному мнению судей гонки помешали Нику Хайдфельду и Фернандо Алонсо на их решающих квалификационных кругах.

Формально, буква закона была соблюдена, что бы там не говорили сторонники «серебряных». И Хэмилтон, и Ковалайнен в момент, когда мимо них проезжали Хайдфельд и Алонсо, находились на траектории, а значит, могли помешать соперникам пройти их зачетные круги. Могли или действительно помешали – в этом должны были разобраться судьи. И даже не важно, каким образом они это установили – со слов «потерпевших», по видео-картинке или все-таки по телеметрии. Важно другое – этой ситуации можно было очень легко избежать, если бы капитаны на капитанском мостике McLaren по радио «провели» своих пилотов в боксы и вовремя предупредили их о находящихся на зачетных кругах соперниках.

А получилось то, что получилось. Команды BMW и Renault подали соответствующие протесты, а судьи приняли соответствующее решение. А все еще не оправившиеся окончательно после прошлогодних шпионских передряг боссы McLaren, попросту не захотели ввязываться в драку, ограничившись заявлениями о том, что их гонщики «пытались максимально освободить место для быстрых пилотов…»

В итоге, Алонсо и Хайдфельд переместились в стартовом протоколе вперед, и могли быть довольны – их новые места, теоретически, были как раз теми, которые они завоевали бы, если бы им не помешали Ковалайнен и Хэмилтон. В свою очередь виновные оказались позади тех, против кого они нарушили правила. Справедливость была восстановлена. Но с одной немаловажной оговоркой. На пару пилотов Ferrari совершенно неожиданно свалилось неоспоримое преимущество перед своими соперниками – очень серьезная фора в борьбе за будущую победу на малазийском этапе. Или кто-то считает, что старт пары McLaren с четвертого и пятого рядов вместо старта из-за спины «красных»– это не преимущество?

Но это только на первый взгляд может показаться, что таким образом была не совсем справедливо внесена корректировка в расстановку сил на старте гонки. На самом деле, как минимум, команда Ferrari получила упомянутое преимущество за то, что не нарушали правила! Ведь когда по трассе мчались Алонсо и Хайдфельд пилоты Ferrari тоже медленно возвращались в боксы…

Итак, можно утверждать, что еще до старта гонки Ferrari ее фактически выиграла! Открытым был лишь вопрос кто из пилотов команды – Кими Райкконен или Фелипе Масса – поднимется на первую ступень подиума, а кто будет довольствоваться второй. Учитывая скорость Mclaren на свободных тренировках и в квалификации, Льюис Хэмилтон и Хейкки Ковалайнен могли рассчитывать на то, чтобы побороться с гонщиками BMW за «бронзу» Гран При Малайзии.

Тому, чтобы такой прогноз не сбылся, мог серьезно помешать разве что только постоянно обещаемый синоптиками тропический ливень. Но, как и в квалификации, к сожалению для кого-то, а для кого-то и к счастью, на гонку прогнозировалась сухая погода. А потому вмешиваться в предсказуемое развитие событий пришлось самим командам Ferrari и McLaren.

Первыми отличились подопечные Рона Денниса. И лучше бы он не менял свои планы и не приезжал таки на Сепанг, чтобы не видеть того, что случилось на первом пит-стопе Льюиса Хэмилтона. Отличный старт британца с девятого места на старте – после связки первых поворотов он уже на пятой позиции. Тяжелый прессинг на Марка Уэббера. Пересиживание его на трассе и максимально взвинченный темп с целью создать себе необходимый временной задел, пока австралиец обслуживается у механиков, а потом, после своей остановки в боксах, вернуться на трассу уже впереди пилота Red Bull…

И так бы все и было, и вышел бы Льюис Хэмилтон на четвертое место, и следующей задачей британца было бы навязать борьбу идущему третьим Роберту Кубице. Но все рухнуло, когда механики McLaren из-за проблем с правым передним колесом затянули обслуживание на целых десять драгоценных секунд. Итог – снова впереди Марк Уэббер, снова все с начала стой лишь разницей, что борьба уже шла только за шестую позицию.

Но, как оказалось, Хэмилтон, вновь обогнав неуступчивого Уэббера за счет пит-стопа – на трассе Red Bull был не совсем по зубам McLaren, – вел борьбу не за шестое, а за пятое место. Подарок лидеру чемпионата, словно бы компенсируя предстартовую фору, преподнес Фелипе Масса едва ли не на ровном месте «потеряв» свой болид, а заодно – и гарантированные восемь очков за второе место, на котором он оказался после первой волны пит-стопов, пропустив вперед Кими Райкконена…

Последние кругов десять Льюис провел не в бешенном – до результатов на круге, штампуемых Райкконеном и Хайдфельдом, он не дотягивал, – но в очень достойном темпе, стремительно догоняя занимающего четвертую позицию Ярно Трулли. Но времени за спиной Уэббера на ранних стадиях гонки было потеряно слишком много, так что выйти на атакующую позицию Хэмилтон так и не успел. И не увидели мы, насколько трудным препятствием для McLaren была бы Toyota.

Зато увидели великолепное выступление пилотов команды BMW Sauber, явно доставивших удовольствие Петеру Зауберу, наблюдавшему за тем, как Роберт Кубица довел дело до финиша на втором месте, а Ник Хайдфельд за круг до взмаха клетчатым флагом зафиксировал секундомер на рекордной отметке – 1:35.366, ясно два понять всем без исключения соперникам, что с его командой уже давно пора считаться!

Джерело>

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 


Міста-побратими Кам'янця-Подільського
Автор: Administrator   
13.06.08

Час від часу в повідомленнях новин ми зустрічаємо інформацію про поїздки делегацій Кам'янця-Подільського до міст-побратимів або про приїзд гостей-побратимів. Але хто може сказати, які саме міста є містами-побратимами Кам'янця-Подільського? Не думаю, що багато людей зможуть назвати всі 17 міст-побратимів Кам'янця-Подільського.

Але спочатку трохи про саме свято. Рух міст-побратимів стихійно виник у роки Другої світової війни. Зародження співпраці двох міст уперше сталося 1942 року, коли мешканці англійського міста Ковентрі надіслали телеграму жителям і захисникам радянського міста Сталінград (нині російське місто Волгоград), в якій висловили захоплення їхньою мужністю та запропонували встановити дружні стосунки.

Після війни, 1957 року, у Франції на спеціальному засновницькому конгресі було створено Всесвітню федерацію поріднених міст. Головною метою цього руху проголошувалося налагодження дружніх зв'язків незалежно від розходжень суспільно-політичних систем. А 1963 року було ухвалено кожну останню неділю квітня відзначати як Всесвітній день поріднених міст.

Всесвітня федерація поріднених міст сьогодні нараховує понад 3,5 тисячі досить великих населених пунктів, які є її членами. Ці міста преставляють понад 160 країн світу.

Які ж міста є містами-побратимами Кам'янця-Подільського?

  Кам'янець-Подільський має 17 міст-побратимів із десяти країн:
 • Таргувек (Польща)
 • Краків (Польща)
 • Ґлоґув (Польща)
 • Перемишль (Польща)
 • Каліш (Польща)
 • Сянік (Польща)
 • Гнєв (Польща)
 • Завєрце (Польща)
 • Сучжоу (Китай)
 • Укмерге (Литва)
 • Полоцьк (Білорусія)
 • Єдинці (Молдова)
 • Залеу (Ромунія)
 • Дольний Кубін (Словаччина)
 • Понте Ламбро (Італія)
 • Атенс (США)
 • Мічурінськ (Росія)

Підготовано з використанням матеріалів вікіпедії та сайту НПП "Подільські товтри".

 


Формула 1. Австралія, Мельбурн.
Автор: Administrator   
12.06.08

Сьогодні по-справжньому розпочався сезон формули 1 2008 року.

Дещо подивувала класифікація в якій найкращий з пілотів Ферарі, Маса, виявився лише четвертим на стартовому полі. Перших три позиції на старті займають Хемілтон, Кубіца, Ковалайнен. Температура треку перед початком гонки +50. В зв’язку з відміною трекшен-контролю на старті очікується боротьба. Перевагу отримають ті хто стартують з чистої сторони траси.

Старт! Маса відкочується на 11-ту позицію після невдалої атаки на Ковалайнена. На трасі машина безпеки. Тим часом Райконену вдалось пробитись з 15 стартової позиції на 8-y. Вебер та Батон пошкодили свої боліди та змушені повернутись в піт. Маса в піті для заміни носа. Фізікела поза гонкою.

Машина безпеки залишає трасу а Маса знову відправляється на піт-лейн. Батон покидає через пошкодження боліда. Його напарник Барікело 7-ий. Хемільтон встановлює кращий час кола, він їде на 0.5 сек швидше за Кубіцу. Сутіль 13 після старту з піт-лейн. Маса на останій позиції після двох зупинок. Райконен бореться з Барікело за 7-му позицію. Хемільтон лідирує і його відрив складає 5с.

Ковалайнен висить на хвості в Кубіци. Новий кращий час кола від Хемілтона. Барікело все ще стримує Райконена в боротьбі за 7-му позицію. Маса проходить Піке і він 15-тий. Перевага Хемільтона вже 10 сек. Кубіца в піті з 2-ої позиції. Він виходить прямо позаду пари Барікело-Райконен. Піт Хемільтона і виходить позаду Хайфельда. Ковалайнен лідирує а Райконену нарешті вдається пройти Барікело.

Бурде в піті. Маса бореться з Сато за 12 позицію. Росберг і Хайфельд в піті. Хайфельд виходить першим позаду Кулхарда. Алонсо проходить Росберга. Ковалайнен в піті з 1-ої позиції. Кулхард в піті а Ковалайнен повертається позаду Райконена. Барікело в піті, тільки Алонсо і Райконен ще не зупинялись. Маса зіштовхується з Кулхардом в боротьбі за 10-ту позицію, болід Кулхарда пошкоджено а Маса продовжує гонку. Машина безпеки на трасі.

Болід Кулхарда не пошкоджено. Хемільтон лідирує за машиною безпеки. Піт-лейн відкрився а машина безпеки все ще на трасі. Відразу ціла група пілотів в піті. Машина безпеки покинула трасу і відразу ж розгорілась боротьба між Райконеном і Ковалайненом. Все завершилось пітом Райконена. Лідирує Хемльтон, за ним Хайфельд та Росберг. Боротьба за 6-ту позицію між Бурдє, Кубіцою та Алонсо. Бурдє як для дебютанта захищається дуже добре. Райконен виходить з піта, перед ним Глок. Хемілтон встановлює новий кращий час кола, його відрив від Ковалайнена 6.5 сек.

Райконен на хвості в Глока і пробує його пройти але зачіплює траву і його розвертає. Катастрофічна гонка для чемпіона. Хемільтон та Росберг в піті а Ковалайнен встановлює кращий час кола. Хайфельд в піті. Велика аварія Глока - на трасі машина безпеки. На повторі видно що він втрачає керування в 12-ому повороті і болід піднімається у повітря.

Катастрофічний піт-стоп Барікело, він наїзджає на механіка при виїзді з піта. З його боліда стирчить ніс заправочного шланга. Глок вибрався з розбитої Тойоти. Ковалайнен лідирує за машиною безпеки але він ще не робив останьої зупинки. Розслідування стосовно піт-стопу Барікело. 10 машин залишилось і 12 кіл до фінішу. Ковалайнен та Алонсо в піті. Машина безпеки покидає трасу.

Барікело отримує 10 секунд штрафу за заправку за машиною безпеки. Кубіца в піті і у нього проблеми, він покидає болід. Алонсо проходить Ковалайнена. Барікело в піті відбуває покарання. Тільки 9 машин залишилось. Алонсо на хвості в Бюрдє. Двигун боліда Райконена звучить хворобливо але він поки не сповілюнюється.

Барікело на шляху до першого очка з 2006 року. Дебют Бюрдє більш ніж вдалий, він успішно стримує Алонсо позаду себе. Чи дасть це можливість Ковалайнену наблизитись достатньо до Алонсо?

Райконен сповільнюється і сходить. Подвійний схід Ферарі. Це означає, що всі вісім машин, що залишились попадають в очкову зону. Алонсо змушений захищатись від Ковалайнена.

Дим йде з боліда Бюрдє, дуже прикро для француза. Залишилось тільки 7 болідів на трасі. Ковалайнен проходить Алонсо але втрачає позицію кількома поворотами пізніше.

Хемільтон першим пересікає фінішну лінію, далі Хайфельд, Росберг, Алонсо, Ковалайнен, Барікело. І останім фінішує Накаджіма. Бюрдє класифіковано на 8 позицію а отже він здобуває своє перше очко у цьому сезоні.

До зустріччі 23 березня на Гран-Прі Малайзії в Сепангу!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 


Конкурс з веб-дизайну в Кам'янці-Подільському
Автор: Administrator   
10.06.08

Запрошуємо Вас взяти участь у міському конкурсі з веб-дизайну.

Пропонується придумати та намалювати головну сторінку сайту присвяченого картам Кам'янця-Подільського — http://maps.kp.km.ua. Всі роботи, прислані на конкурс, будуть оцінюватись за такими критеріями: оригінальність ідеї, творчий підхід до вирішення задачі, якість композиції(структури) дизайну і рівень володіння компьютерною графікою, змістовність і інформативність.

Приз для перможця — пакет хостингу від компанії Logic Land Ltd, що включає:

За результатами конкурсу переможцю буде запропонована робота в компанії Logic Land Ltd.

До 1 серпня 2008 року всім бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно здати в організаційний комітет малюнок головної сторінки сайту maps.kp.km.ua в форматах jpeg, bmp, tif, gif, png і вихідний файл у форматі тої програми, в якій він був створений.

Організаційний комітет конкурсу знаходиться за адресою: вул. Уральська 8, м. Кам'янець-Подільський. Графік роботи: пн-пт. 9:00-18.00. E-mail: hostmaster at info.kp.km.ua, тел. 3-29-42.

Всі варіанти дизайну, що взяли участь у конкурсі будуть розміщенні на сайті http://info.kp.km.ua. Про результати конкурсу також буде повідомлено на цьому сайті.

Удачі!

P.S: Будь-які питання пов'язані з конкурсом можна задавати на форумі Кам'янець-Подільський Онлайн

 


<< Початок < Попер. 381 382 383 384 385 386 387 388 389 Наст. > Кінець >>

Результати 2281 - 2286 з 2334

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
8 гостей