УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України з платіжної картки (Національний банк України)
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Канади, Монреаль.
Автор: Alex Andrushchak   
09.06.08

За результатами вчорашньої кваліфікації поул виграв Льюіс Хемільтон, Макларен. Поряд з ним на першій лінії стартової решітки Роберт Кубіца, БМВ. Друга лінія - діючий чемпіон світу Кімі Райконен з Ферарі, Фернандо Алонсо, Рено. Результат останього це сюрприз, адже Рено в цьому сезоні знаходиться в не найкращій формі. Слідом за ними ще одна несподіванка кваліфікації в Монреалі - Ніко Росберг, Вільямс. Тільки на шостій позиції Філіпе Маса, Ферарі. Сьомий - Ковалайнен, восьмий - Хайфельд. Рубенс Барікело з Хонди також зміг пробитись в топ-10, він дев’ятий. Вже традиційно в найращу десятку попав Марк Уебер, Ред Бул.

Відразу ж декілька пілотів пожалілись на те що в деяких місцях під час кваліфікації траса почала руйнуватись. Серед них і Кімі Райконен якому, за його словами, погане зчеплення з дорогою в 10-му повороті завадило показати кращий результат в кваліфікації.

Пілоти займають свої місця на стартовій решітці і вирушають на формовочне коло. За прогнозом погоди дощу в Монреалі не очікується. Старт гонки! В першому повороті Росберг проходить Алонсо і виходить на 4-ту позиції, в стані лідерів без змін - Хемільтон, Кубіца, Райконен. Барікело виграє відразу дві позиції і виходить на сьоме місце. Також дві позиції здобуває Накаджіма - він десятий.

Хайфельд майже зіштовхується з Барікело в шпильці. На наступному колі йому все таки вдається пройти Барікело і здобути 8-му позицію. А Барікело вже атакує Накаджіма в той час як його самого переслідує Вебер. Фетель проходить свого напарника Бюрдє і виходить на 18-ту позицію. Відрив Хемільтона від Кубіци вже складає 3 секунди.

Трулі, Глок та Піке йдуть тісною групою та займають місця з 13-го по 15-те. Маса зміщається всередину і пробує пройти Алонсо але невдало. На гонці в Канаді можливі тактики як одного так і двох піт-стопів. Як правило лідери використовують два піт-стопи. Ті хто стартує з кінця пелетону можуть використовувати і один.

Піке проходить Глока і виходить на 14-ту позицію. Він опиняється в сендвічі між пілотами Тойоти. Піке атакує Трулі в першому повороті але переможцем з боротьби виходить Трулі. Піке проходить Трулі, між ними відбувся контакт але здається обидва без пошкоджень. Хайфельд вже на хвості в Ковалайнена - це боротьба за 7-му позицію. Покриття траси в шпильці починає руйнуватись і це може спричинити до значних проблем адже трекшен-контролю більше немає.

Сутіль припаркував свій болід у зоні безпеки між третім та четвертим поворотами. Райконен вже знаходиться на відстані атаки від Кубіци. Кращий час кола від Кімі - 1:17.387. Здається сейфіті кара через зупинку Сутіля не буде але його болід горить! Маршали стараються погасити двигун. Сейфіті-кар на трасі!

Батон в піті. Можливо це пенальті. Піт-лейн відкрито і всі семеро лідерів заїзджають в піт. Червоне світло на піт-лейн. Райконен зупинився але Хемільтон в’їзджає йому в зад. Його Макларен сильно пошкоджено і Хемільтон покидає болід. Для Райконена ця гонка також закінчилась, він не може продовжувати. На повторі видно, що спочатку в Хемільтона в’їхав Росберг. На повторі видно, що Кубіца і Райконен заїхали в піт на червоний. Росберг продовжує гонку але змушений знову заїхати на піт-лейн за новим носом.

Сейфіті-кар покидає трасу і Хайфельд лідирує після відновлення гонки. Маса ві піті з 12-ї позиції. Жодено з дев’яти гонщиків, що лідирують ще не зупинялись. Питання чому Маса зупинявся двіччі, спочатку під сейфіті-каром, згодом вже після. Піке втрачає болід в 3-му повороті і тільки чудом розминається зі стіною.

Хайфельд в піті, Вебер в піті. Хайфельд повертається прямо попереду Кубіци. Барікело лідирує а Фізікела в піті. Кубіца проходить Хайфельда в першому повороті. Алонсо спробував також але невдало. Здається Хайфельда заправили до кінця гонки. Райконен, Хемільтон та Росберг під рослідуванням за інцедент на піт-лейн. На повторі видно, що Хайфельд не захищав свою позицію при обгоні зі сторони Кубіци.

Накаджіма в піті з 2-ї позиції. Маса заходить широко в поворот але йому вдається втримати болід. Росберг в піті з 11-ї позиції. Кубіца стрімко віддаляється від Хайфельда, поляку треба ще раз зупинятись, німцю - ні. Барікело в піті з 1-ї позиції. Маса бореться з Накаджімою за 11-ту позицію. Кулхард в піті з 1-ї позиції. Фетель в піті а Кулхард повертається позаду Хайфельда і Алонсо. Кубіца вже переслідує Глока а Трулі в піті з 1-ї позиції. Накаджіма спробував пройти Батона в 1-му повороті але виїхав поза межі траси і його місце здобув Маса.

Піке в піті з 15-ї позиції. Його болід закачують в гараж і він виходить з машини, для нього гонку закінчено. Глок в піті і Кубіца виходить на 1-шу позицію. Алонсо спробува пройти Хайфельда але помилився. Але він не облишає спроб пройти німця. Бюрдє в піті і чергова невдала спроба атаки Алонсо на Хайфельда. Кубіца їде на дві секунди на колі швидше від Хайфельда, який займає другу позицію. Алонсо допускає зіткнення зі стіною в сьомому повороті. Накаджіма в піті, його Вільямс мав контакт з Хондою. При в’їзді на піт-лейн він переїхав через власне переднє крило і вдарився об стіну.

Кубіца в піті, 7.5 сек і він повертається во гонку попереду Хайфельда! Схоже, що так твориться історія і Кубіца сьогодні привезе першу перемогу для БМВ-Заубер. Ковалайнен проходить Барікело. Маса творить чудеса і проходить Ковалайнена в тій же шпильці! Фізікела вилітає в четвертому повороті в врізається в бар’єр - гонку закінчено. Маса та Ковалайнен в піті, Батон та Вебер також. Машину Фізікели вже забрали.

Барікело та Глок ведуть боротьбу за 4-ту позицію. Барікело заходить широко і обидві Тойоти проходять його. Відрив Кубіци від партнера по команді вже 10 сек. До кінця гонки залишилось 10 кіл. Маса на хвості Барікело. Росберг спробував пройти Фетеля але невдало. Цим скористався Ковалайнен і пройшов Росберга, він займає 9-ту позицію. Маса проходить Барікело і виходить на 6-ту позицію. Чи зможе бразилець наздогнати і пройти Трулі? Здається якісь проблеми з тормозами в Кулхарда. А Барікелу вже атакує Фетель! А з їх боротьби хоче отримати вигоду Ковалайнен але поки без результату.

5 кіл до закінчення гонки. Маса скоротив відставання від Трулі до 1.6 сек. Тільки 0.3 секунди між ними. Боротьба за 5-ту позицію накаляється. Маса проходить Трулі і вже на хвості у Глока! Останнє коло, чи вистачить його бразильцю?

Фініш! Перша перемога БМВ і відразу дубль! Кубіца перемагає на гран-прі Канади, на тому самому гран-прі де в минулому році в нього була важка аварія. Хайфельд другий. І перші очки здобуває Кулхард але це не просто очки а подіум для Редбула! Глоку вдається втриматись на 4-ій позиції. 5-й - Маса, 6-й - Трулі. Барікело та Фетель замикають очкову зону.

Кубіца стає лідером чемпіонату, другу позицію ділять Маса та Хемільтон, четвертий Кімі. В кубку конструкторів Ферарі все ще попереду але БМВ відстає тільки на 3 пункти.

До зустрічі через два тиждні на гран-прі Франції в Маньї-Курі, 22 червня!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

 


«Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!», звернення до мера Кам'янця-Подільського.
Автор: Administrator   
07.06.08

Голові
Кам'янець-Подільської
міської ради
Нестеруку А.М.

ЗВЕРНЕННЯ УЧАСНИКІВ МІТИНГУ
«Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!»

Присвячене Всесвітньому Дню охорони навколишнього природного середовища

 1. Розробити генеральний план розвитку міста з урахуванням економічних, соціальних та екологічних складових.
 2. Запроектувати та побудувати завод з переробки та утилізації сміття.
 3. Розробити проект будівництва об'їздної дороги та реалізувати його.
 4. Впровадити екологічно чистий транспорт - тролейбус. Припинити паркування машин по центральних вулицях та біля ринку, виділивши для цього спеціальну територію.
 5. Впроваджувати Концепцію розвитку Смотрицького каньйону із дотриманням природоохоронного законодавства та винесенням меж в натуру згідно зонування.
 6. Створити незалежну міську лабораторію (центр) екологічного моніторингу стану навколишнього середовища.
 7. Надавати щомісячну екоінформацію в мас-медіа та встановити інформаційний стенд в центрі міста.
 8. Не надавати дозволу на розміщення на території міста та прилеглих територіях екологічно небезпечних підприємств 1, 2, 3 класу небезпеки та об'єктів підвищеної небезпеки 1, 2 класу які можуть завдавати шкоду навколишньому природному середовищу, життю та здоров'ю людей.
 9. Надавати дозволи на розміщення ( нових, реконструйованих, перепро-фільованих підприємств та окремих виробництв, тільки після проведення громадської незалежної екологічної експертизи.
 10. Розгляд проектів будівництва, переоснащення, перепрофілювання підприємств широко обговорювати з громадою у газеті міської ради (що фінансується з податків громадян міста), на місцевому радіо, на зібраннях громади.
 11. Провести спільно з екологічними службами перевірку стану існуючих підприємств та довести інформацію про результати до громадськості міста. Скласти кадастр екологічно небезпечних підприємств та оприлюднити його.
 12. Припинити некваліфіковану, безграмотну обрізку зелених насаджень міста, неоправдане вирубування дерев. Організувати комісію з числа фахівців ( ботанічного саду , К-ПНУ, ПДАТУ, дерпжлісгоспу, НПП «Подільські Товтри» ) з метою перевірки діяльності підприємства КП «Кам'янець- Подільський парк», щодо виконання «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України». При необхідності, провести курси для правильного поводженння із зеленими насадженннями для персоналу КП "Кам'янець- Подільський парк".
 13. Розробити план реконструкції зелених насаджень та створення нових зелених зон міста за участю фахових архітекторів та спеціалістів наукових та природоохоронних установ міста. Провести, громадські слухання з цього приводу. Продовжити заповідання цінних об'єктів: дерев, біологічних груп рослин.
 14. Провести реконструкцію парків, призупинити та заборонити їх забудову. Реконструювати природні джерела «Гунські криниці», «Під орлом», артезіанські свердловини та встановити бювети з природною питною водою.
 15. Встановити інформаційний стенд про заборону реалізації рідкісних декоративних та лікарських рослин, що занесені до Списку рідкісних видів світу, Європи, Червоної книги України, Переліку охоронюваних видів Хмельниччини на території міських ринків.
 16. Організувати обов'язкові курси підвищення екологічної грамотності всіх керівних структур різного рівня, представників бізнесу, населення із залученням фахівців-екологів відповідно до ст.. 7 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»

Учасники мітингу 4 червня 2008 р. «Кам'янець-Подільському - здорове і чисте довкілля!"

 


Звідки беруться люди? ;-)
Автор: Alex Andrushchak   
06.06.08

Інтернет відвідувачі найчастіше використовують пошукові машини, такі як Google, Yahoo, Rambler для того щоб знайти потрібну їм інформацію. Не дивно, що і на цей сайт багато відвідувачів потрапляє після перегляду результатів пошуку. Що ж шукають ці люди?

Найчастіше серфери набирають в пошуку слова Кам'янець-Подільський, і не дивно що після такого пошуку вони попадають на цей сайт, бо він присвячений Кам'янцю-Подільському. Дивно інше, як багато варіантів написання назви нашого міста вони використовують: камянець подільський, камянец подольский, кам"янець-подільський, камянец. подильськ, каменец подольский, каменець-подольський, каменецьк подільськ, кам подільський, кам'янець-подильський і т.д. На перерахунок всіх варіантів написання назви нашого міста не вистачить і цілої сторінки. Але що саме в Кам'янці-Подільському цікавить інтернет-відвідувачів найбільше?

З більш детальних пошукових запитів найпопулярніші: камянець подільський готелі, телефонний довідник м. камянець-подільський, кам`янець-подільський фото, камянець подільський раллі, аренда квартир в каменец подольском.

Доволі часто трапляються і курйозні пошукові фрази, наприклад: трактор john deere 8330, продать хату украина, довідник с++ онлайн, автобіографія київстар, машина болідо фото.

Відвідувачі нашого сайту найчастіше використовують Google - 70%, Yandex - 10%, Live Search - 4%, Rambler - 4%.

Переглядаючи статистику відвідування сайту, кожен раз наштовхуєшся на щось цікаве, дивуєшся винахідливості людей у складанні запитів та непередбачуваності пошукових машин, які здається інколи жартують над нами.

А як саме Ви знайшли цей сайт і що Вас зацікавило на ньому? Якої інформації невистачає на сайті? Яка саме інформація цікавить Вас найбільше? Поділіться своїми думками, щодо вдосконалення сайту на форумі Кам'янець-Подільський Онлайн.

 


Протокол виборчої комісії про підрахунок голосів на вибора міського голови Кам'янця-Подільського.
Автор: Alex Andrushchak   
04.06.08

Позачергові вибори міського голови
1 червня 2008 р.
м. Кам'янець-ІІодільський

Протокол міської виборчої комісії про підрахунок голосів виборців в одномандатному виборчому окрузі з виборів міського голови міста Кам'янця-Подільського Хмельницької області

Відповідно до частин дев'ятої, одинадцятої статті 72 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" територіальна виборча комісія встановила:

 1. кількість виготовлених виборчих бюлетенів, - 74645
 2. кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування в окрузі, одержаних дільничними виборчими комісіями, - 74645
 3. кількість виборців, внесених до списку виборців на виборчих дільницях. - 73085
 4. кількість невикористаних виборчих бюлетенів - 56169
 5. кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені, - 18476
 6. кількість виборців, які взяли участь у голосуванні, - 18475
 7. кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, - 221
 8. кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата:
   Кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата
  • Гончарук Віктор Михайлович - 1214
  • Дубовий Анатолій Васильович - 402
  • Нестерук Анатолій Макарович - 15937
  • Полотнянко Віталій Миколайович - 267
 9. кількість виборців, які не підтримали жодного з кандидатів, - 437

Цей протокол, що містить 2(двох) сторінок, складено в 19 примірниках, які мають однакову юридичну силу.

Голова міської виборчої комісії Мазурик Н. Г. Заступник голови міської виборчої комісії Рибак О. М. Секретар міської виборчої комісії Микуляк О.М.

 


Хроніка виборів міського голови Кам'янця-Подільського, 1 червня 2008 року.
Автор: Alex Andrushchak   
01.06.08

1 червня 2008 року, 10.00:

За уточненими даними список виборців Кам’янця-Подільського налічує 73108 виборців. З них 1066 виборців бажають реалізувати своє виборче право, але не можуть за станом здоров’я прибути на виборчу дільницю, тому подали заяви з проханням голосувати за місцем перебування.

Як повідомляє КВУ, процес голосування проходить спокійно, без порушень, якщо не зважати на те, що за день до виборів, у суботу та й сьогодні розповсюджувалась у достатній кількості та є у продажу місцева газета «Подолянин» з агітаційними матеріалами кандидатів на посаду мера міста А.Дубового та В. Гончарука, що згідно розділу VIII ст. 50 Закону України про вибори депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів фактично є порушенням.

1 червня 2008 року, 16.00:

За станом на 15.00 проголосувало тільки 15% загального числа виборців. На це є об’єктивні причини:

 • сьогодні День захисту дітей і в місті проводиться ряд заходів присвячених цьому дню;
 • стабілізувалася погода і дуже багато городян зранку поїхали на дачі, городи, просто в село;
 • частина виборців до обіду були на церковних службах.

Збільшення активності виборців очікується у другій половині дня. В основному спостерігачі не зафіксували порушень. На виборчих дільницях спокійно. Зафіксовано декілька окремих випадків розповсюдження прихильниками кандидата В. Гончарука його агітаційних листівок. У зв’язку з незаконним веденням кандидатами А.Дубовим та В. Гончаруком агітації на свою користь через газету “Подолянин”, ТВК підготувало на винуватців позовну заяву в суд.

1 червня 2008 року, 20.00:

За станом на 19.00 на виборчі дільниці прийшло 24% виборців. Це дуже низька явка.

Таку пасивність виборців можна пояснити високим рейтингом одного з кандидатів - Анатолія Нестерука. Більшість його прихильників вважають, що він переможе в будь-якому разі а отже голосувати не обов’язково. Таке відношення до виборів міського голови Кам’янця-Подільського може зіграти з ними поганий жарт. Якщо прихильники інших кандидатів будуть активними, то можливо це зможе схилити шальки виборчих терезів на їх бік. Нагадую, що виборчі дільниці закриваються в 22.00. В усіх хто ще не проголосував є останій шанс зробити свій вибір.

1 червня 2008 року, 23.00:

75% виборців Кам’янця-Подільського проігнорували вибори міського голови, що відбулись сьогодні у нашому місті. На момент закриття виборчих дільниць, о 22.00, свої голоси на підримку кандидатів на посаду міського голови віддали близько 25% кам’янчан. На посаду міського голови претендували чотири кандидати: Анатолій Нестерук, Анатолій Дубовий, Віталій Полотнянко, Віктор Гончарук.

 

Попередні результати виборів стануть відомі завтра. Для вставновлення кінцевих результатів виборів, згідно закону, ТВК має 15 днів. Якщо в процесі підрахунку голосів та їх обробки не виникне ніяких несподіванок, то офіційні результати виборів можуть бути оголошенні вже завтра.

 

  Кінцеві результати голосування за мера Кам’янця-Подільського на нашому сайті виглядають наступним чином:
 • 11.63% Анатолій Дубовий
 • 0% Віктор Гончарук
 • 4.65% Віталій Полотнянко
 • 83.72% Анатолій Нестерук
 


Завтра, 1 червня 2008 року, вибори міського голови Кам'янця-Подільського
Автор: Alex Andrushchak   
31.05.08

Як відомо завтра відбудуться позачергові вибори мера Кам'янця-Подільського. Вибори було призначено Верховною Радою України після того як Олександр Мазурчак обійняв посаду заступника міністра житлово-комунального госоподарства України.

На посаду міського голови претендуються чотири кандидати: Анатолій Нестерук, Анатолій Дубовий, Віталій Полотнянко, Віктор Гончарук.

Надія Мазурик, голова ТВК повідомила, що передвиборча кампанія у Кам'янці-Подільському йде без особливих проблем, зареєстровано тільки кілька скарг від Дубового та Гончарука, як ТВК обов'язково розгляне. Голосування вібудеться на 47 дільницях (43 - звичайні, 4 спеціальні). За словами Надії Мазурик всі дільниці проінспектовано і вони повністю готові то виборів міського голови Кам'янця-Подільського.

Списками виборців напередодні цих виборів опікувались працівники відділу ведення Державного реєстру виборців міськради. Як повідомила Наталія Ніколаєва, завідувач відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, список виборців Кам'янця-Подільського налічує 72900 осіб. Формування списку виборців на вибори міського голови Кам'янця-Подільського вже завершено і жодних змін в день виборів зробити вже неможливо.

Міська рада Кам'янця-Подільського зібралась 29 травня на 30-ту сесію. Це остання сесія міської ради перед виборами нового голови. На сесію винесено 23 загальни питання та 64 земельних. Попри заяви про те, що всі питання робочі, така активність ради перед передачею влади у нові руки здається дещо підозрілою. Наступна сесія міської ради Кам'янця-Подільського буде присвячена набуттю повноважень новим міським головою.

Завтра виборчі дільниці відкриють для вас двері о сьомій ранку, будемо інформувати про перебіг виборів міського голови Кам'янця-Подільського впродовж дня.

 


<< Початок < Попер. 381 382 383 384 385 386 387 388 389 Наст. > Кінець >>

Результати 2287 - 2292 з 2334

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
17 гостей