УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Міністерство з питань житлово-комунального господарства інформує
Written by Міністерство з питань житлово-комунального господарства україни   
subota, 30 sichen` 2010

Останнім часом через ЗМІ певними особами розповсюджуються заклики до громадян не платити за комунальні послуги та не створювати ОСББ.

Міністерство ЖКГ закликає українців не реагувати на провокаційні заяви і акуратно сплачувати житлово-комунальні послуги. Житлово-комунальна сфера сьогодні знаходиться у дуже важкому стані і неплатежі можуть її не лише остаточно зруйнувати, але й позбавити мешканців навіть тих послуг що надаються. Сьогодні в галузі найнижчий рівень зарплат і лише через сумління працівників житлово-комунального господарства в наші оселі надходить тепло, газ, електрика, вода, прибираються сходи, подвір’я, вивозиться сміття. Нам нарешті потрібно зрозуміти, що надавачі і споживачі послуг однаково залежать один від одного – і коли одному стає гірше, це негайно відбивається на іншому.

В той же час МінЖКГ вважає, що громадяни повинні активно відстоювати свої права і вимагати від ЖЕКів, водоканалів та теплопостачальних організацій отримання послуг в повному обсязі та проведення перерахунків за неотримані або неякісні послуги. Для цього обов’язково потрібно заповнити акт-претензію і надати його постачальнику послуг. Бланк акту-претензії повинен бути в кожного споживача.

Також МінЖКГ проголошує, що альтернативи ОСББ немає. Це доводять і наші реалії і світовій досвід, тому дискусії на цю тему є не лише недоцільними, але й шкідливими - вони лише стримують реальну реформування житлово-комунального господарства.

МінЖКГ уважно слідкує за ситуацію з перерахунками за ненадані послуги з прибирання снігу в м. Києві і чекає від ЖЕКів, які вже отримали розпорядження влади про проведення перерахунків, практичних дій.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Original Xiaomi Mi Band 4 Smart Bracelet Heart Rate Monitor Xiaomi Mi Band 4 Global version with NFC Smart Watch -->
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
104 guests and 1 member online
shazkhan