УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
11 червня проходив черговий прийом громадян міським головою Анатолієм Нестеруком
Автор: Ruslan Nazarets   
24.06.10

На прийом до мера записалися 25 чоловік, прийнято 34. Серед головних звернень, а це майже 80% – питання надання житла. Крім того, мешканці звертаються по допомогу щодо ремонту своїх осель, будинків, під’їздів. Адже, більша частина житлового фонду міста потребує ремонту.

Мешканці Чехова 45 звернулися з турботою про те, що на зеленій зоні біля їхнього будинку планують збудувати дев’ятиповерхівку. Міський голова Анатолій Нестерук має намір зібрати комісію та особисто розглянути проблему.

Бобришев Юрій звернувся зі скаргою щодо внутрішньо дворового проїзду по Червоноармійській 45. Анатолій Макарович одразу в телефонному режимі надав доручення КП «МШД» усунути проблему.

Декілька звернень стосувалися проблеми працевлаштування. Гуриан Віктор Григорович звернувся до міського голови з проханням щодо працевлаштування онуки. Дівчина за фахом бухгалтер, має вищу економічну освіту. Після дзвінка мера стало відомо, що ймовірно дівчина працюватиме у філії «Приват-банку», що по вул. Огієнка.

Шейко Галина скаржилась на самовільно збудовані гаражі її сусідом. Управлінню архітектури дано доручення щодо перевірки вищезазначеного факту та усунення незконозбудованих гаражів. Інвалід 1-ої групи Шевченко Михайло звернувся з проханням про встановлення гаража біля його будинку. Клопотання стосовно дозволу були погоджені у ЖЕКу та в управлінні соціального захисту населення, Анатолій Макарович також позитивно вирішив це питання . Остання інстанція виконком, на якому члени комітету мають проголосувати за дане рішення.

Банішевська Зінаїда, пенсіонерка, що проживає по вул. Свідзінського 18 звернулася із скаргою на сусіда, який перекрив проїзд до її будинку. Як розповіла мешканка міста, проблема існує вже не один десяток років, але поки що вирішити її не вдається . Анатолій Макарович дав доручення у відповідні служби щодо усунення існуючої проблеми.

  Коментарі відсутні.
Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
153 гостей