УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
SaaS – програми як послуги
Written by Alex Andrushchak   
chetver, 02 hruden` 2010

SaaS (Software as а service) — це модель пропозиції програмного забезпечення споживачеві, при якій постачальник розробляє програмну систему, самостійно розміщує та керує нею забезпечуючи можливість використання замовниками через інтернет. Замовники платять не за володіння програмним забезпеченням як таким, а за його використання.

SaaS Model

Модель SaaS найкраще підходить для задач автоматизації бізнес-процесів і приваблива в першу чергу для малих та середніх компаній. Використання програмного забезпечення як послуги дозволяє почати використовувати бізнес ПЗ не вкладаючи значних коштів в сервери та купівлю ліцензій на програмне забезпечення. Ще однією з переваг SaaS є доступність бізнес-систем через інтернет, що дозволяє економити на офісних витратах, до того ж працювати можна з дому у режимі 24х7.

SaaS систему розміщено на технічному майданчику компанії, що надає послугу. Це дозволяє значно підвищити щвидкість реагування на проблеми у системі а також якість підтримки. Замовник послуг отримує тільки потрібний бізнес-функціонал не розпорошуючить на питання встановлення, експлуатації, підтримки програм.

Інший аспект це оперативність внесення змін в систему та виправлення помилок. Оскільки ПЗ розміщене на серверах надавача послуг, то ці питання він вирішує самостійно і у більш стислі терміни ніж для традиційного коробкового ПЗ. Клієнтам також пропонується збереження резервних копій даних та навіть “гаряче” резервування інформації.

На сьогодні бізнес ще мало знає про модель SaaS. Проте широке поширення широкосмугового доступу до мережі інтернет робить цю модель дуже привабливою як для споживачів так і для компаній розробників бізнес-ПЗ.

  No Comments.
You need to login or register to post comments.
< Prev   Next >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
We have
13 guests online