УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Формула 1. Гран-прі Італії, Монца
Автор: Alex Andrushchak   
14.09.08

Вчорашня кваліфікація відбулася за дощових умов і принесла сенсаційні результати. Переший поул у своїй кар'єрі здобув Себестьян Фетель, Торо Росо. Це також перший поул для Торо Росо!

Претенденти на титул Кімі Райконен та Льіс Хемільтон навіть не змогли пробитись до фіналу кваліфікації та стартуватимуть 14-м та 15-м відповідно. Феліпе Маса відправиться у гонку з 6-ї позиції. Найкраще з великої двійки кваліфікувався Хейкі Ковалайнен, фін другий. З третьої позиції у гонку відправиться Марк Вебер.

Пілоти вишиковуються на стартовій решітці. Мокро, гонка розпочинатиметься за машиною безпеки. Бюрдє заглох на стартовій решітці і буде змушений відправитись в гонку з піт-лейн. Сейфіті кар рушув, Бюрдє приєднується до хвоста пелетону.

Сейфіті-кар покидає трасу і ми у гонці. В першому повороті Ковалайнен попадає в бризки здійняті машиною Фетеля. Всі дуже обережні, ніяких пригод поки немає. Глок проходить Алонсо і виходить на 7-му позицію. На наступному колі Алонсо повертає собі втрачену позицію.

Глок зрізає другу шикану але повертається у гонку позаду Алонсо. Кулхард проходить Фізікелу і виходить на 11-ту позицію. Хемільтон спробував пройти Райконена але зрізав шикану. Компьютер показує, що Кулхард відкотився на 14-ту позицію. Райконен близько від Фізікели, це боротьба за 11-ту позицію.

На першому відрізку всі стартували на гумі для дуже мокрого асфальту. Розворот Глока, він повертається у гонку але втрачає декілька позицій. Фетель зрізає шикану але йому вдається втримати болід. Хемільтон застряв, як і Райконен, який ніяк не може пройти Фізікелу. Їх боротьбою може скористатись Хемільтон.

Райконен проходить Фізікелу у першій шикані і виходить на 11-ту позицію. Відрив Фетеля від Ковалайнена вже близько шести секунд. Хемільтон проходить Фізікелу. Загальна протяжність гонки 53 кола. Умови покращуються але ще дуже багато води на трасі.

Хемільтон проходить Райконена і виходить на 11-ту позицію. Бюрдє показує найкращий час в першому секторі але він останій у пелетоні. Маса атакує Росберга у боротьбі за 14-ту позицію. Місцями асфальт починає підсихати і гонщики шукають мокрі місця для оходолження гуми.

Компьютер показує, що Фізікела зупинився. Маса проходить Росберга і виходить на 4-ту позицію. Росберг повертає собі позицію а Хемільтон проходить Хайдфельда і виходить на 10-ту позицію. Маса знову проходить Росберга і виходить на 4-ту позицію.

Кращий час кола від Маси - 1:34.955. На повторі видно що зупинка Фізікели викликана контактом з Кулхадром. Хемільтон вже атакує Глока. Глок виїзджає на трава і пропускає Хемільтона. Відрив Фетеля вже 10 секунд. Барікело в піті, яку гуму він вибере? Хемільтон проходить Кубіцу.

На трасі очікується погіршення умов. Фетель в піті. Новий комплект наддощової гуми, 8.4 сек. Хемільтон проходить Алонсо і виходить на 7-му позицію. Глок проходить Кубіцу і виходить на 9-ту позицію. Кращий перший сектор від Алонсо. Фетель повернувся у гонку на 4-й позиції.

Глок проходить Алонсо в другій шикані. Хемільтон зрівнявся з Трулі. Він проходить Трулі але зрізає при цьому шикану, змушений повернути позицію Трулі. Макларен готовий до зупинки. Ковалайнен, Вебер та Маса у піті. Жоден не змінює тип гуми. Фетель повертає собі лідерство а Хемільтон проходить Трулі.

Бюрде та Батон у піті. Райконен ніяк не може пройти Хайдфельда. Маса повернувся у гонку позаду Райконена а Вебер попереду Хайдфельда. Хемільтон проходить Росберга і виходить на 2-у позицію. Райконен нарешті здолав Хайдфельда.

Глок в піті з 6-ї позиції. Кращий час кола від Хемільтона 1:34.324. Фетелю підказують, що всі його переслідувачі будуть зупинятись впродовж наступних трьох кіл. Трулі в піті з 4-ї позиції. Райконен в піті. Сутіл в піті також. Швидкий піт-стоп Райконена - 5.9 сек. Хемільтон всього в секунді позаду Фетеля зараз.

Хемільтон зупиняється з 2-ї позиції. Чи це не єдина зупинка? Довга зупинка, значить його заправили до кінця гонки, він повернувся на трасу 10-м. Росберг в піті. Кулхард в піті. Ніхто не змінює тип гуми. Проблема з заправкою в Росберга він втрачає деякий час.

Кулхард змінює гуму на звичайну дощову! Хайдфельд в піті з 7-ї позиції. Кулхадру непереливки на новій гумі, він зрізає першу шикану. Перша зупинка Бюрде. Алонсо в піті з 5-ї позиції. Алонсо також змінює гуму. Райконен проходить Трулі і виходить на 10-ту позицію.

Накаджіма в піті. Не зупинялись ще Кубіца та Піке. Маса в піті з 5-ї позиції. Переходить на звичайну дощову гуму. Росберг та Глок в піті, це контакт? Росберг переключається на звичайну дощову гуму. Ковалайнен, Кубіца та Вебер в піті. Всі переключаються на звичайну дощову гуму.

Райконен в піті. Трулі в піті. Маса проходить Вебера після того як його розвертає в Аскарі. Вебер повертається у гонку але втрачає кілька позицій. Фетель в піті. Райконен повертається у гонку на 13-й позиції. Піке все ще не зупинявся. Хемільтон в піті. Піке в піті. Кращий час кола від Маси - 1:33.601.

Хемільтон проходить Вебер у другій шикані на холодній гумі, дуже сміливо. Батон та Піке зрізають першу шикану, обоє без пошкоджень. Кращий час кола у першому секторі для Хемільтона. Сутіль в піті з 18-ї позиції. Кращий час кола від Хемільтона - 1:32.869. Хемільтон проїхав останнє кола на 2 секунди швидше від Маси.

Боротьба розгорнулась за 4-ту позицію між Алонсо, Вебером та Масою. Схоже, що Фетель тримає усе під контролем, його відрив від пелетону - 10 сек. Маса пройшов Хайдфельда але зайшов широко в наступний поворот і віддав позицію назад. Хемльтон вже наздогнав Масу.

Кулхард та Фетель обмінюються кращим часом у другому секторі. Райконен пройшов Накаджіму та вийшов на 13-ту позицію. За ним проскочив Глок. Барікело в піті. Кулхард втрачає час після виїзду на траву. Ще одна зупинка Сутіля. Кращий час кола від Райконена - 1:32.733.

Позиція Кімі не вселяє оптимізму, він бореться тільки за 10-ту позицію. Друга зупинка Батона. А Кімі обходить Кулхарда. Кращий час кола від Кубіци - 1:32.323 і відразу ж від Вебера - 1:32.024, і від Кімі - 1:31.691. Райконен наближається до Піке. Кімі проходить Піке і показує кращий час у першому секторі але це тільки 9-та позиція.

Кращий час кола від Кімі - 1:30.130. Контакт між Вебером та Хемільтоном в першій шикані при спробі обгону Вебером. Вебер змушений був зрізати шикану і залишився позаду Хемільтона. Кращий час кола від Райконена - 1:29.844 і де ж він був раніше?

Кулхард в піті, проблеми? Було зіткнення між Кулхардом та Накаджімою. Після нього на трасі залишились осколки. Команда попереджає Фетеля про це. Останнє коло.

Кращий час кола від Райконена - 1:29.144. Фетель і Торо Росо стають переможцями гран-прі Італії!!! Ковалайнен здобуває другу позицію. Третій Кубіца. Далі Алонсо, Хайдфельд, Маса, Хемільтон і Вебер. Найбільший сьогоднішній невдаха Кімі Райконен, який незважаючи на кращий час кола тільки 9-й.

У боротьбі за чемпіонство Маса відіграє одне очко у Хемільтона. По-справжньому несподіване гран-прі у Монці. До зустріччі 28 вересня на гран-прі Сингапуру!

Всі коментарі до гонок Формули 1 на сайті Кам'янець-Подільський Онлайн

Кам'янець-Подільський клуб вболівальників Формули 1.

 
Обговорення (1 коментарів)
Формула 1. Гран-прі Італії, Монца   29.09.2008 [08:05:08]
Обговорення статті: Формула 1. Гран-прі Італії, Монца

Назва: Формула 1. Сезон 2008. Етап 14 з 18. Гран-Прі Італії. Мегаспорт+РенТВТривалість: 01:18:02
Якість відео: SatRip
Кодек: XviD, контейнер: avi, бітрейт: 2503 кб/с, розмір кадру: 720x406
Аудіо #1: мова: українська, кодек: MP3, бітрейт: 128 кб/с
Аудіо #2: мова: російська, кодек: MP3, бітрейт: 128 кб/с
Аудіо #3: мова: оригінальна доріжка офиційної трансляції F1, кодек: MP3, бітрейт: 192 кб/с
#862

Вам необхідно авторизуватись або зареєструватись, щоб розміщувати коментарі.
< Попер.   Наст. >

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
314 гостей