УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 серпня 2015 року
Автор: Alex Andrushchak   
07.08.15

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/08/2015 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

 


Уточніть, чи правильно вам виплачується пенсія
Автор: УПФУ в м.Кам.-Под. та Кам.-Под. р-ні   
06.08.15
   З метою забезпечення правильності виплати пенсій пенсіонерам міста та району управлінням прооведено звірку баз даних, в результаті якої виявлено зверх 1 тисячі осіб, які протягом 2014 року не отримували доходу.
   Враховуючи зазначене, управління Пенсійного фонду в місті та районі, просить усіх пенсіонерів, хто звільнився з роботи, припинив (закрив) підприємницьку діяльність з'явитися до управління з трудовою книжкою, паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера та написати заяву, щоб надалі отримувати свою повну пенсійну виплату, а не як працююча особа.
   При цьому зауважуємо, що органи Пенсійного фонду за даними персоніфікованого обліку можуть працевлаштувати пенсіонера, щоб зменшити розміри переплат пенсій, але занести дані до пенсійної справи про звільнення пенсіонера з роботи, чи закриття підприємницької діяльності можливо лише, відповідно до Порядку при особистому зверненні пенсіонера, написанні заяви та наданні відповідних документів.
   Крім того, кожна особа, яка звертається до органів Пенсійного фонду вперше за призначенням будь-якої пенсійної виплати ( за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника) особисто пише заяву і ознайомлюється з її текстом, де зазначено, що про прийняття на роботу, звільнення з роботи, зміни в складі сім'ї, зміну місця проживання, виїзд за кордон на постійне місце проживання та інші обставини, що можуть вплинути на її пенсійне забезпечення, зобов'язується своєчасно повідомляти органи Пенсійного фонду.
   Просимо прийняти дану інформацію до уваги, а усіх, хто звільнився з роботи (припинив підприємницьку діяльність) звернутися до управління у відділ з обслуговування і розгляду звернень громадян ( кабінети 4,5,6 ) написати заяви ( якщо не звертались), щоб отримати свої недоотримані кошти.

   За додатковою інформацією звертатись до управління Пенсійного фонду України в м.Кам'янці-Подільському та Кам'янець-Подільському районі за адресою: м.Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 10 , або за телефоном "гарячої лінії" 3-38-94.
 


Хмельницькрибоохорона повідомляє!
Автор: Володимир   
03.08.15
Image

Наразі керівництво Держрибагентства поставило перед всіма

територіальними управліннями рибоохорони задачу – працювати прозоро, якісно та чесно, належним чином виконувати свої функціональні обов'язки, припинити незаконний вилов та браконьєрство на водоймах, оперативно реагувати на звернення громадськості, бути максимально відповідальними у виконанні своїх обов’язків. Хмельницькрибоохорона націлена на 100% реалізацію цих задач і показники нашої роботи будуть цьому підтвердженням. На сьогодні вже багато зроблено, але ми  не плануємо зупинятися на досягнутих результатах.

Зокрема, вже у  липні інспекторським складом Хмельницькрибоохорони в ході проведення заходів з охорони рибних запасів та інших водних біоресурсів на водоймах Хмельницької області було викрито 51 порушення правил рибальства, з них:

- 24 грубих порушень за ч.4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених сітко-снастевих знарядь лову;

- 3 порушення любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП;

- 15 порушень за ч. 1 ст. 881 КУпАП, пов’язаних з незаконним продажем риби на ринках;

- складено 9 безгосподарських актів по виявленню безгосподарських сіток на водоймах Хмельницької області.

Було затримано 42 порушника, накладено штрафів на суму – 7293 грн., в тому числі за постановами Управління на суму – 153 грн. та за постановами судів на суму – 7140 грн. Нараховано збитків, заподіяних рибному господарству України браконьєрським виловом, на загальну суму 16344,5 грн.

При цьому затримано 178,8 кг риби, вилучено 51 заборонене знаряддя лову.

По 39-ти справам, матеріали були направлені в районні суди для вирішення питання про притягнення порушників до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.85 КУпАП та ч. 1 ст. 881 КУпАП; 2 справи було передано в правоохоронні органи для відкриття кримінального провадження.

 


Шоковое видео аварии возле Каменца-подольского
Автор: Роман   
23.07.15


Подробности: https://www.facebook.com/roman.varshavskyy
 


«Київстар» запустив 3G у Кам’янці-Подільському
Автор: Ірина   
01.07.15
Після успішних технічних тестів мережі 3G у Кам’янці-Подільському, 27 червня послуга швидкісного мобільного інтернету стала доступною усім мешканцям та гостям міста. У Кам’янці-Подільскому та передмісті вже працює швидкісний мобільний інтернет за технологією 3G. Технічне тестування у місті проводилися у травні, після чого територія дії мережі була збільшена ще на 6 населених пунктів району – Довжок, Жовтневе, Зіньківці, Слобідка-Гуменецька, Кам’янка, Смотрич. Наразі усі мешканці та гості містечок можуть отримувати у мережі 3G «Київстар» послуги передачі даних зі швидкістю до 42 Мб/с. «Київстар надає послуги швидкісного мобільного інтернету однаково високої якості, як у великих містах, так і в малих містечках. Скрізь, де ми запускаємо мережу 3G, обсяги трафіку одразу стрімко зростають. Це свідчить про те, що абоненти вже давно чекали на сучасні мобільні технології, а мережа 3G нашої компанії здатна забезпечувати нові потреби споживачів. «Київстар» дає клієнтам якісний, доступний продукт, слідуючи нашій маркетинговій концепції «просто, інноваційно, краще», – зазначила Тетяна Суміна, директор з корпоративної стратегії «Київстар». Абоненти «Київстар» будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без заміни SIM-картки, і без якихось спеціальних налаштувань. Головне, аби телефон підтримував цю технологію. Тарифи на швидкісний мобільний інтернет залишаються тими ж, що і на інтернет за технологією EDGE. Також абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів, які спеціально орієнтовані на користувачів сучасних інтернет-технологій. За бажанням абоненти архівних тарифних планів можуть переключитися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G за умовами їх поточного тарифного плану. Крім того, за необхідності, абоненти можуть додатково підключати інтернет-пакети обсягом від 50 до 3000 мегабайт. У низці нових тарифних планів «Київстар» абоненти отримують додаткову перевагу – необмежений доступ до соціальних мереж. Сьогодні 3G-мережа «Київстар» вже працює у Львові, Києві, Одесі, Кам’янці-Подільскому, Іллічівську, Южному, Моршині, Трускавці, Борисполі, Броварах та ще десятках міст та містечок України. Скрізь, де стартує 3G, «Київстар» прагне забезпечити суцільне покриття, що охоплює велику зону передмістя, включно із територію прилеглих населених пунктів.
 


Представництво інтересів громадян у суді за новим Законом України «Про прокуратуру»
Автор: Прокуратура міста Кам’янця-Подільського   
27.06.15

Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

Так, відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», замовник, який має намір забудувати земельну ділянку у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається договором. 

Однак, не зважаючи на вищевикладене, а також те, що договори про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури укладені, не всі замовники будівництва в повному обсязі сплачують кошти в бюджет міста згідно укладених договорів.

Тому, за результатами проведеної перевірки, прокуратурою міста Кам'янець-Подільського заявлено позов про стягнення коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту з ФОП Шуляр І.Ф. на користь Кам’янець-Подільської міської ради в сумі 9 988,0 грн.

Слід зазначити, що плата коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Кам’янця-Подільського є доходами міського бюджету. Саме тому, ненадходження коштів до міського бюджету створює загрозу порушення балансу міжбюджетних відносин, а невиконання замовником будівництва своїх договірних зобов’язань щодо сплати коштів до бюджету створює перешкоди реалізації державою та органами місцевого самоврядування своїх завдань та функцій.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 13 - 18 з 2087

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Листопад 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
124 гостей та 1 користувач
ДядяСаша