УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Амбулаторно-поліклінічна нейрохірургічна служба Кам'янця-Подільського припиняє своє існування
Автор: Alex Andrushchak   
30.10.14
Юрій Лонтковський

ШАНОВНІ КАМ`ЯНЧАНИ !!!

Доводжу до Вашого відма, що з 1 листопада цього року амбулаторно-поліклінічна нейрохірургічна служба нашого рідного міста припиняє своє існування.

Сьогодні Лонтковському Юрію та Лонтковському Анатолію було вручене попередження про звільнення з роботи нейрохірурга міської поліклініки з 1 січня 2015 року. Абсолютно незалежно один від одного лікарями-нейрохірургами вищої категорії Лонтковським Анатолієм та Лонтковським Юрієм, враховуючи всю принизливість цієї події, було прийняте рішення про звільнення з посад нейрохірургів поліклініки з 1 листопада 2014 року за ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ.

Прошу довести до відома всіх кам`янчан, що нейрохірургічна допомога жителям міста та прилеглих регіонів поки що продовжує надаватись в нейрохірургічному стаціонарі міської лікарні № 1. З питань амбулаторної допомоги, на жаль, прийдеться звертатись у м.Хмельницький в обласну консультативну поліклініку.

Хочеться побажати керівнцтву міської поліклініки довгих років роботи і ще більш плідних та корисних звершень, так як скорочення посади нейрохірурга поліклініки призведе до небувалої економії коштів (близько 8 тисяч гривень на рік) та як наслідок до значного зростання якості поліклінічної допомоги !!!

Ось така ЛЮСТРАЦІЯ по КАМ`ЯНЕЦЬКІ !!! Слава УКРАЇНІ !!!

Джерело: Юрій Лонтковський, facebook

 


Василь Товкайло - 'Я розумію, що короля завжди «грає» свита...'
Автор: Alex Andrushchak   
28.10.14

Відкритий лист власнику бренду «Блок Петра Порошенка» Порошенку Петру Олексійовичу та першому номеру виборчого списку «Блоку Петра Порошенка» Кличку Віталію Володимировичу

Шановні Петре Олексійовичу та Віталію Володимировичу!
Впродовж декількох тижнів я збирався написати вам відкритого листа. І кожного разу знаходив для себе аргументи не робити цього. Але сьогодні, 22 жовтня, аргументів у мене забракло.

У Кам’янець-Подільському виборчому окрузі №193 зусиллями виборчого «Блоку Петра Порошенка» та політичної партії «УДАР» остаточно розчистили дорогу для регіонала-перебіжчика Володимира Мельниченка. Зі складу окружної виборчої комісії прибрали чесних, принципових представників Кам’янець-Подільського «УДАРу» Валентину Чечетову та Ганну Кузьменко-Мошак. Багатоходова «операція» по відчуженню кам’янецьких ударівців від виборчого процесу та максимальній підтримці Мельниченка майже завершилась. Про «заслуги» Мельниченка перед кам’янчанами промовчу. Про це достатньо сказав Геннадій Москаль.

Шановні очільники! Я розумію, що короля завжди «грає» свита, яка часто буває продажною. Але важко повірити, що без вашого відома якийсь клерк може дозволити собі не виконати рішення з’їзду – самовільно викреслити зі списку та не подати до ЦВК документи кандидата від «Блоку Петра Порошенка» по 193 виборчому окрузі голову Кам’янець-Подільської районної організації політичної партії «УДАР» Василя Ковальчука.

Переконаний, саме з вашого спільного благословення відбулося це та багато іншого. Якщо ні, то хотів би побачити покараних у цій політичній оборудці.

Василь Товкайло – голова Кам’янець-Подільської міськрайонної організації Народного Руху України початку 90-х років ХХ століття, голова Кам’янець-Подільської міської організації Української Народної Партії кінця 90-х – початку 2000-х років, комендант Кам’янець-Подільського наметового містечка часів Помаранчевої революції, координатор Кам’янець-Подільського майдану 2013-2014 років, поки ще голова Кам’янець-Подільської міської організації політичної партії «УДАР».
22 жовтня 2014 року

 


На виборах у Кам'янці-Подільському використовували "квочку"
Автор: Alex Andrushchak   
27.10.14

Журналісти громадського телебачення Поділля, Дмитро Романець та Олександр Кохан, розказують про нову технологію фальсифікації виборчого процесу "квочка", що застосовувалась на виборчих дільницях Кам'янця-Подільського:

 


Громадське телебачення Поділля повідомляє: У Кам'янці-Подільському Р. Яремі розмалювали машину
Автор: Alex Andrushchak   
21.10.14
Ростиславу Яремі розмалювали машину

Сьогодні зранку місцевому політичному діячу Ростиславу Яремі розмалювали автомобіль. Подія відбулася на одній із автостоянок мікрорайону Жовтневого, м. Кам'янець-Подільський.

Хто саме причетний до скоєння цього акту встановити не вдалось.

Сам Ярема не знає конкретних мотивів, оскільки, за його словами, не приймає участі у виборах ні як кандидат, ні як член політичного штабу.

Однак політичне забарвлення вбачає, оскільки машину розмалювали кольорами, які Ростислав Ярема використовує для агітації. Також, його волонтерський штаб займався поширенням листівок із закликами “не довіряти колишнім регіоналам”, що можливо і стало причиною скоєння правопорешення.

Джерело: Громадське телебачення Поділля

 


Відкритий чемпіонат Кам'янця-Подільського з боулдерінгу
Автор: Alex Andrushchak   
20.10.14

Запрошуємо всіх юних скелелазів поборотися за перемогу у відкритому чемпіонаті Кам'янець-Подільської ДЮСШ-5 з боулдерінгу, що відбудеться 22 листопада 2014 року на скеледромі міської ФАІС. Цікаві траси, гарні призи і весело проведений час гарантуємо!

1. Мета і завдання

  Змагання проводяться з метою:
 • розвитку скелелазіння і його популяризації серед дітей та юнацтва;
 • підвищення рівня майстерності спортсменів;
 • популяризації здорового та активного способу життя;
 • сприяння встановленню дружніх відносин між спортсменами різних міст.

2. Термін та місце проведення змагань

Змагання проводяться 22 листопада на скеледромі Кам’янець-Подільсьої ФАІС за адресою: м. Кам'янець-Подільський, вул. Годованця, буд. 26А.

3. Учасники змагань

  Змагання особисті і проводяться в наступних вікових групах:
 • юнаки та дівчата 2007 р.н. і мол., 2005 -2006 р.н., 2003–2004 р.н.;
 • юнаки та дівчата 2001–2002 р.н.;
 • юнаки та дівчата 1999–2000 р.н.;
 • юнаки та дівчата 1997–1998 р.н.;
 • юніори та юніорки 1995–1996 р.н.

Стартовий внесок – 10 грн. для учасників 2003 р.н. і молодше, 20 грн. для учасників 2002 р.н. і старше.

Всі учасники змагань повинні мати страховий поліс!

Можливі зміни в рамка вікові груп, залежно від кількості учасників.

Прочитати повністю...
 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 13 - 18 з 2048

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Квітень 2015
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
23 гостей