УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Книга О.Станіміра "Моя участь у визвольних змаганнях 1917-20 рр."
Автор: Олександр Бейлик   
06.10.15
Image

Нещодавно був запущений проект спрямований на друк книги-спогадів командира Визвольної війни, сотника УГА та УНР Осипа Станіміра: “Моя участь у визвольних змаганнях 1917-20 рр.” Оскільки події відбуваються у час, коли Кам'янець вимушено стає столицею УНР, автор присвячує нашому місту розділ у книзі, описує та аналізує тогочасну політичну і військову ситуацію у державі, бойові дії по прориву Кам'янець-Подільського котла та свою участь у них.

Друк цієї книги - соціальний, краудфандинговий проект спрямований на популяр зацію маловідомих сторінок нашої історії (в тому числі Кам'янця). Кожен, хто його підтримає, матиме можливість отримати електронний або друкований варіант цієї книги. Дізнайтесь деталі та підтримати проект можна тут! http://na-starte.com/project/kniga-moya-uchast-u-vizvolnih-zmagannyah-1917-20-rr/

 


Корупція на 50 гривень
Автор: Прокуратура міста Кам’янця-Подільського   
30.09.15

Прокуратурою міста за результатами здійснення нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях виявлено факт вчинення працівником міського відділу міліції правопорушення пов’язаного з корупцією.

Так, встановлено, що зазначений працівник, працюючи на посаді міліціонера ізолятора тимчасового тримання Кам'янець-Подільського МВ УМВСУ в Хмельницькій області, порушив, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» обмеження щодо одержання подарунків та в липні поточного року отримав від близького родича засудженого подарунок - грошові кошти у сумі 50 гривень, які останній йому надав як винагороду за те, що працівник ІТТ використовуючи свої службові повноваження та пов’язані з цим можливості, здійснив незаконну передачу мобільного телефону засудженому.

За вчинення вказаного правопорушення прокуратурою міста вказану особу притягнуто до відповідальності за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП, який скеровано до Кам'янець-Подільського міськрайонного суду.

За результатами розгляду адмінсправи, вказаного працівника ІТТ визнано винним у вчиненні правопорушення пов’язаного з корупцією та накладено на нього стягнення у виді штрафу 2040 грн.

 

 

Прокурор прокуратури

м.Кам’янець-Подільського                                                                               О. Рибіцький

 


Нововведення Закону України "Про судовий збір"
Автор: Прокуратура міста Кам’янця-Подільського   
30.09.15

1 вересня 2015 року набрав чинності Закон України від 22 травня 2015 року № 484-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору». Цим Законом вносяться зміни, зокрема, до Закону України «Про судовий збір» щодо об'єктів справляння судового збору (стаття 3 Закону), розмірів ставок судового збору (стаття 4 Закону), пільг щодо сплати судового збору (стаття 5 Закону), порядку сплати та порядку повернення судового збору (статті 6, 7 Закону). Крім того, статтю 9 Закону України «Про судовий збір» доповнено новою частиною другою, згідно якої суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.

Судовий збір - це збір, який стягується на території України за подання заяв, скарг до суду будь-якої інстанції, а також за видачу судами документів. Також до судового збору включено склад судових витрат.

Диференціація ставок судового збору тепер залежатиме від двох факторів:

- в залежності від виду особи позивача (заявника) - юридичної або фізичної особи (при цьому для фізичних осіб встановлюється значно менша ставка судового збору з метою забезпечення доступу до правосуддя);

- за характером спору (майнового або немайнового). Законом передбачено підвищення ставки судового збору при зверненні до вищої судової інстанції, через більшу витратність розгляду справ у судах апеляційної, касаційної інстанцій та Верховному суді.

Законодавець запропонував наступне:

1.     Зменшити кількість категорій судових справ, при розгляді яких судовий збір не сплачується.

Тепер судовий збір справлятимуть із заяви про обмеження цивільної дієздатності фізособи, визнання особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, а також заяви про надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності.

2.     Суттєво зменшити кількість платників, що звільняються від сплати судового збору.

З переліку пільговиків виключено позивачів у спорах, пов'язаних із дискримінацією, ряд держорганів (Мін’юст, АМКУ, ПФУ), прокуратуру, тощо.

3. Скасувати пільги стосовно сплати судового збору суб'єктами владних повноважень у разі коли судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень.

4. Відмінити право часткової сплати судового збору під час подання адміністративного позову майнового характеру.

5. Скасування норми щодо визначення розміру ставок судового збору у фіксованій грошовій сумі.

6. Збільшення розмірів ставок судового збору.

Таким чином, Законом підвищено ставки судового збору та скасовано звільнення від його сплати при зверненні до суду фіскальними органами, АМКУ, органами прокуратурами та іншими суб’єктами владних повноважень.

 

 

Прокурор прокуратури

м.Кам’янець-Подільського                                                                     І.Жоган

 


Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення з 01.08.2015 р. у Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
17.09.15

Тарифи для населення з 01.08.2015 року

Послуга Одиниця виміру Тариф, грн

Центральне опалення

кв. м 21,34
Гкал 645,65

Гаряче водопостачання з рушникосушником від гарячого водопостачання

куб. м 42,51
Гаряче водопостачання без рушникосушника від гарячого водопостачання куб. м 39,65

Водопостачання

куб. м 6,84

Водовідведення

куб. м 5,82

Технічне обслуговування

внутрішньобудинкових мереж

(дочірнє підприємство "Тепловода")

центральне опалення

кв. м 0,1584 - з лічильником 0,1406 - без лічильника

гаряче водопостачання

кв. м 0,0899

холодне водопостачання

кв. м 0,1517
Прочитати повністю...
 


Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень
Автор: Держенергонагляд   
20.08.15

Як заощадити на тарифах і допомогти енергетикам вирівняти добовий графік електричних навантажень

Враховуючи нинішню напружену ситуацію як з видобутком, так і з постачанням вугілля на теплові електростанції, питання забезпечення сталого електропостачання споживачам у денні та вечірні годиш доби залишається пріоритетним.

Добовий графік навантаження об’єднаної енергетичної системи України характеризується піком навантаження в години вечірнього максимуму і провалом навантаження в години нічної зони доби. При  цьому різниця між максимальним та мінімальним споживанням електричної потужності протягом доби у зимовий період складає понад 8000 МВт, а у літній - 5000 МВт. Це призводить до значних витрат палива на теплових електростанціях, через необхідність забезпечення щоденних пусків і зупинок близько 10 енергоблоків. Як наслідок, отримуємо перевитрати палива та зростання вартості електричної енергії яка виробляється.

Посприяти забезпеченню сталого функціонування об'єднаної енергетичної системи  України  можуть і споживачі, раціонально  регулюючи  режими споживання електричної енергії. Зокрема – зменшуючи споживання електричної потужності в години максимальних навантажень ОЕС України та збільшуючи навантаження на електромережі у нічні години доби.

Враховуючи, що в структурі електроспоживання України частка населення складає близько 30%, економічна зацікавленість споживачів у застосуванні енергоємних електроприладів в нічний час може стати дієвим чинником енергозбереження у масштабі цілої країни.

В Україні для розрахунків за електричну енергію застосовуються тарифи, диференційовані за періодами часу, з метою вирівнювання форми добового графіка навантаження.

Питома вага споживачів, які належать до групи «Промисловість» і які розраховуються за дифтарифами становить близько 50%. Разом з тим кількість побутових абонентів, які розраховуються за диференційованими тарифами, складає лише близько 0,8% від їх загальної кількості, а їхній обсяг споживання електроенергії у 2014 році склав   приблизно   2,0%   від загального споживання електричної енергії населенням.

Усе це свідчить про необізнаність населення з можливостями економії коштів при розрахунках за електроенергію залежно від періодів доби її користування.

З метою сприяння роботі енергосистеми України споживачам пропонується перехід на розрахунки за тарифами, диференційованими за періодами часу, для цього слід лише звернутись до місцевої електропостачальної організації із відповідною заявою.  Застосування таких тарифів дозволить дієво заощадити грошові кошти в оплаті за електроенергію, за умови здійснення наступних заходів:

для населення:

     використання більшого обсягу електричної енергії в нічні години доби (при двотарифному обліку електроенергії за спожиту електроенергію у період з 23 години до 7 години сплачується 50% від її вартості, за інші часи доби сплачується 100% вартості електроенергії);

     не застосування енергоємних електроприладів у період з 8 до 11 години та17 до 22 години;

для юридичних споживачів:

     перенесення часу роботи підприємств, які працюють в одну зміну, на нічні години доби, для тих, які працюють у першу та другу зміни - перенесення роботи другої зміни на нічні години доби;

     не застосування енергоємного обладнання як для опалення, так і в технологічних процесах у період з 8 до 11 години та з17 до 22 години.

     зниження підприємствами з безперервним циклом роботи навантаження у період з 8 до 22 години доби.

застосування на котельнях і теплоцентралях комунальної сфери модульних електричних теплових пунктів і автоматичного регулювання підігріву зворотної мережної води перед подачею її в котел, що дозволяє заощадити до 30% природного газу.

 

Начальник Кам’янець-Подільського відділення-

старший державний інспектор з енергетичного нагляду                    С. Смірнов

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 13 - 18 з 2093

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Лютий 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
20 гостей