УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кам'янець-Подільську школу обладнають комплектом енергоефективної техніки Electrolux
Автор: Наталія   
25.01.17

16 грудня в рамках соціального проекту «Зберігай власні гроші і енергоресурси України разом з Electrolux» відбувся розіграш комплекту енергоефективної техніки. Переможницею акції стала мешканка Кам'янця-Подільського Юлія Бойчук (https://vk.com/boychuck). Вона вже обрала школу, трудовий клас якої обладнають технікою, але поки її офіційно не оголошує - це стане приємним подарунком для навчального закладу.

«Як тільки дізналася про цей проект - одразу вирішила приєднатися. Вважаю такі ініціативи дуже правильними і своєчасними. Якщо ми будемо з дитинства формувати у дітей правильне ставлення до ресурсів, то зможемо виростити абсолютно нове покоління, якою будемо пишатися. Я просто щаслива, що отримала право зробити для однієї зі шкіл такий цінний подарунок», - коментує Юлія Бойчук.

У комплект увійдуть холодильник Electrolux Frigorifero EN3889MFX з класом енергоспоживання А++, посудомийна машина Electrolux ESL8825RA з самої високою енергоефективністю А+++ (30% економія), варильна поверхня Electrolux EHD96740FK з функцією EcoTimer™ для економної витрати електрики і духову шафу Electrolux OPEB9953X з класом енергоспоживання А+.

Прочитати повністю...
 


Підтримання державного обвинувачення упродовж 2016 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
21.01.17

Упродовж 2016 працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури з місцем дислокації в місті Кам’янець-Подільському прийнято участь у 216 судових засіданнях в Кам’янець-Подільському міськрайсуді за результатами яких судом винесено 129 обвинувальних вироків, з них 35 на підставі угод. У трьох випадках щодо підозрюваних застосовано примусові заходи медичного характеру. Судом закрито 45 кримінальних проваджень у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення.

За принципової позиції державних обвинувачів місцевої прокуратури судом не винесено жодного виправдувального вироку.

Крім того, 14.12.2016 Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено вирок стосовно громадянина Пекарського А.А., який в кінці квітня та на початку травня цього року за допомогою невстановленого предмету спричиняв тілесні ушкодження жінкам та дівчатам міста Кам’янець-Подільського.

Прочитати повністю...
 


Розгляд звернень, запитів та особистого прийому громадян в Кам’янець-Подільській місцевій прокурату
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
19.01.17

Упродовж часу з 01 січня по 31 грудня 2016 року до Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури надійшло 1209 звернень.

За вказаний період вирішено 408 звернення, з яких 27 задоволено, 755 звернень направлено в інші відомства для вирішення.

В порівнянні з 2015 роком, зменшилась кількість звернень з питань досудового розслідування (з 307 до 277), в тому числі зменшилася кількість звернень на дії слідчих поліції (з 172 до 140).

Прочитати повністю...
 


«Друга хвиля» електронного декларування розпочалась
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
19.01.17

Кам'янець-Подільською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Нагадуємо, що у 2016 році запрацювала нова система подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, що передбачена Законом України «Про запобігання корупції» .

Так, з початку роботи системи електронного декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чиновниками подано близько 128 тис. декларацій, які перебувають у відкритому доступі.

Починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

Під «другу хвилю» Е-декларування потрапляють усі посадові особи, що визначені зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону.

Слід пам’ятати, що несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чи подання завідомо неправдивих відомостей у такій деклараціє тягне за собою юридичну відповідальність аж до кримінальної.

Роз’яснюємо, що для подачі е-декларації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, використовується електронний цифровий підпис з використанням особистих ключів.

Для його отримання необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів, перелік яких розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login). Також на цьому сайті в рубриці «Законодавство» розділу «Декларування» оприлюднені роз’яснення  НАЗК з питань подання декларацій.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік необхідно подати суб’єктам декларування до 1 квітня 2017 року.

Прокурор місцевої поркуратури                                                            О. Рибіцький

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 січня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
05.01.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/01/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському

У 2016-му році усім кам'янчанам сумарно нараховано 87 899 947.11 грн. за опалення житла. При цьому максимальна сума нарахування на одного абонента склала - 3944.92 грн. за місяць.

 


Вітаємо з Новим роком!
Автор: Administrator   
31.12.16
Сердечно вітаємо вас з Новим роком!

Шановні друзі!

Сердечно вітаємо вас з Новим роком! Щиро бажаємо вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут, а прийдешній рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Щасливого Нового року та радісних свят!

З любов'ю, колектив ТОВ “Логік Ленд”.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 55 - 60 з 2184

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
13 гостей та 2 користувачів
SergeyPat ritatow