УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Підтримання державного обвинувачення місцевою прокуратурою упродовж І півріччя 2017 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
07.07.17

Упродовж 2017 працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури з місцем дислокації в місті Кам’янець-Подільському прийнято участь у 79 судових засіданнях в Кам’янець-Подільському міськрайсуді за результатами яких судом винесено 51 обвинувальний вирок, з них 6 на підставі угод. Судом закрито 28 кримінальних проваджень у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення.

За принципової позиції державних обвинувачів місцевої прокуратури судом не винесено жодного виправдувального вироку.

Крім того, 30.06.2017 Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено вирок стосовно громадян Іванова І.І. та Петрова П.П. які упродовж травня 2016 за попередньою змовою групою осіб вчинили 23 крадіжки з автомобілів на території міста Кам’янець-Подільського та в червні 2016 незаконно заволоділи двома автомобілями в м. Дунаївці.

Їх визнано винуватими у вчиненні вказаних діянь та з урахуванням ступеня суспільної небезпечності та тяжкості вчинених злочинів, за принципової позиції державного обвинувача, обвинувачених засуджено судом до 3 та 6  років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 


Розгляд звернень та особистий прийом громадян в Кам’янець-Подільській місцевій прокуратурі
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
07.07.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та наказу Генерального прокурора України здійснюється розгляд звернень та особистий прийом громадян. Упродовж першого півріччя поточного року працівниками місцевої прокуратури вирішено 174 звернення, 7 з них визнано обґрунтованим та задоволено. В інші відомства для вирішення направлено 272 звернення.

З числа вирішених 57% або 99 звернень стосувалися питань досудового розслідування, 19 – звернень з питань представництва, 1 – з питань участі у кримінальному провадженні в суді, 1 – з питань надання правової допомоги.

На особистому прийомі прийнято 116 громадян, з них 38 особисто керівником.

В доступному для громадян місці розміщено текст Закону України «Про звернення громадян», графіки прийому громадян оперативними працівниками прокуратури, графіки прийому громадян в прокуратурах вищого рівня, становлена скринька «Для звернень».

Також, в місцевій прокуратурі облаштована окрема кімната для прийому громадян обладнана відеоспостереженням.

Крім цього, у приміщеннях прокуратури у загальнодоступних місцях розміщено інформаційні стенди. На стенді знаходиться інформація про порядок складання, подання запитів на інформацію із зазначенням поштової адреси та адреси електронної пошти, номерів засобів зв’язку місцевої прокуратури, порядок оскарження рішень прокуратури як розпорядника інформації, форми запитів, витяги із Закону.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 липня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
06.07.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/07/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


У Кам’янці-Подільському викрито "Дім розпусти"
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
23.06.17

14 червня 2017 року за належного процесуального керівництва працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури та завдяки скоординованим заходам у взаємодії зі співробітниками ГУНП в Хмельницькій області на території міста Кам’янець-Подільського викрито «дім розпусти» замаскований під масажний салон у якому особи жіночої статі займались проституцією.

Встановлено, що починаючи з 2016 року по теперішній час, в м. Кам’янці-Подільському, невстановлені особи, за попередньою змовою, переслідуючи прямий умисел, направлений на здійснення протиправних дій в сфері культурного, духовного життя суспільства та громадської моралі в частині задоволення статевих потреб, спрямовану на порушення моралі суспільства щодо зв'язків між людьми для задоволення статевих потреб, усвідомлюючи небезпеку своїх дій, яка полягає у приниженні честі та гідності, створенні загрози поширення небезпечних хвороб та аморальності вказаного джерела доходу, з метою власної наживи втягнули та примушували до зайняття проституцією осіб жіночої статі.

При проведенні слідчих дій вказаних осіб викрито «на гарячому», а кошти за надання послух з проституції вилучено.

За вказаним фактом СВ Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 303 КК України.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділенням Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області

На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру особам, причетним до вказаного правопорушення.

 


Кримінальне провадження за фактом використання завідомо підробленого документа
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
16.06.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою у співпраці із співробітниками Служби безпеки України виявлено факт використання службовою особою одного з вищих навчальних закладів міста фіктивного диплому про вищу освіту.

Встановлено, що у 1998 році вказана особу використовуючи фіктивний диплом про вищу освіту влаштувалась працювати у вищий навчальний заклад, де і працює по даний час.

За цим фактом місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 червня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
07.06.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/06/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 55 - 60 з 2212

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
12 гостей та 1 користувач
batkobandera