УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Розгляд звернень, запитів та особистого прийому громадян в Кам’янець-Подільській місцевій прокурату
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
19.01.17

Упродовж часу з 01 січня по 31 грудня 2016 року до Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури надійшло 1209 звернень.

За вказаний період вирішено 408 звернення, з яких 27 задоволено, 755 звернень направлено в інші відомства для вирішення.

В порівнянні з 2015 роком, зменшилась кількість звернень з питань досудового розслідування (з 307 до 277), в тому числі зменшилася кількість звернень на дії слідчих поліції (з 172 до 140).

Прочитати повністю...
 


«Друга хвиля» електронного декларування розпочалась
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
19.01.17

Кам'янець-Подільською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Нагадуємо, що у 2016 році запрацювала нова система подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, що передбачена Законом України «Про запобігання корупції» .

Так, з початку роботи системи електронного декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чиновниками подано близько 128 тис. декларацій, які перебувають у відкритому доступі.

Починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

Під «другу хвилю» Е-декларування потрапляють усі посадові особи, що визначені зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону.

Слід пам’ятати, що несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чи подання завідомо неправдивих відомостей у такій деклараціє тягне за собою юридичну відповідальність аж до кримінальної.

Роз’яснюємо, що для подачі е-декларації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, використовується електронний цифровий підпис з використанням особистих ключів.

Для його отримання необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів, перелік яких розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login). Також на цьому сайті в рубриці «Законодавство» розділу «Декларування» оприлюднені роз’яснення  НАЗК з питань подання декларацій.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік необхідно подати суб’єктам декларування до 1 квітня 2017 року.

Прокурор місцевої поркуратури                                                            О. Рибіцький

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 січня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
05.01.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/01/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському

У 2016-му році усім кам'янчанам сумарно нараховано 87 899 947.11 грн. за опалення житла. При цьому максимальна сума нарахування на одного абонента склала - 3944.92 грн. за місяць.

 


Вітаємо з Новим роком!
Автор: Administrator   
31.12.16
Сердечно вітаємо вас з Новим роком!

Шановні друзі!

Сердечно вітаємо вас з Новим роком! Щиро бажаємо вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у ваш дім радість, затишок та добробут, а прийдешній рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Щасливого Нового року та радісних свят!

З любов'ю, колектив ТОВ “Логік Ленд”.

 


Держава недоотримала 90000 гривень через незаконне використання частини приміщення навч. закладу
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
15.12.16

Прокуратурою виявлено факт незаконного використання приватним підприємством частини корпусу одного з вищих навчальних закладів міста Кам’янець-Подільського. Про це повідомив керівник місцевої прокуратури Віталій Гриньків.

         Встановлено, що впродовж 2011-2016 років одним з приватних підприємств міста, під час здійснення своєї підприємницької діяльності, безоплатно використовувалася частина приміщення навчального корпусу, який перебуває на балансі вищого навчального закладу та відноситься до пам’ятки культурної спадщини місцевого значення, в результаті чого інтересам держави завдано істотної шкоди на загальну суму 90000 грн.

У подальшому, впродовж близько 5 років, вказане підприємство, під час здійснення своєї підприємницької діяльності, одержувало неправомірну вигоду, при цьому не сплачуючи оренду плату.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Досудове розслідування доручено Кам’янець-Подільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

На цей час проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення обставин вчинення даного кримінального правопорушення.

 

 


Представництво Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою прав та інтересів дітей
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
14.12.16

Упродовж поточного року при здійсненні представницької діяльності у сфері ювенальної юстиції Кам’янець-Подільської місцевою прокуратурою   застосовувались заходи кримінально-правового характеру - розпочато 5 кримінальних проваджень за фактами незаконного використання майна та бюджетних коштів у сфері освіти.

Також місцевою прокуратурою вживались заходи представницького характеру з метою захисту інтересів держави в сфері охорони дитинства. У поточному році заявлено 6 позовів із загальною сумою позовних вимог 310 тис. грн., з них 5 позовів на суму 256 тис. грн. задоволено, 40 тис. грн. добровільно відшкодовано, 139 тис. грн. стягнуто за рішеннями суду. Поновлено права 8 дітей.  

Упродовж поточного року ювенальними прокурорами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури забезпечено дотримання прав та інтересів дітей у 24 справах за позовами органів опіки та піклування про позбавлення батьківських прав.

Крім цього, протягом 2016 року судами першої інстанції за участі ювенальних прокурорів розглянуто 17 кримінальних проваджень стосовно неповнолітніх з ухваленням судових рішень.

У кожному конкретному випадку місцевою прокуратурою забезпечувалась принципова позиція щодо захисту прав і інтересів дітей при винесенні судом рішень, законність яких не оскаржувалась.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 19 - 24 з 2146

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
17 гостей та 2 користувачів
RobertCaf chapchidze.denka