УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Мер Кам'янця-Подільського поділиться досвідом про переведення міста на альтернативні джерела енергії
Автор: Мирослав   
23.02.17
Image

В умовах постійного зростання вартості енергоресурсів, а особливо – російської агресії, зменшення споживання і заміщення природного газу стало для нас не просто важливим, але й стратегічним. Кам’янець-Подільський можна сміливо назвати піонером впровадження альтернативних джерел енергії та енергоощадних технологій. В рамках Тижня альтернативної енергетики на конференції - 16 березня, Сімашкевич Михайло - Мер Кам'янця-Подільського поділиться досвідом про переведення міста на альтернативні джерела енергії. В рамках підготовки до конференцій, Михайло Євстафієвич поділився історією про впровадження енергоефективності в місті.

В Кам’янці-Подільському сьогодні успішно реалізуються проекти із заміщення газу твердими видами палива. Чому вирішили рухатися в бік альтернативної енергетики? Що вже зроблено?

 Завдяки проектам комунального підприємства «Міськтепловоденергія» та інвестиціям міжнародних фінансових організацій, Кам’янець-Подільський має ефективну альтернативу російському «блакитному паливу».

За період 2011-2016 років нам вдалось реалізувати ряд вагомих заходів та провести значну роботу в напрямку втілення проектів із реконструкції та модернізації обладнання. Наразі в місті вже працює шість котелень на спалюванні твердого палива – пелет із соломи, дерева та щепи деревини загальною потужністю 11,47 МВт. Також триває реконструкція котельні на вул. Тімірязєва, 123, де встановлено твердопаливний котел потужністю 2,5 МВт. Після завершення цієї реконструкції сумарна потужність твердопаливних котлів становитиме 18,9 МВт.

Пишаємося й ще одним проектом, який реалізується за кошти кредиту Світового банкубудівництвом новітньої теплоелектростанції, що працюватиме з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії газовими і твердопаливними котлами. Тут буде встановлено унікальну турбіну з модулем ОRS. Особливість роботи турбіни «органічний цикл Ренкіна» полягає у використанні рідини з температурою 200°С. Цей проект цілком заслуговує на звання ексклюзивного, адже Кам’янець стане п’ятим у світі і лише третім у Європі містом, яке використовуватиме цей сучасний метод виробництва теплової енергії.

Прочитати повністю...
 


Тарифи за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
19.02.17

Тарифи за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до класів будинків у м. Кам’янці-Подільському

Клас будинку Тариф кварт. плати грн. за 1м.кв. загальної площі з ПДВ За вивезен. та утил. ТПВ з ПДВ За обсл. та ремонт ліфтів з ПДВ Всього тариф з ПДВ
2 клас 1,526 0,344 0,38 2,25
3 клас 1,246 0,344 - 1,59
4 клас 1,116 0,344 - 1,46
5 клас 0,996 0,344 - 1,34
6 клас 0,866 0,344 - 1,21

Тарифи встановлено рішенням виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради від 09 лютого 2017 року № 150

Рішення набирає чинності з 15.02.2017 року.

Повний текст рішення - https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=ECE43D51F9A9D478!31832&ithint=file%2cdocx&app=Word&authkey=!AGa-l1fTxasSnWM


Попередні тарифи: Розрахунок нормативного тарифу квартирної плати на утримання житлових будинків, гуртожитків та прибудинкових територій м.Кам'янця-Подільського з 01.06.2008р

 


Прокуратура зобов’язала повернути самовільно захоплену земельну ділянку
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
17.02.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою під час вивчення матеріалів щодо додержання вимог законодавства у сфері використання земельних ділянок, виявлено факт самовільно зайняття земельної ділянки у старому місті, яка відноситься до земель історико-культурного призначення, нормативно-грошова оцінка якої становить 240 859 гривень

Встановлено, що власник одного з готельних комплексів міста, самовільно, всупереч установленому законом порядку, використовує земельну ділянку, розміром близько 240 кв. м., у якості парковки для автомобілів відвідувачів даного готельного комплекту, чим спричиняє державі збитків у зв’язку з самовільним використанням земельної ділянки історико-культурного призначення.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою скеровано до Кам’янець-Подільської міської ради лист з вимогою повернення самовільно захопленої ділянки у власність місцевої громади.

Прокурор місцевої прокуратури                                          В. Любинецький

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 лютого 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
07.02.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/02/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


Злочинність серед неповнолітніх упродовж 2016 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
03.02.17

Упродовж 2016 року Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою до суду направлено 6 кримінальних проваджень про кримінальні правопорушення, вчинені неповнолітніми (в 2015 році 9 кримінальних проваджень).

Також, зменшилась кількість неповнолітніх, які вступили в конфлікт із законом з 11 (2015 рік) до 6 осіб (2016 рік) .

3 неповнолітніх, які вчинили вказані кримінальні правопорушення є учнями навчальних закладів, інші троє – непрацюючі.

Двоє неповнолітніх вчинили кримінальні правопорушення у групі з дорослими.

Один неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення у стані алкогольного сп’яніння.

Злочини, які вчинялись неповнолітніми відносяться до кримінальних правопорушень проти особи і майнових прав громадян.

Відносно 1 неповнолітнього ухвалою слідчого судді Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Щодо інших неповнолітніх запобіжні заходи у виді тримання під варту не застосовувались.

Однією із причин вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень є неналежне виконання батьками, особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Аналізуючи злочинність серед неповнолітніх слід відмітити, що переважна більшість злочинів, які скоюють неповнолітні, носять корисливий характер.

Основними причинами злочинності серед неповнолітніх насамперед є:

- незадовільні умови виховання дітей у родинах;

- недостатня роль у вихованні підлітків з боку колективів навчальних закладів;

- допущення недоліків при проведенні профілактично-виховної роботи з боку спеціальних органів.

Прокурор місцевої прокуратури                                       Л. Васильєва

 


Запити на публічну інформацію
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
31.01.17

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура повідомляє, що 30.01.2017 місцевою прокуратурою створено окрему електронну адресу для отримання запитів на публічну інформацію – Ця адреса ел. пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Яваскрипт. , у зв’язку з чим, прохання в подальшому запити на публічну інформацію що стосуються Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького, Новоушицького районів та міста Кам’янця-Подільського, адресовані місцевій прокуратурі, направляти на вказану електронну адресу.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 19 - 24 з 2155

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
27 гостей та 3 користувачів
1992.pyotr10ka mikhail.tsyganenkovka KeraMoWeito