УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Тарифи на послуги комунального підприємства «Добробут» з 1 червня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
20.07.17

04 травня 2017 року № 452Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для комунального підприємства «Добробут»Відповідно до підпункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» із змінами та доповненнями, Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік», розпорядження міського голови від 07.02.2017 року № 53-р «Про розрахунки побудинкових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», розглянувши звернення комунального підприємства «Добробут» та розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг, виконавчий комітет вирішив:

1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП «Добробут» згідно з додатком 1.

2. Встановити перелік, періодичність та строки виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП «Добробут» згідно з додатком 2.

3. КП «Добробут» через засоби масової інформації довести дане рішення до відома споживачів.

4. Рішення набуває чинності з 01 червня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Г. Горшунова.

Прочитати повністю...
 


Тарифи на послуги комунального підприємства «Житловик» з 1 червня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
19.07.17

04 травня 2017 року № 451Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для комунального підприємства «Житловик»Відповідно до підпункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» із змінами та доповненнями, Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік», розпорядження міського голови від 07.02.2017 року № 53-р «Про розрахунки побудинкових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», розглянувши звернення комунального підприємства «Житловик» та розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг, виконавчий комітет вирішив:

1. Встановити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП «Житловик» згідно з додатками 1, 2.

2. Встановити перелік, періодичність та строки виконання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП «Житловик» згідно з додатком 3.

3. КП «Житловик» через засоби масової інформації довести дане рішення до відома споживачів.

4. Рішення набуває чинності з 01 червня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Г.Горшунова.

Прочитати повністю...
 


Тарифи на послуги ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія» з 1 червня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
14.07.17

04 травня 2017 року № 456Про встановлення тарифів на послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання та водовідведення для ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія», яка є складовою послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територійВідповідно до підпункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 № 1875-IV із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» із змінами та доповненнями, Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік», розпорядження міського голови від 07.02.2017 року № 53-р «Про розрахунки побудинкових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», розглянувши звернення дочірнього підприємства «Тепловода» комунального підприємства «Міськтепловоденергія» та розрахунки економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг, виконавчий комітет вирішив:

1. Встановити тарифи на послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання та водовідведення для ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія» згідно з додатком 1.

2. Встановити перелік, періодичність та строки виконання послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання та водовідведення для ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія» згідно з додатками 2, 3, 4.

3. ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія» через засоби масової інформації довести дане рішення до відома споживачів.

4. Рішення набуває чинності з 01 червня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Г.Горшунова.

Прочитати повністю...
 


Представницька діяльність місцевої прокуратури в І півріччі 2017 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
10.07.17

В першому півріччі 2017 року Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою пред’явлено до суду 31 позов на захист інтересів держави у справах, на суму понад 34 млн. грн. Окрім того, з початку звітного року судом відкрито провадження за позовами місцевої прокуратури на суму понад 92 млн. грн.

За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в державну власність повернуто земель загальною площею 33 га. Виявлено 8 кримінальних правопорушень, відомості про які внесено до ЄРДР (ч. 4 ст. 358 КК України/  ч.1 ст. 190 КК України/ ч. 1 ст. 366 КК України/ ч. 1 ст. 191 КК України/ ч. 1 ст. 358 КК України/ ч. 1 ст. 365-2 КК України/ ч. 1 ст. 364-1, ч.1 ст. 366 КК України).

В поточному році прокуратурою активізувалась діяльність щодо стягнення збитків за використання землі без правовстановлюючих документів. Заявлено 3 позови стосовно земель площею понад 8 га, вартістю понад 1 млн. грн. На даний час вказані позови знаходяться на розгляді Господарського суду Хмельницької області.

Окрім того, місцевою прокуратурою вживаються активні заходи щодо повернення незаконно наданих земель у приватну власність, розташованих у прибережній захисній смузі. Заявлено 3 позови стосовно земель площею понад 4 га, вартістю понад 100 тис. грн. На даний час вказані позови знаходяться на розгляді в суді.

 


Підтримання державного обвинувачення місцевою прокуратурою упродовж І півріччя 2017 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
07.07.17

Упродовж 2017 працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури з місцем дислокації в місті Кам’янець-Подільському прийнято участь у 79 судових засіданнях в Кам’янець-Подільському міськрайсуді за результатами яких судом винесено 51 обвинувальний вирок, з них 6 на підставі угод. Судом закрито 28 кримінальних проваджень у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення.

За принципової позиції державних обвинувачів місцевої прокуратури судом не винесено жодного виправдувального вироку.

Крім того, 30.06.2017 Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено вирок стосовно громадян Іванова І.І. та Петрова П.П. які упродовж травня 2016 за попередньою змовою групою осіб вчинили 23 крадіжки з автомобілів на території міста Кам’янець-Подільського та в червні 2016 незаконно заволоділи двома автомобілями в м. Дунаївці.

Їх визнано винуватими у вчиненні вказаних діянь та з урахуванням ступеня суспільної небезпечності та тяжкості вчинених злочинів, за принципової позиції державного обвинувача, обвинувачених засуджено судом до 3 та 6  років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 


Розгляд звернень та особистий прийом громадян в Кам’янець-Подільській місцевій прокуратурі
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
07.07.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та наказу Генерального прокурора України здійснюється розгляд звернень та особистий прийом громадян. Упродовж першого півріччя поточного року працівниками місцевої прокуратури вирішено 174 звернення, 7 з них визнано обґрунтованим та задоволено. В інші відомства для вирішення направлено 272 звернення.

З числа вирішених 57% або 99 звернень стосувалися питань досудового розслідування, 19 – звернень з питань представництва, 1 – з питань участі у кримінальному провадженні в суді, 1 – з питань надання правової допомоги.

На особистому прийомі прийнято 116 громадян, з них 38 особисто керівником.

В доступному для громадян місці розміщено текст Закону України «Про звернення громадян», графіки прийому громадян оперативними працівниками прокуратури, графіки прийому громадян в прокуратурах вищого рівня, становлена скринька «Для звернень».

Також, в місцевій прокуратурі облаштована окрема кімната для прийому громадян обладнана відеоспостереженням.

Крім цього, у приміщеннях прокуратури у загальнодоступних місцях розміщено інформаційні стенди. На стенді знаходиться інформація про порядок складання, подання запитів на інформацію із зазначенням поштової адреси та адреси електронної пошти, номерів засобів зв’язку місцевої прокуратури, порядок оскарження рішень прокуратури як розпорядника інформації, форми запитів, витяги із Закону.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 49 - 54 з 2210

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
8 гостей