УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 березня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
06.03.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/03/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


Повноваження органів прокуратури в умовах законодавчих змін
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
03.03.17
З набранням чинності 26 жовтня 2014 року окремих положень нового Закону України «Про прокуратуру» прокуратура  позбавлена права проводити перевірки за заявами та скаргами, які вирішувалися в межах цієї функції шляхом витребування матеріалів, призначення ревізій, виділення спеціалістів, отримання доступу до документів, відібрання пояснень осіб, винесення документів прокурорського реагування.
Представницька функція органів прокуратури також зазнала суттєвих обмежень – прокурор не зможе представляти інтереси громадянина в суді навіть у тих нечисленних випадках, право на яке надано Законом України від 14 жовтня 2014 року «Про прокуратуру».  Із набранням чинності змін до Конституції України щодо правосуддя прокурор здійснює лише представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом. Представництво прокурором інтересів держави в суді полягає у здійсненні процесуальних та інших дій, спрямованих на захист інтересів держави, у порядку, встановленому законом. Прокурор користується процесуальними повноваженнями відповідної сторони процесу. Слід зауважити, що прокурору законодавчо заборонено представляти в суді інтереси держави в особі державних компаній, а також у правовідносинах, пов’язаних із виборчим процесом, проведенням референдумів, діяльністю Верховної Ради України, Президента України, створенням та діяльністю засобів масової інформації, а також політичних партій, релігійних організацій, організацій, що здійснюють професійне самоврядування, та інших громадських об’єднань.
Водночас, на органи прокуратури України покладено функції підтримання публічного обвинувачення в суді, а також організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження, нагляду за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку.
Як і раніше, прокуратура, відповідно до вимог чинного законодавства, продовжує виконувати функції досудового розслідування, а також нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, до початку функціонування органів, яким законом будуть передані ці функції.
В умовах реформування прокуратури України діяльність прокурора ускладнюється через постійні зміни чинного законодавства, функціональну невизначеність та існування правових колізій. Так, до прокуратури продовжує надходити значна кількість звернень, вирішення яких не входить до її компетенції (відповідно до чинного законодавства).  
Вивчення таких звернень, перенаправлення до уповноважених органів, письмове інформування прокуратурою заявників займає не лише дорогоцінний час громадян, а й позбавляє їх можливості оперативного поновлення порушених прав.
Тому, насамперед заявникам перед поданням відповідної заяви чи скарги необхідно визначитися, до компетенції якого органу влади, контролю чи місцевого самоврядування належить вирішення тих чи інших питань.
Прочитати повністю...
 


РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПРОКУРАТУРИ ЩОДО ДОДЕРЖАННЯ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН ТА ПРАВ ЛЮДИНИ
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
28.02.17

Прокуратура України відповідно до перехідних положень Конституції України продовжує виконувати функцію нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою регулярно проводяться перевірки щодо додержання законів уповноваженими органами та суб’єктами, які здійснюють діяльність у вказаній сфері, а в разі виявлення порушень вносяться відповідні акти реагування.

Зокрема, місцевою прокуратурою протягом 2016 року за результатами комплексних та щомісячних перевірок ІТТ №6 ГУНП в області, щоквартальних перевірок Кам’янець-Подільського МРВ КВІ УДПтС України в області, перевірок Кам’янець-Подільського МВ УДМС України в області та Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в області внесено 15 актів реагування щодо усунення порушень та додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства, задля додержання конституційних прав громадян та прав людини, передбачених Європейською конвенцією про захист прав людини та основоположних свобод.

За результатами розгляду даних актів реагування 6 посадових осіб у 2016 році притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

При цьому, вже у 2017 році протягом двох місяців Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою внесено 7 актів реагування щодо додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Робота на вказаному напрямі відповідно до перехідних положень Конституції України продовжується на період набрання чинності законом про створення подвійної системи регулярних пенітенціарних інспекцій.

Прокурор місцевої прокуратури                                                           О.Лозінський

 


Мер Кам'янця-Подільського поділиться досвідом про переведення міста на альтернативні джерела енергії
Автор: Мирослав   
23.02.17
Image

В умовах постійного зростання вартості енергоресурсів, а особливо – російської агресії, зменшення споживання і заміщення природного газу стало для нас не просто важливим, але й стратегічним. Кам’янець-Подільський можна сміливо назвати піонером впровадження альтернативних джерел енергії та енергоощадних технологій. В рамках Тижня альтернативної енергетики на конференції - 16 березня, Сімашкевич Михайло - Мер Кам'янця-Подільського поділиться досвідом про переведення міста на альтернативні джерела енергії. В рамках підготовки до конференцій, Михайло Євстафієвич поділився історією про впровадження енергоефективності в місті.

В Кам’янці-Подільському сьогодні успішно реалізуються проекти із заміщення газу твердими видами палива. Чому вирішили рухатися в бік альтернативної енергетики? Що вже зроблено?

 Завдяки проектам комунального підприємства «Міськтепловоденергія» та інвестиціям міжнародних фінансових організацій, Кам’янець-Подільський має ефективну альтернативу російському «блакитному паливу».

За період 2011-2016 років нам вдалось реалізувати ряд вагомих заходів та провести значну роботу в напрямку втілення проектів із реконструкції та модернізації обладнання. Наразі в місті вже працює шість котелень на спалюванні твердого палива – пелет із соломи, дерева та щепи деревини загальною потужністю 11,47 МВт. Також триває реконструкція котельні на вул. Тімірязєва, 123, де встановлено твердопаливний котел потужністю 2,5 МВт. Після завершення цієї реконструкції сумарна потужність твердопаливних котлів становитиме 18,9 МВт.

Пишаємося й ще одним проектом, який реалізується за кошти кредиту Світового банкубудівництвом новітньої теплоелектростанції, що працюватиме з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії газовими і твердопаливними котлами. Тут буде встановлено унікальну турбіну з модулем ОRS. Особливість роботи турбіни «органічний цикл Ренкіна» полягає у використанні рідини з температурою 200°С. Цей проект цілком заслуговує на звання ексклюзивного, адже Кам’янець стане п’ятим у світі і лише третім у Європі містом, яке використовуватиме цей сучасний метод виробництва теплової енергії.

Прочитати повністю...
 


Тарифи за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у Кам'янці-Подільському
Автор: Alex Andrushchak   
19.02.17

Тарифи за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відповідно до класів будинків у м. Кам’янці-Подільському

Клас будинку Тариф кварт. плати грн. за 1м.кв. загальної площі з ПДВ За вивезен. та утил. ТПВ з ПДВ За обсл. та ремонт ліфтів з ПДВ Всього тариф з ПДВ
2 клас 1,526 0,344 0,38 2,25
3 клас 1,246 0,344 - 1,59
4 клас 1,116 0,344 - 1,46
5 клас 0,996 0,344 - 1,34
6 клас 0,866 0,344 - 1,21

Тарифи встановлено рішенням виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради від 09 лютого 2017 року № 150

Рішення набирає чинності з 15.02.2017 року.

Повний текст рішення - https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=ECE43D51F9A9D478!31832&ithint=file%2cdocx&app=Word&authkey=!AGa-l1fTxasSnWM


Попередні тарифи: Розрахунок нормативного тарифу квартирної плати на утримання житлових будинків, гуртожитків та прибудинкових територій м.Кам'янця-Подільського з 01.06.2008р

 


Прокуратура зобов’язала повернути самовільно захоплену земельну ділянку
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
17.02.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою під час вивчення матеріалів щодо додержання вимог законодавства у сфері використання земельних ділянок, виявлено факт самовільно зайняття земельної ділянки у старому місті, яка відноситься до земель історико-культурного призначення, нормативно-грошова оцінка якої становить 240 859 гривень

Встановлено, що власник одного з готельних комплексів міста, самовільно, всупереч установленому законом порядку, використовує земельну ділянку, розміром близько 240 кв. м., у якості парковки для автомобілів відвідувачів даного готельного комплекту, чим спричиняє державі збитків у зв’язку з самовільним використанням земельної ділянки історико-культурного призначення.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою скеровано до Кам’янець-Подільської міської ради лист з вимогою повернення самовільно захопленої ділянки у власність місцевої громади.

Прокурор місцевої прокуратури                                          В. Любинецький

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 49 - 54 з 2188

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
19 гостей та 3 користувачів
GordonNuh ritatow grokholtsev.slavaka