УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Прокуратурою вжито заходи представницького характеру щодо поновлення прав громадян.
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
05.02.18

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою за результатами представницької діяльності виявлено факт незаконного звільнення працівника одного з навчальних закладів міста Кам’янець-Подільського.

Відповідно до ст. 237 КЗпП України, на службову особу, яка винна в незаконному звільненні, покладено обов’язок покрити шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації у зв’язку з оплатою працівникові часу вимушеного прогулу або часу виконання оплачуваної роботи. Такий обов’язок покладено, якщо звільнення здійснено з порушенням закону або якщо власник чи уповноважений ним орган затримав виконання рішення суду про поновлення на роботі.

Згідно п. 8 ст. 134 КЗпП України, працівники несуть матеріальну відповідальність у повному розмірі шкоди, заподіяної з їх вини підприємству, установі організації у випадку коли службова особа вини в незаконному звільнення.

У зв’язку із цим, 21.08.2017 Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою заявлено позов і інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України та одного з навчальних закладів міста до керівника вказаного закладу про стягнення матеріальної шкоди, заподіяної в результаті незаконного звільнення працівника в сумі понад 18 тис. гривень, який 18.12.2017 задоволений Кам’янець-Подільським міськрайонним судом, а 24.01.2018 добровільно сплачено заподіяну матеріальну шкоду на користь державного закладу.

 


Кір серед кам’янчан
Автор: Кам'янець-Подільський міськрайвідділ ДУ"ХОЛЦ МОЗУ   
26.01.18

Кам’янець-Подільський міськрайвідділ Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний відділ МОЗ України» інформує кам’янчан про те, що з 4-х випадків кору, які були зареєстровані на минулому тижні серед мешканців міста, у 2-х хворих діагноз підтверджено лабораторно у вірусологічній лабораторії м. Хмельницького – це мама та 9-місячна дитина, у тата діагноз змінено на пневмонію, 4-й хворий учень ЗОШ №6 лікується в ЦРЛ, у нього теж відібрана сироватка крові на визначення антитіл до вірусу кору, але результатів ще немає. Як повідомлялось раніше із 3-х хворих дитина 9 місяців не щеплена проти кору, так як ще не підлягала по віку, даних за щеплення мами немає, школяр щеплений двічі, останнє щеплення 4 роки тому.

В домашніх осередках інфекції працівниками ПМСД проводиться медичне спостереження за контактними, у школі - медичними працівниками шкільно-дошкільного відділу дитячої поліклініки. В осередках активно проводяться щеплення проти кору – з 19.01 по 25.01 щеплено 72 учні школи та 1 дитина з домашнього вогнища. Наразі більше хворих не зареєстровано. Протиепідемічні заходи тривають.

Всіх кам’янчан, хто не щеплений проти кору закликаємо до щеплень, які проводяться у щеплювальному кабінеті дитячої поліклініки, організовані діти можуть щепитись у дитячих загальноосвітніх закладах міста.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 січня 2018 року
Автор: Alex Andrushchak   
10.01.18

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/01/2018 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


«Відповідальність за порушення Закону України «Про запобігання корупції»
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
11.12.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» з боку депутатів Кам’янець-Подільської міської ради, які упродовж поточного року всупереч Закону не повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни майнового стану.

У зв’язку з виявленими порушеннями норм Закону, місцевою прокуратурою скеровано 4 листа до Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України для проведення перевірки та вирішення питання щодо притягнення до відповідальності у відповідності до вимог чинного законодавства.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 грудня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
07.12.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/12/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


Кір не відступає!
Автор: Кам'янець-Подільський міськрайвідділ ДУ"ХОЛЦ МОЗУ   
16.11.17

Як стало відомо, у Запорізькій області зареєстровано спалах кору у 14-ти дітей с. Кушугум, всі діти були не щепленими проти даної інфекції. В зв’язку з цим інформуємо кам’янчан, що крім 2 випадків кору, які були завезені в наше місто з Одеської області у червні поточного року, більше хворих кором не зареєстровано. Всього по області з початку року зареєстровано 9 випадків кору, поодинокі випадки реєструвались в Білогірському, Дунаєвецькому, Чемеровецькому та Теофіпольському районах та в містах Хмельницькому та Кам’янець-Подільському. Висока захворюваність та спалахи в дитячих організованих колективах зареєстровані у Івано-Франківській, Одеській, Волинській та Тернопільській областях, загалом в Україні в поточному році перехворіло понад 1,5 тис. осіб, 2 хворих померло через ускладнення. Найефективнішим методом профілактики проти кору є вакцинація, тому нагадуємо, хто ще не прищепив свої дітей проти кору згідно з діючим в Україні календарем щеплень – не зволікайте, аби уникнути хвороби та її грізних ускладнень.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 49 - 54 з 2235

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
136 гостей