УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
«Збережемо Смотрицький каньйон»
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
14.12.16

Проведеним Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою вивченням встановлено, що 11.02.2016 комісією Кам’янець-Подільської міської ради проведено обстеження зелених насаджень на об’єкті природно-заповідного фонду - в каньйоні р. Смотрич, на відрізку від кладки під Новопланівським мостом до шлюзів та визначено зелені насадження, що підлягають видаленню, про що складено акт №13.

Рішенням виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради № 205 від 18.02.2016 «Про затвердження актів обстеження зелених насаджень що підлягають видаленню», затверджено акти №9,13,15 комісійного обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню, надано дозвіл представнику виконавця робіт провести видалення зелених насаджень за рахунок міського бюджету.

Зазначене рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради №205 від 18.02.2016 прийняте та ордер Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради видано всупереч вимог закону та підлягають скасуванню у зв’язку з тим, що «Смотрицький каньйон» є об’єктом природно-заповідного фонду.

Під час проведення вивчення встановлено, що на території м. Кам’янець-Подільського, в межах геологічної пам'ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон» на площі 1 га проведено рубку зелених насаджень. Дані роботи проводились без затвердженого проекту оцінки впливу (екологічної експертизи) та без встановлених лімітів на використання природних ресурсів у межах зазначеного об’єкту природно - заповідного фонду, що є порушенням чинного законодавства.

Рішенням Хмельницького окружного адміністративного суду від 07.12.2016 задоволено позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, вказане рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради визнано неправомірним та скасовано.

Наразі рішення в законну силу не вступило.

 


У Кам'янці-Подільському з’явився 3G інтернет від Vodafone
Автор: Ярина Бравчук   
07.12.16

Vodafone Україна забезпечила 3G покриття у Кам'янці-Подільському. Про це компанія повідомляє на власному сайті. Завдяки доступному швидкісному мобільному інтернету мешканці міста зможуть користуватися новими, не доступними раніше послугами, такими як Vodafone TV (мобільне телебачення), Vodafone Music (онлайн музика) та Vodafone Books (електронна бібліотека).

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 грудня 2016 року
Автор: Alex Andrushchak   
07.12.16

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/12/2016 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


5 варіантів керувати ТЗ на іноземній реєстрації
Автор: Пархоменко Вадим   
07.11.16

Як законно керувати транспортним засобом з іноземною реєстрацією в Україні

Існує принаймні п’ять най поширених способів, як не платити державі і при цьому цілком законно їздити на авто по Україні з іноземною реєстрацією. Українськими автошляхами їздить все більше автомобілів з іноземними номерами. Але за кермом цих машин – зовсім не іноземці, а наші співвітчизники.

Будь-які транспортні засоби, які в’їжджають в Україну, повинні бути розмитнені і зареєстровані протягом 10 днів з моменту перетину державного кордону. Про це свідчить ст. 95 Митного кодексу. Саме протягом цього періоду слід сплатити ввізне мито, ПДВ, акцизний податок і поставити автомобіль на облік.

Але є принаймні п’ять способів, як не платити державі і при цьому цілком законно їздити на машині по Україні з іноземними номерами:

Прочитати повністю...
 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 листопада 2016 року
Автор: Alex Andrushchak   
04.11.16

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/11/2016 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському
 


Ференц Ліст
Автор: Володимир   
27.10.16
29 жовтня в м. Кам'янець-Подільський по вул. Татарська 20 (приміщення кафедрального костьолу святих апостолів Петра і Павла) в 14,00 відбудеться 7-ма Лістівська мистецька ассамблея. Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.
 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 49 - 54 з 2170

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
11 гостей