УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Кір серед кам’янчан
Автор: Кам'янець-Подільський міськрайвідділ ДУ"ХОЛЦ МОЗУ   
26.01.18

Кам’янець-Подільський міськрайвідділ Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний відділ МОЗ України» інформує кам’янчан про те, що з 4-х випадків кору, які були зареєстровані на минулому тижні серед мешканців міста, у 2-х хворих діагноз підтверджено лабораторно у вірусологічній лабораторії м. Хмельницького – це мама та 9-місячна дитина, у тата діагноз змінено на пневмонію, 4-й хворий учень ЗОШ №6 лікується в ЦРЛ, у нього теж відібрана сироватка крові на визначення антитіл до вірусу кору, але результатів ще немає. Як повідомлялось раніше із 3-х хворих дитина 9 місяців не щеплена проти кору, так як ще не підлягала по віку, даних за щеплення мами немає, школяр щеплений двічі, останнє щеплення 4 роки тому.

В домашніх осередках інфекції працівниками ПМСД проводиться медичне спостереження за контактними, у школі - медичними працівниками шкільно-дошкільного відділу дитячої поліклініки. В осередках активно проводяться щеплення проти кору – з 19.01 по 25.01 щеплено 72 учні школи та 1 дитина з домашнього вогнища. Наразі більше хворих не зареєстровано. Протиепідемічні заходи тривають.

Всіх кам’янчан, хто не щеплений проти кору закликаємо до щеплень, які проводяться у щеплювальному кабінеті дитячої поліклініки, організовані діти можуть щепитись у дитячих загальноосвітніх закладах міста.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 січня 2018 року
Автор: Alex Andrushchak   
10.01.18

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/01/2018 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


«Відповідальність за порушення Закону України «Про запобігання корупції»
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
11.12.17

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» з боку депутатів Кам’янець-Подільської міської ради, які упродовж поточного року всупереч Закону не повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни майнового стану.

У зв’язку з виявленими порушеннями норм Закону, місцевою прокуратурою скеровано 4 листа до Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України для проведення перевірки та вирішення питання щодо притягнення до відповідальності у відповідності до вимог чинного законодавства.

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 грудня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
07.12.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/12/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання

 


Кір не відступає!
Автор: Кам'янець-Подільський міськрайвідділ ДУ"ХОЛЦ МОЗУ   
16.11.17

Як стало відомо, у Запорізькій області зареєстровано спалах кору у 14-ти дітей с. Кушугум, всі діти були не щепленими проти даної інфекції. В зв’язку з цим інформуємо кам’янчан, що крім 2 випадків кору, які були завезені в наше місто з Одеської області у червні поточного року, більше хворих кором не зареєстровано. Всього по області з початку року зареєстровано 9 випадків кору, поодинокі випадки реєструвались в Білогірському, Дунаєвецькому, Чемеровецькому та Теофіпольському районах та в містах Хмельницькому та Кам’янець-Подільському. Висока захворюваність та спалахи в дитячих організованих колективах зареєстровані у Івано-Франківській, Одеській, Волинській та Тернопільській областях, загалом в Україні в поточному році перехворіло понад 1,5 тис. осіб, 2 хворих померло через ускладнення. Найефективнішим методом профілактики проти кору є вакцинація, тому нагадуємо, хто ще не прищепив свої дітей проти кору згідно з діючим в Україні календарем щеплень – не зволікайте, аби уникнути хвороби та її грізних ускладнень.

 


Обережно – менінгококова інфекція!
Автор: Кам'янець-Подільський міськрайвідділ ДУ"ХОЛЦ МОЗУ   
10.11.17

Однією із глобальних світових проблем та чи не найчастішою причиною смерті дітей від інфекційних хвороб є менінгококова інфекція. Ось і нещодавно в м. Києві зареєстровано спалах на дану хворобу. На жаль не обійшлося без смертельних випадків. Не оминає дана проблема і Камянеччину. Так за останні 5 років захворіло на менінгококову інфекцію 6 осіб, 1 дитина померла.

Що ж це таке менінгококова хвороба?

Менінгококова хвороба - це гостре розповсюджене захворювання, яке може проявлятися ураженням оболонок головного мозку (менінгіт, менінгоенцефаліт), менінгококцемією (сепсис, без ураження мозкових оболонок, але ураженням інших органів) та менінгококовим назофарингітом з клінічними проявами широкого діапазону: від безсимптомного носійства до блискавично-протікаючих менінгококцемії і гнійного менінгоенцефаліту з летальним результатом.

Збудник інфекції - менінгокок, який швидко гине під дією ультрафіолетових променів та деззасобів.

Джерелом інфекції може слугувати тільки людина. Основним джерелом інфекції являються «здорові носії». Хоча від них зараження відбувається набагато рідше ніж від хворих, зате їх кількість перевищує захворілих в тисячі разів. Хворі менінгококовим назофарингітом найбільш небезпечні в епідемічному відношенні по інтенсивності зараження. Хворі на менінгококовий менінгіт являються самими інтенсивними виділювачами збудника, проте зараження від них відбувається лише в 1-3% випадків.

Інкубаційний період при менінгококовій інфекції складає від 2-х до 10-ти днів, а в середньому - 4-6 днів. Після захворювання залишається імунітет.

Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом, вхідними воротами являються слизові оболонки носоглотки. В подальшому залежно від стану організму збудник може проникати в кров та різні органи.

Найбільше захворюваність реєструється серед дітей, особливо молодшого віку. Основними групами ризику являються організовані дитячі колективи.

Які ж симптоми менінгококової хвороби? Симптоми залежать від форми менінгококової інфекції. Так при носійстві вони відсутні взагалі. При назофарингіті (запалення слизової оболонки носу та глотки) констатується закладеність носа, біль в горлі, підвищення температури до 38 С. При менінгіті (запалення твердої мозкової оболонки) відбувається швидкий розвиток захворювання, підвищення температури до 40С, озноб, часта блювота , підвищена чутливість до звуків, світла, шкірна чутливість, сильний головний біль, судоми, хворий лежить із запрокинутою назад головою та підтягнутими до живота ногами. При менінгококцемії (циркуляція та розмноження менінгококів в крові з враженням всіх органів) – це різкий підйом температури до 40С, в’ялість, загальна занепокоєність, нудота, блювота, висипи на шкірі у вигляді зірочок синьо-фіолетового кольору, можлива набряклість суглобів та болі в них. У важких випадках захворювання протікає блискавично, температура тіла піднімається до 41С, з’являються висипи які зливаються, виникають різного виду кровотечі, артеріальний тиск падає і через декілька годин в більшості випадків хворий помирає.

Профілактикою менінгококової інфекції, попередження ускладнень та летальних випадків може слугувати раннє виявлення джерела інфекції, санація носіїв, обов’язкова госпіталізація та лікування хворих. Виписка захворілих із стаціонара проводиться тільки після двох від’ємних результатів бактеріологічного обстеження. В вогнищі на протязі 10-ти днів проводять медичний нагляд за контактними, а також їх дворазове обстеження. В колективі де був виявлений хворий на менінгококову хворобу нові особи не приймаються на протязі 10-ти днів після ізоляції останнього хворого. Важливо також дотримуватися санітарно-протиепідемічного режиму в дитячих дошкільних закладах, школах, гуртожитках і т.д. Одним із ефективних методів профілактики являється прийом в осінньо-зимовий період полівітамінних препаратів, або вітаміна С.

Звертаємося до всіх батьків – будьте пильними, не пропустіть перші ознаки менінгококової інфекції та своєчасно звертайтесь до лікарів!

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 25 - 30 з 2210

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
8 гостей