УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
 
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Безкоштовне навчання в Словаччині
Автор: Наталя   
30.01.17

Громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство»

04 лютого 2017 р. в м.Хмельницький громадська організація «Словацько-Українське культурно-освітнє товариство» презентує Європейську освітню програму «Free Student» безкоштовне навчання в державних університетах Словаччини.

Представник програми: Роман Фрич - кандидат юридичних наук, доцент Ружомберзького католицького Університету.

Програма «Free student» - перший масштабний проект безкоштовного навчання українських студентів в державних університетах Словацької Республіки. Її особливістю є те, що вступні тестування та співбесіда відбуваються в Україні, в обласних центрах та інших великих містах на українській мові, за участю представників словацьких вузів.

Програма передбачає:

•          безкоштовне навчання українських студентів у трьох державних вузах Католицькому університеті в Ружомберку, Прешовському університеті в м. Прешов та Кошицькому технічному Університеті, що фінансується урядом Словаччини;

•          для учасників програми є можливість пройти мовні курси та отримати сертифікат;

•          всім учасникам програми буде надано місця в гуртожитках поряд з університетами за пільговою вартістю; окрім того, для учасників програми також передбачена дотація на харчування;

•          кращі студенти будуть отримувати стипендії в рамках національної стипендіальної програми, затвердженої урядом Словацької Республіки;

•          важливим є те, що диплом словацьких державних університетів дійсний не тільки на території Євросоюзу, а й у США, Канаді, Австралії та Україні.

Прочитати повністю...
 


Кам'янець-Подільську школу обладнають комплектом енергоефективної техніки Electrolux
Автор: Наталія   
25.01.17

16 грудня в рамках соціального проекту «Зберігай власні гроші і енергоресурси України разом з Electrolux» відбувся розіграш комплекту енергоефективної техніки. Переможницею акції стала мешканка Кам'янця-Подільського Юлія Бойчук (https://vk.com/boychuck). Вона вже обрала школу, трудовий клас якої обладнають технікою, але поки її офіційно не оголошує - це стане приємним подарунком для навчального закладу.

«Як тільки дізналася про цей проект - одразу вирішила приєднатися. Вважаю такі ініціативи дуже правильними і своєчасними. Якщо ми будемо з дитинства формувати у дітей правильне ставлення до ресурсів, то зможемо виростити абсолютно нове покоління, якою будемо пишатися. Я просто щаслива, що отримала право зробити для однієї зі шкіл такий цінний подарунок», - коментує Юлія Бойчук.

У комплект увійдуть холодильник Electrolux Frigorifero EN3889MFX з класом енергоспоживання А++, посудомийна машина Electrolux ESL8825RA з самої високою енергоефективністю А+++ (30% економія), варильна поверхня Electrolux EHD96740FK з функцією EcoTimer™ для економної витрати електрики і духову шафу Electrolux OPEB9953X з класом енергоспоживання А+.

Прочитати повністю...
 


Підтримання державного обвинувачення упродовж 2016 року
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
21.01.17

Упродовж 2016 працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури з місцем дислокації в місті Кам’янець-Подільському прийнято участь у 216 судових засіданнях в Кам’янець-Подільському міськрайсуді за результатами яких судом винесено 129 обвинувальних вироків, з них 35 на підставі угод. У трьох випадках щодо підозрюваних застосовано примусові заходи медичного характеру. Судом закрито 45 кримінальних проваджень у зв’язку з відмовою потерпілого від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення.

За принципової позиції державних обвинувачів місцевої прокуратури судом не винесено жодного виправдувального вироку.

Крім того, 14.12.2016 Кам’янець-Подільським міськрайонним судом винесено вирок стосовно громадянина Пекарського А.А., який в кінці квітня та на початку травня цього року за допомогою невстановленого предмету спричиняв тілесні ушкодження жінкам та дівчатам міста Кам’янець-Подільського.

Прочитати повністю...
 


Розгляд звернень, запитів та особистого прийому громадян в Кам’янець-Подільській місцевій прокурату
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
19.01.17

Упродовж часу з 01 січня по 31 грудня 2016 року до Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури надійшло 1209 звернень.

За вказаний період вирішено 408 звернення, з яких 27 задоволено, 755 звернень направлено в інші відомства для вирішення.

В порівнянні з 2015 роком, зменшилась кількість звернень з питань досудового розслідування (з 307 до 277), в тому числі зменшилася кількість звернень на дії слідчих поліції (з 172 до 140).

Прочитати повністю...
 


«Друга хвиля» електронного декларування розпочалась
Автор: Кам’янець-Подільська місцева прокуратура   
19.01.17

Кам'янець-Подільською місцевою прокуратурою здійснюється систематичний аналіз стану законності у сфері запобігання корупції з метою попередження корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень у публічній і приватній сферах суспільних відносин.

Нагадуємо, що у 2016 році запрацювала нова система подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, що передбачена Законом України «Про запобігання корупції» .

Так, з початку роботи системи електронного декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чиновниками подано близько 128 тис. декларацій, які перебувають у відкритому доступі.

Починаючи з 1 січня 2017 року розшириться коло суб’єктів е-декларування.

Під «другу хвилю» Е-декларування потрапляють усі посадові особи, що визначені зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону.

Слід пам’ятати, що несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування чи подання завідомо неправдивих відомостей у такій деклараціє тягне за собою юридичну відповідальність аж до кримінальної.

Роз’яснюємо, що для подачі е-декларації до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, використовується електронний цифровий підпис з використанням особистих ключів.

Для його отримання необхідно звернутися до акредитованого центру сертифікації ключів, перелік яких розмішений на сайті НАЗК (nazk.gov.ua) у рубриці «Задекларуй» графі «АЦСК» (portal.nazk.gov.ua/login). Також на цьому сайті в рубриці «Законодавство» розділу «Декларування» оприлюднені роз’яснення  НАЗК з питань подання декларацій.

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік необхідно подати суб’єктам декларування до 1 квітня 2017 року.

Прокурор місцевої поркуратури                                                            О. Рибіцький

 


Інформацію про стан розрахунків за тепловодопостачання оновлено за станом на 1 січня 2017 року
Автор: Alex Andrushchak   
05.01.17

Інформацію про стан розрахунків з КП "Міськтепловоденергія", м. Кам'янець-Подільський за тепловодопостачання оновлено за станом на 01/01/2017 року.

Інформація про стан розрахунків за тепловодопостачання
Інформація про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги (квартплата)

Тарифи на водопостачання, водовідведення та опалення у Кам'янці-Подільському

У 2016-му році усім кам'янчанам сумарно нараховано 87 899 947.11 грн. за опалення житла. При цьому максимальна сума нарахування на одного абонента склала - 3944.92 грн. за місяць.

 


<< Початок < Попер. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наст. > Кінець >>

Результати 25 - 30 з 2155

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Календар
Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
28 гостей та 3 користувачів
1992.pyotr10ka mikhail.tsyganenkovka KeraMoWeito