УкраїнськаРусскийEnglish
Кам'янець-Подільський
Пульс Кам'янця-Подільського на Facebook - група Камянець-Подільський Онлайн
 
У календарі:
Нема подій
Готель «Садиба»
Автор: Ярослав   
04.07.08

Приватний готель «Садиба», побудований у 2007р., розташований в заповідній зоні в передмісті м.Кам’янець-Подільський над каньйоном річки Смотрич. У готелі 6 номерів різних категорій. У кожному номері зручні меблі, телевізор і супутникове телебачення, холодильник, окремий санвузол з душовою кабінкою, де підлога з підігрівом. Більшість номерів розташована на другому поверсі.

Вікна кімнат виходять на плантацію хвойних декоративних рослин. Готель забезпечується живою водою зі свердловини 74м. Діє індивідуальна система опалення. Надаються послуги кухні та пральні. На території готелю діє автостоянка, що охороняється.

Пропонуються наступні номери:

 • Двомісний (односпальні ліжка) – 160-220грн.
 • Двомісний (двоспальне ліжко) – 180-250грн.
 • Тримісний (двокімнатний) - 250-340грн.
 • «Напівлюкс» (двокімнатний) – 250-380грн.

Розрахунок у готівковій та безготівковій формі. Можливі знижки. На території готелю є розсадник та плантація хвойних декоративних рослин різного виду.

Готель «Садиба» забезпечує потреби як українських, так і іноземних туристів. За бажанням клієнта організовуються екскурсійні програми по заповідних місцях Кам’янця-Подільського, верхова їзда, а також подорож на байдарках річкою Дністер.

Адреса готелю: вул.Леніна, 10а, Кам’янець-Подільський район, с.Смотрич.
Телефон:(03849) 3 36 52, 3 88 03.
Веб-сторінка:http://www.sadyba.km.ua/

* - звертайтесь у готель для уточнення цін
 


Повна програма фестивалю "Аквадром-2008"
Автор: Ярослав   
01.07.08

4-6 липня, с.Велика Слобідка, готельний комплекс «ДНІСТРОВСЬКА РІВ'ЄРА»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВОДНИХ ВИДІВ СПОРТУ «АКВАДРОМ-2008»

4 липня. П'ятниця

 • 6.00-9.00 - Вільні польоти повітряних куль
 • 12.00 - Виставка «Екстремальне фото»
 • 16.00 - Екскурсія на комфортабельному теплоході
 • 17.00 - Відкриття фестивалю. Парад плавучих засобів. Показові виступи учасників
 • 18.00 - Змагання «Тріатлон», І етап
 • 20.00 - Конкуре краси «Дністровська королева»
 • 22.00 - Пляжна дискотека

5 липня. Субота

 • 6.00 - Спортивна риболовля
 • 6.00-0.00 - Вільні польоти повітряних куль
 • 11.00 - Змагання на байдарках та каное
 • 12.00 - Турнір з пляжного волейболу
 • 12.00 - Відкрита першість фестивалю з підкидного дурня
 • 16.00 - Екскурсія на комфортабельному теплоході
 • 18.00 - Змагання «Тріатлон», II етап
 • 20.00 - Конкурс бардівської пісні «Слобідська ватра»
 • 22.00 - Пляжна дискотека. Світіння повітряних куль. Феєрверк

6 липня. Неділя

 • 6.00-0.00 - Вільні польоти повітряних куль
 • 10.00 - Змагання на катерах та скутерах
 • 12.00 - Турнір з пляжного волейболу. Фінал
 • 12.00 - Відкрита першість фестивалю з підкидного дурня. Фінал
 • 15.00 - Закриття фестивалю. Нагородження переможців
 • 16.00 - Презентація агенції «Квітка на камені». Театральне дійство. Родинне частування. Купальські ігри. Вогняне шоу.

Впродовж фестивалю глядачі зможуть порозважатися на водних атракціонах: «Куля», «Бумеранг», «Таблетка», «Банан» та ін.

 


Конкурс з веб-дизайну в Кам'янці-Подільському триває
Автор: Alex Andrushchak   
30.06.08

Триває Кам'янець-Поідільський конкурс з веб-дизайну. Учасникам пропонується придумати та намалювати головну сторінку сайту присвяченого картам Кам'янця-Подільського — http://maps.kp.km.ua.

Сьогодні публікуємо першу роботу, що бере участь у конкурсі. Автор дизайну Кулик Володимир

site_800.jpg

 

Конкурс продовжено до 1 серпня 2008 року. Всім бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно здати в організаційний комітет малюнок головної сторінки сайту maps.kp.km.ua в форматах jpeg, bmp, tif, gif, png і вихідний файл у форматі тої програми, в якій він був створений.

Організаційний комітет конкурсу знаходиться за адресою: вул. Уральська 8, м. Кам'янець-Подільський. Графік роботи: пн-пт. 9:00-18.00. E-mail: hostmaster at info.kp.km.ua, тел. 3-29-42.

Читати детальніше про конкурс з веб-дизайну в Кам'янці-Подільському.

 


Романтичне Поділля
Автор: Alex Andrushchak   
27.06.08
romantic_podillya_800.jpg

У збірці розповідається про історії кохання, пов'язані з Поділлям, його бурхливою історією, чарівною природою і архітектурними пам'ятками минулих часів. Події, описані в книзі, відбуваються в складні історичні часи і охоплюють період з XVI до початку XX ст.

Видання прислужиться всім, кого цікавить історія рідного краю.

 


Понте Ламбро - італійський побратим Кам'янця-Подільського
Автор: Alex Andrushchak   
26.06.08

174-8-32.jpgСпівпрацю та побратимство між Кам'янцем-Подільським та Понте Ламбро започатковано 7 жовня 2006 року під час фестивалю історичної реконструкції Terra Heroika. В рамках угоди підписаної мером Понте Ламбро Андреа Каттанео та тогочасним мером Кам'янця-Подільського Олександром Мазурчаком передбачено співпрацю у таких напрямках: молодіжні програми, спорт, культура, комерційна діяльність, наука та освіта, соціальна сфера, туризм.

Кожна міжнародна угода потребує двостороннього підписання в обох країнах підписантах, тому, 9 травня 2008 в приміщенні середньої школи Понте Ламбро, після проведення презентації українською делегацією Кам'янця-Подільського, відбулося урочисте підписання договору про співпрацю між нашими містами на італійській землі.

Офіційну делегацію Кам'янця-Подільського очолював Ігор Зємсков - голова фракції БЮТ Кам'янець-Подільської міської ради. До складу делегації увійшли Сергій Вєдєрніков (депутат Кам'янець-Подільської міської ради), Оксана Ладоренко - заступник начальника управління міжнародних зв'язків та туризму, Ірина Шелепницька - заступник начальника міського архіву.

Програмою перебування кам'янчан в Італії було передбачено розробку стратегії співпраці між нашими містами на період з 2008 по 2010 рік. Під час офіційних зустрічей з представниками державного комітету по охороні пам'яток культури, адміністраціями шкіл середнього рівня та професійних закладів, представниками туристичної інфраструктури, керівництвом комуни Понте Ламбро та Адміністрацією провінції Комо, власниками великих промислових підприємств , - було детально обговорено можливі шляхи нашої подальшої співпраці та окреслено майбутні двосторонні проекти. А саме:

 1. Програма молодіжного обміну (міжшкільний проект)
 2. Освітній проект для викладачів та студентів професійних навчальних закладів за спеціальностями: кулінарія, перукарська справа, стилістика та дизайн.
 3. Проведення спільного міжнародного фольклорного фестивалю
 4. Реконструкція та реставрація пам'яток архітектури: експертна оцінка італійськими фахівцями можливостей подальшої реставрації, реконструкції, консервації та моніторинг системи подальшого використання пам'яток архітектури Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець».
 5. Розвиток економічного напрямку співпраці: інвестиційні пропозиції, вивчення ринку та можливість створення спільних підприємств.

Місто Понте Ламбро (Ponte Lambro) розташоване в провінції Комо області Ломбардія. Воно лежить на схід від міста Ерба, за 15 км від Комо (адміністративного центру однойменної провінції) та за 65 км від Мілана (адміністративного центру Ломбардії).

Назву місту дала річка Ламбро - ліва притока По. За даними на 2001 рік у Понте Ламбро мешкало 4066 осіб (1973 чоловіки та 2093 жінки). Cвіжіші дані (на грудень 2004 р.) вказують на 4145 мешканців. Як бачимо, це зовсім маленьке містечко. Та й площа, яку займає Понте Ламбро, невелика - всього 3,4 кв. км. Проте місто невпинно зростає: 1861 року тут було всього 1257 мешканців, через сто років - 2489, а 1991 року - 3866.

Як і Кам'янець-Подільський, Понте Ламбро - місто старовинне. Найважливішим доказом про його походження з IV століття н.е. є археологічні розкопки, які виявили сліди існування на території Понте Ламбро римської колонії. Зокрема, виявлено рештки оборонних мурів, монети та предмети побуту. Знахідки виставлено в музеї в Комо.

070316_Kamyanets_Andrea_2_t.jpgУ березні Андреа КАТТАНЕО знову відвідав Кам'янець-Подільський, узяв участь у відкритті туристичного сезону в місті над Смотричем. Зокрема, він поділився з кам'янчанами італійським досвідом: "Щоб поліпшити рентабельність туризму, в області Ломбардія створено асоціацію "Замки та вілли", яка ефективно веде рекламно-інформаційну політику та у співпраці зі Швейцарією залучає туристів. Результат очевидний - торік наші пам'ятні місця відвідав понад мільйон туристів, що дозволило працевлаштувати багатьох людей і поліпшити бюджети наших міст".

Отже співпраця триває, сподіваємось, що з декларативної вона коли перейде і в практичне русло.

У статті використано матеріали з вікіпедії, сайту НПП "Подільскі Товтри" та офіційного сайту міськради Кам'янця-Подільського.

Міста-побратими Кам'янця-Подільського

    
 


Розмалюй своє місто
Автор: Alex Andrushchak   
24.06.08

Вийшла в друку дитяча розмальовка "Розмалюй своє місто". Дітям пропонується розмалювати Кам'янець-Подільський та взяти участь у конкурсі на кращу дитячу розмальовку.

vz_kam_gr_front_384.jpg

Графіка з найкращими видами Кам'янця-Подільського створена художником Віктором Закриничним (Viktor Zakrynychny).

vz_kam_gr_11_512.jpg vz_kam_gr_22_512.jpg

Конкурс на кращу розмальовку проводить видавництво Медобори-2006. До участі в конкурсі допускаються розмальовки, отримані видавництвом до 10 грудня 2008 року.
Кращі роботи будуть оцінені призами.
Для участі в конкурсі розмальовки надсилайте за адресою:
32300, м. Кам'янець-Подільський
вул. Іоанно-Предтечинська, 2

 


<< Початок < Попер. 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 Наст. > Кінець >>

Результати 2197 - 2202 з 2263

Дизайн та розробка Logic Land Ltd.

Меню
Кам'янець-Подільський
Блог
Політика
Комуналка
Статті
Каталог сайтів
Каталог підприємств
Фото
Пошук на сайті
Листівки
Форум
Фестивалі
Карта сайта
Веб-майстру
Групи
Гостьова книга
Бронювання готелів
Партнери сайту
Інформери
Кам'янець-Подільський online
Обмін лінками - отримати код »


Фото
Експорт новин
Новини (RSS 1.0)
Новини (RSS 2.0)
Блог (RSS)
Форум (RSS)
Хто на сайті?
сторінку переглядають:
499 гостей